صفحه 64 از 68 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

[QUOTE=yasamangolbano;2513626]ممنونم از پاسختون. تا این مرحله 18 ماه طول کشیده. حالا بعد از 18 ماه می خوان جواب این سوالها رو بفرستیم. می خواستم بدونم بازم روی یک فرایند چند ماهه حساب کنم یا دیگه از این به بعد

Junior Member

[QUOTE=Rasberry;2526981]
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamangolbano نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. تا این مرحله 18 ماه طول کشیده. حالا بعد از 18 ماه می خوان جواب این سوالها رو بفرستیم. می خواستم بدونم بازم روی یک فرایند چند ماهه حساب کنم یا دیگه از این به بعد
    Hi I am wondering if you got any responses? I am in the same boat, I received this questionnaire 4 months since my interview dat

Thank you very much

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    دوستان من یه نکته رو ک اخیرا آگاه شدم ازش باهتون در اختیار می گذارم در مورد سفارت آمریکا در ایروان
    ظاهرا در حال حاضر اگر درجا ریجکت نشید بلااستثنا وارد کلیرنس میشید و خبری از پذیرفته شدن درجا نیست.
    حالا وقتی وارد کلیرنس شدید بازم ظاهرا بلا استثنا برای شما سوال ایمیل می کنند یا6سوالی یا 11 سوالی. این سوالا معمولا در فاصله 1 ساعت بعد از مصاحبه ایمیل میشه براتون.
    توی مواردی دیده شده که برای برخی سوالی ایمیل نمیشه. توصیه من اینه که حتما حتما بعد 1 هفته اگر سوالی ایمیل نشد بهتون، خودتون به آدرس موجود در زیر برگه کلیرنس ایمیل بزنید و بگید من فلان تاریخ مصاحبه دادم و سوالی ایمیل نشده برام. آیا این طبیعی هست و نیازی به جواب به سوالی ندارم؟
    چندین مورد اخیرا دیدم ک سوال براشون نفرستادن اینا هم خوشحال. ولی بعد از 2 3 هفته تازه فهمیدن که سفارت یادش رفته سوالا رو بفرسته و پروندشون عقب افتاده.
    Hi
    i have received this questionsire 4 months after my interview
    i am in administrative processing since November

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    امروز ایمیل زدم بهشون و گفتم داستان چیه، گفتند اگه همچنان پیگیر ویزات هستی برامون اسکن کارت اقامت، Police Certificate ، برنامه سفر بصورت کامل و پرسشنامه رو برامون پر کن و تا ۳۰ جولای بفرست. دیگه نمیدونم برنامشون چیه

سلام. من هفته پیش برای ویزای F1 از ونکوور کانادا اقدام کردم. بهم گفتن کارت معافیت و شش سوال رو ایمیل کن برامون. پریروز ایمیل کردم و امروز تا صبح خبری نبود ولی شب که چک کردم نوشته refused! کلیرنس اینقدر زود انجام میشه که دو روزه رفیوزد میشه آدم؟ ممکنه این درست نباشه؟ آیا برای ریجکتی ایمیل هم میزنن؟ من هیچ ایمیلی دریافت نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    سلام. من هفته پیش برای ویزای F1 از ونکوور کانادا اقدام کردم. بهم گفتن کارت معافیت و شش سوال رو ایمیل کن برامون. پریروز ایمیل کردم و امروز تا صبح خبری نبود ولی شب که چک کردم نوشته refused! کلیرنس اینقدر زود انجام میشه که دو روزه رفیوزد میشه آدم؟ ممکنه این درست نباشه؟ آیا برای ریجکتی ایمیل هم میزنن؟ من هیچ ایمیلی دریافت نکردم.
    کلیرنس در بهترین حالت حداقل دوهفته طول میکشه،احتمالا به دلیل دیگری ريجكت شدید

ApplyAbroad Guru

در حال حاضر متوسط زمان AP برای ایرانیان طولانی تر از قبل (ماهها) شده است و به نظر شما اصلا وارد این پروسه نشده اید. ممکن است نقص یا مشکلی در مدارک ارسالی بوده باشد یا اینکه اصولا مشکل دیگری در پرونده بوده که این مدت کوتاه حواب داده اند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در حال حاضر متوسط زمان AP برای ایرانیان طولانی تر از قبل (ماهها) شده است و به نظر شما اصلا وارد این پروسه نشده اید. ممکن است نقص یا مشکلی در مدارک ارسالی بوده باشد یا اینکه اصولا مشکل دیگری در پرونده بوده که این مدت کوتاه حواب داده اند.
    راستش فقط تو نامه ای که روز مصاحبه دادن گفته بودن که عنوان ایمیل باید به این صورت خاص باشه و شماره پرونده شما هم این هست که تو عنوان ایمیل بیارید ولی من به همون ایمیلی که سوالات رو برام فرستادند رپلای زدم که درواقع همون ایمیل سفارت هست. شاید به این خاطر بوده. من دوباره مدارک رو با همون تایتل مشخص فرستادم. به نظرتون من دیگه رفیوزد شدم؟ هیچ ایمیلی هم مبنی بر دریافت مدارک یا ریجکت شدن دریافت نکردم. مورد مشابهی شما سراغ دارید؟ ممکنه آفیسر نظرش عوض شده باشه؟ اصلن کلیرنس تو سفارت هم انجام میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کلیرنس در بهترین حالت حداقل دوهفته طول میکشه،احتمالا به دلیل دیگری ريجكت شدید
    ببخشید چطوری باید بفهمم دلیلش رو؟ ایمیل ریجکت میفرستن؟ من ایمیلی هم دریافت نکردم

Junior Member

راستش فقط تو نامه ای که روز مصاحبه دادن گفته بودن که عنوان ایمیل باید به این صورت خاص باشه و شماره پرونده شما هم این هست که تو عنوان ایمیل بیارید ولی من به همون ایمیلی که سوالات رو برام فرستادند رپلای زدم که درواقع همون ایمیل سفارت هست. شاید به این خاطر بوده. من دوباره مدارک رو با همون تایتل مشخص فرستادم. به نظرتون من دیگه رفیوزد شدم؟ هیچ ایمیلی هم مبنی بر دریافت مدارک یا ریجکت شدن دریافت نکردم. مورد مشابهی شما سراغ دارید؟ ممکنه آفیسر نظرش عوض شده باشه؟ اصلن کلیرنس تو سفارت هم انجام میشه؟
    You are not rejected
    It is just refused status based on 221g

As they sent you the qustioaire it mans they have startd th AP process foryou
    Wha is your status?

Junior Member

They sent me the questionnaire on the same day of the interview and as it took me time to send the other documents, I sent the documents and questionnaire one week later. during this week my status was AP, but 2 days after sending documents I got an update and my status changed to refused

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)