صفحه 51 از 68 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1pper11 نمایش پست ها
    بسیار متاسفم که قانونی امروز تصویب شد که شهروندان 38 کشور اگه به پنج کشور که مهمترینش ایران و عراق هست سفر کنند باید برای ورود به خاک امریکا درخواست ویزا کنند.

واقعا باید به حالمون تاسف خورد که علیه ما مصوبه میدند و جالب تر از این، عربستان ترکیه قطر و امارات که منشا تروریست هستند جایی تو این لیست ندارن!!!!

نمیدونم توی کلیرینس ما تاثیر منفی میزاره یا نه! ولی واقعا متاسفم، ایرانی که هیچوقت در سر تا سر دنیا عملیاتی منفی که تروریستی بخواد اسمش باشه انجام نداده!! بعد تو این لیست جا داره!
    فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط sk1pper11 نمایش پست ها
    بسیار متاسفم که قانونی امروز تصویب شد که شهروندان 38 کشور اگه به پنج کشور که مهمترینش ایران و عراق هست سفر کنند باید برای ورود به خاک امریکا درخواست ویزا کنند.

واقعا باید به حالمون تاسف خورد که علیه ما مصوبه میدند و جالب تر از این، عربستان ترکیه قطر و امارات که منشا تروریست هستند جایی تو این لیست ندارن!!!!

نمیدونم توی کلیرینس ما تاثیر منفی میزاره یا نه! ولی واقعا متاسفم، ایرانی که هیچوقت در سر تا سر دنیا عملیاتی منفی که تروریستی بخواد اسمش باشه انجام نداده!! بعد تو این لیست جا داره!
    این قانون تاثیری به حال ما نداره. ما به هر حال برای رفتن به امریکا ویزا میخواستیم و این روند کلیرنس هم شاملش هست.

دوستان از آنجایی که نوع سازمانی که به استاد گرنت میده در کلیرنس تاثیر دارند می خواستم بپرسم که NSF از این لحاظ تا چه اندازه سیف هست؟

با تشکر

متن زیر بخشی از ایمیلی است که از سفارت در عشق آباد برایم آمده:
    , We are ready to issue your visas
    You will get visa, valid for one entry, three months.
    You can get your visas issued by April 23
    منظورش چیست؟ یعنی ویزا برای یک دوره سه ماه صادر می شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سلام دوستان
    من جای بهتری برای مطرح کردن مساله ام مطرح نکردم

من 3 سال ارشد میخوندم و هم زمان کار میکردم تو یه شرکت خصوصی
    تو این 3 سال معافیت تحصیلی داشتم
    برای دانشگاهایی که دارم اپلای میکنم اثری از این ارشد نیست
    حالا من اگه پذیرشم اوکی شه
    تو سفارت ببینن معاف هم نیستم
    نمیگن این 3 سال چی کار میکردی؟ سربازی و چی کار کردی و این صحبتا؟ چی بگم؟

اگه بگم ارشد میخوندم ولی چون دانشگاها فقط لیسانس میخواستن اوکی ه؟
    اونموقع باید برم مدرک ارشدم رو هم بگیرم؟

چی کار کنم؟

سلام دوستان
    مصاحبه و ساخت کیس در واشنگتن و آپدیت اول: 1 دسامبر
    درخواست مصاحبه مجدد : 3دسامبر
    ساخت کیس در آنکارا: 3 دسامبر
    آپدیت دوم واشنگتن: 4 دسامبر
    آپدیت سوم واشنگتن: 23 دسامبر
    آپدیت چهارم واشنگتن: 24 دسامبر

خواهش میکنم اگر کسی نظری داره بگه که چرا بعد از 4 بار اپدیت، سایت انکارا هنوز روی 3 دسامبر مونده و هیچ ایمیلی هم از سفارت نیومده
    یه بار دیگه هم پرسیدم دوستان نظرشون این بود که امیدوار باشم و صبر کنم! اگر کسی میتونه کمک بیشتری کنه ممنون میشم
    11 ژانویه ترم شروع میشه!!

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی رشته مکانیک هستم و زمینه کاریم بیومکانیک هستش. اما یه سری از کارام به مواردی که احتمال ریجکت شدنو افزایش می دن وجود دارن.
    سوالم اینه که هنگام انجام پروسه اخذ ویزا میشه موارد حساس رو از رزومم و سایر مدارک حذف کنم؟ (در این صورت رزومم با مورد موجود در دانشگاه تفاوت میکنه)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiapplyabro نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی رشته مکانیک هستم و زمینه کاریم بیومکانیک هستش. اما یه سری از کارام به مواردی که احتمال ریجکت شدنو افزایش می دن وجود دارن.
    سوالم اینه که هنگام انجام پروسه اخذ ویزا میشه موارد حساس رو از رزومم و سایر مدارک حذف کنم؟ (در این صورت رزومم با مورد موجود در دانشگاه تفاوت میکنه)
    ممنون
    علما و اهل فن معتقدن که سفارت رزومه رو با دانشگاه چک نمیکنه. اما حواستون باشه اگه چیزی رو حذف میکنید اثرشو از رزومه ها و سایت های آنلاینی مثل فیس بوک، linked in، .... و امثال این حرف کنید که وقتی سرچ میشید پیداش نکنن.
    مورد دیگه اینکه مواظب باشید از حذف شده هاتون مقاله و کنفرانس و این چیزا نداشته باشید که باز اگه تو نت سرچ کنن بتونن ببینن.
    داشتن موارد ممنوعه که باعث ریجکت میشه یه مصیبته و رو شدن عدم صداقتتون هم یه مصیبت دیگه!
    نمیگم برید هرچی مورد مشکل سازه تو رزومه نگه دارید بدید دست آفیسر ! ولی حواستون باشه حذف میکنید تمیز و درست و بدون ردو نشونه حذف کنید!

Junior Member

سلام دوستان
    دو تا سوال درباره روند دریافت ویزای آمریکا داشتم.
    1. در جایی خواندم که اطلاعات جامعی درباره متقاضی از نهادهای مختلف حتی گوگل و یاهو و مایکروسافت جمع آوری میشه. سوالم اینه که آیا به طور مثال یه سری موارد خاص در گوگل سرچ شده باشه که از روی کنجکاوی بوده، اینها تاثیری داره؟ مثلا درباره انرژی هسته ای سرچ بشه و به ویکی پدیا ارجاع بشه. منظور من History گوگل هست. توجه کنید که این در شرایطی است که زمینه تحصیلی هیچ ارتباطی با این موضوعات نداره و از طرفی سابقه کاری هیچ ارتباطی نداره. میخواستم ببینم این چیزها ممکنه مشکل ایجاد کنه؟ بازم میگم که پایان نامه مستر من در ایران در حوزه شبکه های اجتماعی هست و اصلا ربطی به زمینه ها و رشته های حساس نداره.
    ضمن اکانت فیس بوک و لینکداین و پلاس هم ندارم.

2. آیا گرفتن پروژه کسری خدمت سربازی موضوع منفی به حساب میاد؟ چون پشت کارت پایان خدمت مدت کسری خدمت رو مینویسند. میخواستم ببینم اگر من اقدام کنم برای پروژه کسری خدمت و یه پروژه برام تعریف بشه و Xماه کسری بگیرم، آیا این میتونه مشکلی ایجاد کنه؟ لازم به توضیح نیست که پروژه های کسری با توجه به نیاز سازمانها تعریف میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط TBPEU نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال درباره روند دریافت ویزای آمریکا داشتم.
    1. در جایی خواندم که اطلاعات جامعی درباره متقاضی از نهادهای مختلف حتی گوگل و یاهو و مایکروسافت جمع آوری میشه. سوالم اینه که آیا به طور مثال یه سری موارد خاص در گوگل سرچ شده باشه که از روی کنجکاوی بوده، اینها تاثیری داره؟ مثلا درباره انرژی هسته ای سرچ بشه و به ویکی پدیا ارجاع بشه. منظور من History گوگل هست. توجه کنید که این در شرایطی است که زمینه تحصیلی هیچ ارتباطی با این موضوعات نداره و از طرفی سابقه کاری هیچ ارتباطی نداره. میخواستم ببینم این چیزها ممکنه مشکل ایجاد کنه؟ بازم میگم که پایان نامه مستر من در ایران در حوزه شبکه های اجتماعی هست و اصلا ربطی به زمینه ها و رشته های حساس نداره.
    ضمن اکانت فیس بوک و لینکداین و پلاس هم ندارم.

2. آیا گرفتن پروژه کسری خدمت سربازی موضوع منفی به حساب میاد؟ چون پشت کارت پایان خدمت مدت کسری خدمت رو مینویسند. میخواستم ببینم اگر من اقدام کنم برای پروژه کسری خدمت و یه پروژه برام تعریف بشه و Xماه کسری بگیرم، آیا این میتونه مشکلی ایجاد کنه؟ لازم به توضیح نیست که پروژه های کسری با توجه به نیاز سازمانها تعریف میشن.

من در مورد سربازی نظری ندارم , ولی در مورد سوال اول تون باید بگم از نظر فنی شاید ممکن باشد این پیگیری ها را انجام دهند ولی در نظر داشته باشید این جور کارها مستلزم صرف هزینه و وقت بسیاری است ؛ اونها فکر نکنم انقدر بیکار باشند بیایند ببیند طرف چی سرچ کرده است.نمونه اش خود من ؛ من خیلی اخبار مربوط به داعش و انرزی هسته ای را پیگیری میکنم ولی ظرف 40 روز کلیر شدم. قضاوت انها بیشتر براساس اظهارات شما و کامنت هایی که افیسر برای شما میگذارد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)