صفحه 58 از 68 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر د

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    بچه ها من حدود دو هفتس که تو کلیرنس ویزا از ارمنستان هستم که خوب هنوز طولانی نیست. ولی مشکل من اینه که باید به دلایل خانوادگی سفری به دوبی داشته باشم. میخواستم بدونم سفر خارجی تو دوره کلیرنس (به خصوص به دوبی) چه تاثیری میتونه داشته باشه. میتونم به سفارتشون تو ارمنستان ایمیل بزنم و به اضطلاح اجازه بگیرم ولی لابد اونا میگن برو چون جلوی منو که نمیتونن بگیرن. اگرم مستقیم بپرسم که چه تاثیری داره که بدتر حساسشون میکنم. میخواستم بدونم نظرتون چیه. دوبی خودش یکی از جاهای مصاحبه خودشونه و نباید حساس باشه ضمن اینه خود سفر بعد از مضاحبه به ایران حتما" براشون مهمتره درسته؟ کسی تجربه ای داره؟ کسایی که ریکلیرنس میخورن همینان که تو دوره کلیرنس رفته بودن سفر خارجی؟
    رکلیرنس ربطی به این قضیه نداره. نه سفر به ایران و نه به دوبی هیچ مشکلی نداره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda319 نمایش پست ها
    رکلیرنس ربطی به این قضیه نداره. نه سفر به ایران و نه به دوبی هیچ مشکلی نداره!
    خیلی ممنون! خیلی خیالمو راحت کرد. شما کلیر شدید؟ یادمه 6 ماهه در کوالالامپور منتظرید. این مدت برای خود کلیرنس هست یا یه بار کلیر شدید و بعد ریکلیرنس شد؟ نمیدونم نوع ویزا تاثیری در مدت کلیرنس داره یا نه. شاید ویزای توریستی چون تاریخ مهمی برای حضور در آمریکا نداره کلیرنسش بیشتر طول میکشه. البته من ویزام ویزای کاره.

Junior Member

خیلی ممنون! خیلی خیالمو راحت کرد. شما کلیر شدید؟ یادمه 6 ماهه در کوالالامپور منتظرید. این مدت برای خود کلیرنس هست یا یه بار کلیر شدید و بعد ریکلیرنس شد؟ نمیدونم نوع ویزا تاثیری در مدت کلیرنس داره یا نه. شاید ویزای توریستی چون تاریخ مهمی برای حضور در آمریکا نداره کلیرنسش بیشتر طول میکشه. البته من ویزام ویزای کاره.
    نه من هنوز منتظرم. الان شد هفت ماه. منتظر کلیرنسم.

Junior Member

با سلام دوستان عزیز
    من دفعه قبل از آنکارا کلیر شدم ولی به دلیل دستور ترامپ پاسپورتم بدون ویزا برگشت خورد. الان یه افر دوباره فوا فاند برای فال دارم. به نظرتون دوباره برم آنکارا برا مصاحبه یا از سفارت های دیگه اقدام کنم؟
    با تشکر از لطفتون.

Junior Member

سلام دوستان ، من و همسرم 15 may وقت مصاحبه ويزاي توريستي داشتيم از دوبي من برگه صورتي گرفتم ولي همسرم برگه ابي و كيس ايشون رفت كليرنس ، و افسر گفت براتون ايميل مياد سوْال من اينه چون وقت سفارت رو از طريق اژانس گرفته بوديم برا همون دسترسي به اكانت رو نداريم ميخواستم بدونم اگه قراره ايميلي بياد به اون ادرس ايميل كه اكانت برامون باز كردن مياد يا به ايميلي كه تو فرم ds-160 نوشتيم مياد ممنون ازتون

Junior Member

سلام. راستش دقیق نمیدونم ولی بنظرم باید ایمیلی که در DS در اختیارشون گذاشتید تماس بگیرند. منطقی تر بنظر میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من و همسرم 15 may وقت مصاحبه ويزاي توريستي داشتيم از دوبي من برگه صورتي گرفتم ولي همسرم برگه ابي و كيس ايشون رفت كليرنس ، و افسر گفت براتون ايميل مياد سوْال من اينه چون وقت سفارت رو از طريق اژانس گرفته بوديم برا همون دسترسي به اكانت رو نداريم ميخواستم بدونم اگه قراره ايميلي بياد به اون ادرس ايميل كه اكانت برامون باز كردن مياد يا به ايميلي كه تو فرم ds-160 نوشتيم مياد ممنون ازتون
    گوشم به راه تا که خبر می دهد ز دوست........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    ایمیل توی فرم DS-160 برای بررسیهای کلیرنسی هست و ایمیلی که اکانت با اون ساخته شده اهمیت داره. حتماً با آژانس در تماس باشید و بخواین ایمیل احتمالی رو براتون بفرستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda319 نمایش پست ها
    نه من هنوز منتظرم. الان شد هفت ماه. منتظر کلیرنسم.

شماره من اعلام شد و الان پاسپورتم در سفارت هست و امیدوارم زودتر ویزا ضادر بشه. نمیدونم چرا کار شما طول کشیده ولی بعد از 6 ماه حتماً میشه پیگیری کرد از سفارت. چیزی خودشون گفتن؟ من فک کنم باید بهشون فشار بیشتری آورد. به من روز مصاحبه افسر گفت یه ماه طول میکشه و دقیقا" بعد از 4 هفته شمارم اعلام شد. حتی اگه رد بشه شاید بهتر باشه که بتونین دوباره از جای دیگه اقدام کنین اگه بخواین.

Junior Member

ایمیل توی فرم DS-160 برای بررسیهای کلیرنسی هست و ایمیلی که اکانت با اون ساخته شده اهمیت داره. حتماً با آژانس در تماس باشید و بخواین ایمیل احتمالی رو براتون بفرستن.
    اهان خيلي ممنون ازتون

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. من بعد از مصاحبه، آفیسر گفت که in your case, every thing is OK اما بعدش یه برگه داد دستم و گفت که پرونده شما میره توی فاز بررسی. یه برگه پشت و رو هستش که یه ورش انگلیسی نوشته و طرف دیگه اش همون ها را فارسی ترجمه کرده. روی برگه نوشته: متقاضی گرامی، درخواست نامه ی ویزای شما طبق بند 221(g) قانون مهاجرت و شهروندی ایالات متحده آمریکا رد شده است. وقتی شما دارای شرایط زیر باشید، رد ویزای شما لغو خواهدشد. بعدش توی یه مربع تیک زده واسه من که توی سایت فلان ثبت نام کن و پرونده ات را اونجا دنبال کن!!! من بالاخره نفهمیدم که این برگه یعنی ریجکت یا کلیر. دو تا از دوستانی که اونجا بودن گفتن که یعنی کلیر خوردی. از طرفی سوال کردم که پس چرا گفته تقاضای ویزات طبق 221 رد شده!!! گفت که واسه کلیر این را میدن!! اگه ریجکت شدم چرا باید در سایت شرایطم را دنبال کنم. گیج شدم میشه بگین که بالاخره من کلیر شدم یا ریجکت شدم؟ مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)