صفحه 5 از 68 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

پیش فرض پاسخ : سابقه کار شرکت مپنا؟ لطفا اگه تجربه ای دارید زودتر جواب بدید.

سلام

من مپنا رو خوب میشناسم...یه شرکت دولتیه بزرگه که جدبدا داره وارد بورس میشه. توی جنوب ایران داره یه نیروگاه گازی میسازه که شرکت ما ناظر و مشاور پروژه است.....در هر حال سعی کن اسمی از نیروگاه برق و ... نیاری....منم همین کارو میکنم....سعی کن زمینه کاریشو کلی بگی...یه جوری با کلمات بازی کن....

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    سلام

من مپنا رو خوب میشناسم...یه شرکت دولتیه بزرگه که جدبدا داره وارد بورس میشه. توی جنوب ایران داره یه نیروگاه گازی میسازه که شرکت ما ناظر و مشاور پروژه است.....در هر حال سعی کن اسمی از نیروگاه برق و ... نیاری....منم همین کارو میکنم....سعی کن زمینه کاریشو کلی بگی...یه جوری با کلمات بازی کن....
    وارد بورس شده
    کدوم نیروگاه؟

چند نیروگاه گازیه توی خوزستان.....آبادان.خرمشهرو ماهشهر

شما مگه با مپنا نسبتی داری؟

از دوستان یکی می گفت که چند وقتی مپنا بوده و الان امریکاست.ولی یه چیزی هست که حتما خودت تریپه مدیرانه مپنا رو مثلا تو توگا رو می دونی دیگه.چه اصراری دازی بگی که کار می کنی.از خودرو سازیها کلیر نشده داریم چه برسه به توربین سازهای جهادی. ولی کلان خیلی هم نگران کننده نیست.
    من بودم نمی گفتم. چون یه ماه دیر کلیر شدن عذاب الیمیه واسه خودش.

پیش فرض سابقه کار تو پژوهشگاه نیرو خطرناکه؟

آیا سابقه کار 2 سال پاره وقت در پژوهشگاه نیرو www.nri.ac.ir ممکنه جلوی clearance رو بگیره؟
    آیا می تونم الان این سابقه کار رو از تو رزومم حذف کنم؟ آخه شنیدم اینا تمام مدارک رو دارن و مطابقت می دهند.
    برای کانادا و انگلیس چطور؟
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سابقه کار تو پژوهشگاه نیرو خطرناکه؟

سلام
    فکر نمی کنم اثر منفی داشته باشه. یکی از دوستان من 2 تا 3 سال اونجا کار میکرد الان هم داره تو امریکا ادامه تحصیل میده تو رشته ی مهندسی نفت.
    اما برای اینکه خیالت راحت بشه باهاش تماس می گیرم ببینم تو سفارت عنوان کرده یا نه. در اسزع وقت شما رو در جریان می ذارم.
    موفق باشید
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

منم تو پژوهشگاه سابقه کاره نيمه وقت دارم ولي چرا بايد به پژوهشگاه گير بدن. اين جوري که هر کي تو ايران کار کرده پس بايد بهش گير بدن. بعيد مي دونم پژوهشگاه تو ليست سياه باشه.

Junior Member

من هم یکی از دوستام که اونجا استخدام بود الان امریکاست.

پیش فرض پاسخ : تو کلیرنس چیا چک میشه؟

You must be cleared from four organizations in the US,
    1. Homeland Security
    2. FBI
    3. CIA
    4. State Department

They do the the accuracy of your documents, and your background
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط MineliA
    سلام
    فکر نمی کنم اثر منفی داشته باشه. یکی از دوستان من 2 تا 3 سال اونجا کار میکرد الان هم داره تو امریکا ادامه تحصیل میده تو رشته ی مهندسی نفت.
    اما برای اینکه خیالت راحت بشه باهاش تماس می گیرم ببینم تو سفارت عنوان کرده یا نه. در اسزع وقت شما رو در جریان می ذارم.
    موفق باشید
    شما سوال کردی؟
    ما هنوز منتظرتونیم
    منم بعید میدونم مشکلی باشه اما میخام خیالم راحت بشه
    every thing is possible, but you must pay for it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)