صفحه 62 از 68 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    نباید ایمیل بزنن اعلام کنن یا پاسپورت رو پس بفرستند؟
    تا زمانی که پاسپورت را نگه میدارند یعنی هنوز امیدی برای گرفتن ویزا وجود دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اينكه تاريخ كيسي كه تحت ادمينستريتيو پراسسينگ هست، آپديت بشه معني خاصي داره يا نشونه ي اتفاق خاصيه؟ استتوس همون admin. Processing هست هنوز!!

مرسي
    بله، هر دفعه که تاریخ آپدیت میشود به این معنی است که پرونده شما در آن تاریخ مجددا بررسی شده و یک قدم به تصمیم نهایی نزدیکتر شده است،وقتی تاریخ آپدیت نمیشود یعنی هیچ بررسی یا تغییری روی پرونده انجام نشده است

سلامدوستان
    منتویاگوستبرایشرکتتویکلاسآموزشیازطریقمحلکارمکهمرکزترینینگودفترمرکزیماتوامریکاستبااقامتکاناداوتویونکووربرای B1 اپلایکردم،البتهتویجولایهمرفتموبرگشتم. اماسریدومبعدازاینترویوپاسپورتمنگهداشتوبرام AP زد . امروزحدودا۵روزهستکهتویسایت Refused برامزدهاماهیچایمیلیانامهایدریافتنکردموپاسپورتمهمهنوزبرگشتنخوردهبرام. بنظرتونداستانچیه؟ ایمیل بزنم بهشون و سوال کنم یا بذارم خودشان اطلاع بدند بهم؟ تقریبادوماه پیش ایمیل پیگیری زدم و گفتند شما رو درک میکنیم و به محض اینکه جواب ادمین پروسسینگتون بیاد خبر میدیم ولی هنوز هیچ خبری ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    سلامدوستان
    منتویاگوستبرایشرکتتویکلاسآموزشیازطریقمحلکارمکهمرکزترینینگودفترمرکزیماتوامریکاستبااقامتکاناداوتویونکووربرای B1 اپلایکردم،البتهتویجولایهمرفتموبرگشتم. اماسریدومبعدازاینترویوپاسپورتمنگهداشتوبرام AP زد . امروزحدودا۵روزهستکهتویسایت Refused برامزدهاماهیچایمیلیانامهایدریافتنکردموپاسپورتمهمهنوزبرگشتنخوردهبرام. بنظرتونداستانچیه؟
    این اتفاق برای من چند ماه پیش افتاد،یادم نیست کدوم فرمان ترامپ بود که دقیقا بعد از مصاحبه من صادر شد و من تو وبسایت رفیوزد شدم ،دوهفته کلنجار رفتم تا حداقل پاسپورتم رو پس بگیرم ،چند روز بعد ایمیل دادن که به علت فرمان ترامپ پاسپورت رو پس فرستادیم ولی خبری نشد،من میخواستم برم دنبال گرفتن پاسپورت المثنی چون فکر کردم واقعا تو این شلوغی پاسپورت من یک جایی گم شده،بعد از دو هفته ایمیل اومد که ویزا صادر شد و وب سایت هم از Refused تبدیل شد به issued

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    این اتفاق برای من چند ماه پیش افتاد،یادم نیست کدوم فرمان ترامپ بود که دقیقا بعد از مصاحبه من صادر شد و من تو وبسایت رفیوزد شدم ،دوهفته کلنجار رفتم تا حداقل پاسپورتم رو پس بگیرم ،چند روز بعد ایمیل دادن که به علت فرمان ترامپ پاسپورت رو پس فرستادیم ولی خبری نشد،من میخواستم برم دنبال گرفتن پاسپورت المثنی چون فکر کردم واقعا تو این شلوغی پاسپورت من یک جایی گم شده،بعد از دو هفته ایمیل اومد که ویزا صادر شد و وب سایت هم از Refused تبدیل شد به issued
    ایا غیر ازینکه تو وبسایت رفیوزد زده بود براتون، ایمیلی دریافت کردید مبنی براینکه علت رفیوز Presidential Proclamationبوده؟ برای من رفیوز زده تو وبسایت و ایمیل اومد که به خاطرPresidential Proclamation بوده. یعنی ممکنه بعدن statusام عوض شه مثل شما؟چون تو ایمیل گفته This decision cannot be appealed

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    امروز ایمیل زدم بهشون و گفتم داستان چیه، گفتند اگه همچنان پیگیر ویزات هستی برامون اسکن کارت اقامت، Police Certificate ، برنامه سفر بصورت کامل و پرسشنامه رو برامون پر کن و تا ۳۰ جولای بفرست. دیگه نمیدونم برنامشون چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    ایا غیر ازینکه تو وبسایت رفیوزد زده بود براتون، ایمیلی دریافت کردید مبنی براینکه علت رفیوز Presidential Proclamationبوده؟ برای من رفیوز زده تو وبسایت و ایمیل اومد که به خاطرPresidential Proclamation بوده. یعنی ممکنه بعدن statusام عوض شه مثل شما؟چون تو ایمیل گفته This decision cannot be appealed
    برای من ایمیل اتوماتیک نیومد ،یه نفر مستقیم جواب داد که به علت فرمان ترامپ پاسپورت پس فرستادیم که البته خبری از پاسپورت نشد تا اینکه ویزا صادر کردن.

سلام دوستان. معمولا از زمانی که سوالات مربوط به کلیرنس که شامل اطلاعات شبکه اجتماعی و مشاغل و سفرهای 15 سال گذشته فرستاده میشه چقدر طول میکشه تا جواب بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamangolbano نمایش پست ها
    سلام دوستان. معمولا از زمانی که سوالات مربوط به کلیرنس که شامل اطلاعات شبکه اجتماعی و مشاغل و سفرهای 15 سال گذشته فرستاده میشه چقدر طول میکشه تا جواب بیاد؟
    سلام،
    زمان مشخصی نداره و میتونه حتی چندین ماه طول بکشه.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    زمان مشخصی نداره و میتونه حتی چندین ماه طول بکشه.
    ممنونم از پاسختون. تا این مرحله 18 ماه طول کشیده. حالا بعد از 18 ماه می خوان جواب این سوالها رو بفرستیم. می خواستم بدونم بازم روی یک فرایند چند ماهه حساب کنم یا دیگه از این به بعد سریع هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)