صفحه 65 از 68 نخستنخست ... 155556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahla نمایش پست ها
    They sent me the questionnaire on the same day of the interview and as it took me time to send the other documents, I sent the documents and questionnaire one week later. during this week my status was AP, but 2 days after sending documents I got an update and my status changed to refused
    راستش فقط تو نامه ای که روز مصاحبه دادن گفته بودن که عنوان ایمیل باید به این صورت خاص باشه و شماره پرونده شما هم این هست که تو عنوان ایمیل بیارید ولی من به همون ایمیلی که سوالات رو برام فرستادند رپلای زدم که درواقع همون ایمیل سفارت هست. شاید به این خاطر بوده. من دوباره مدارک رو با همون تایتل مشخص فرستادم. به نظرتون من دیگه رفیوزد شدم؟ هیچ ایمیلی هم مبنی بر دریافت مدارک یا ریجکت شدن دریافت نکردم. مورد مشابهی شما سراغ دارید؟ ممکنه آفیسر نظرش عوض شده باشه؟ اصلن کلیرنس تو سفارت هم انجام میشه؟
    It`s recommended to respond within one week (and actually within a period of two weeks) and send back the requested documents via email. This is not supposed to be sent back immediately as some of those docs may take sometime to be prepared. Usually it`s mentioned in the same form you received from the embassy. If you .were not qualified for a visa based on their evaluation, they may reject your application even if they ask for further information

. Why do they ask for those info if they already made their decision? That`s a good question. To complete their database? To follow a routine procedure for future applications? may be

Having said these, Your case might be different though, you may send them an email to make sure that`s not just a miscommunication or to check if anything was wrong
    ویرایش توسط gbahrein : May 14th, 2018 در ساعت 09:37 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

They sent me the questionnaire on the same day of the interview and as it took me time to send the other documents, I sent the documents and questionnaire one week later. during this week my status was AP, but 2 days after sending documents I got an update and my status changed to refused
    Did you check your status recently? If not, you may check it again to see if it`s updated again. It may not be a refused visa in your case since you received a notice to
    .
    provide them with further documents afterwards which is not common (although not impossible as explained) . But, it may also be a case, still under review
    Your case is confusing since you first got an "AP" status which later changed to "refused", as you mentioned sometime, so it may even worth to send them an email and request to verify that if your status has still not changed.
    ویرایش توسط gbahrein : May 28th, 2018 در ساعت 08:40 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام

من کارمند داد- گستری هستم و برای دکترای با فاند کامل کامیپوتر میخوام برم مصاحبه، با توجه به سابقه کار دولتیم چقدر احتمال ریجکت شدن ویزام هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_1984 نمایش پست ها
    سلام

من کارمند داد- گستری هستم و برای دکترای با فاند کامل کامیپوتر میخوام برم مصاحبه، با توجه به سابقه کار دولتیم چقدر احتمال ریجکت شدن ویزام هست؟
    خیلی ب این مسایل فکر نکنید ک احتمال ریجکتی چقدره. کسی هم نمی تونه ب این سوال جوااب بده. خودتون رو برای سوالای مصاحبه اماده کنید که چرا این کار رو می کردید. چرا رشته تون با کارتون متفاوته و این دست سوالا

سلام،

دوستان شما بعد از جواب دادن به سوالای کلیرنس، آیا آپدیت جدیدی گرفتین؟ من همون روز مصاحبه (شبش در واقع)‌ جوابا رو فرستادم ولی فقط یه آپدیت دارم که تاریخ روز مصاحبه س.

و این که شما پیشنهاد می کنین بقیه ی کارام رو من جمله تهیه بلیط و آزاد کردن مدارک ایرانم و... رو از الان انجام بدم یا منتظر جواب کلیرنس بمونم؟ می دونم خیلیاش اجتناب ناپذیره ولی من می خوام نقدیندگی بانکم رو تا جایی که می شه نگه دارم که بتونم وام بیشتری بگیرم قبل از رفتن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام،

دوستان شما بعد از جواب دادن به سوالای کلیرنس، آیا آپدیت جدیدی گرفتین؟ من همون روز مصاحبه (شبش در واقع)‌ جوابا رو فرستادم ولی فقط یه آپدیت دارم که تاریخ روز مصاحبه س.

و این که شما پیشنهاد می کنین بقیه ی کارام رو من جمله تهیه بلیط و آزاد کردن مدارک ایرانم و... رو از الان انجام بدم یا منتظر جواب کلیرنس بمونم؟ می دونم خیلیاش اجتناب ناپذیره ولی من می خوام نقدیندگی بانکم رو تا جایی که می شه نگه دارم که بتونم وام بیشتری بگیرم قبل از رفتن.
    شما CEAS وضعیتتان چیست؟ Refused یا AP؟

برای آپدیت خیلی نمی شود زمان بندی خاصی ارایه داد ضمن اینکه برخی از کیسها بعد از ارسال مدارک درخواستی برای کلیرنس آپدیت میشوند و برخی تا مدتها آپدیتی دریافت نمیکنند. به هر حال نمی توان در مورد اینکه شما از الان روی نتیجه کلیرنس حساب بکنید یا خیر هم راهنمایی خاصی کرد به ویژه اینکه سایر موارد از جمله زمان کلیر شدن اصلا قابل پیش بینی نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز پیش در ارمنستان مصاحبه ویزای دانشجویی داشتم و آفیسر گفت که پرونده من نیاز به administrative process داره . حالا برای ایمیلم 6 تا سوال فرستادن. اولین سوالش اینه:

1. List all countries you have traveled to (other than your country of residence) in the last 15 years. For each trip, provide details for locations visited, dates visited, source of funds, and length of stay.

کسی میدونه منظور از details for locations visited چیه و به نظرتون کلا چجوری به این سوال پاسخ بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzoom نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز پیش در ارمنستان مصاحبه ویزای دانشجویی داشتم و آفیسر گفت که پرونده من نیاز به administrative process داره . حالا برای ایمیلم 6 تا سوال فرستادن. اولین سوالش اینه:

1. List all countries you have traveled to (other than your country of residence) in the last 15 years. For each trip, provide details for locations visited, dates visited, source of funds, and length of stay.

کسی میدونه منظور از details for locations visited چیه و به نظرتون کلا چجوری به این سوال پاسخ بدم؟
    هرکشوری و شهری سفر کردید اسم ببرید و مثلا بگید انگلستان لندن ( ملاقات خانواده یا دوستان ،هتل ، نمایشگاه ، کنفرانس ...) ولی در هر حال مثلا برای سفر توریستی نیازی به جزییات خیلی دقیق همه جاهای دیدنی و مکانهایی که رفتید نیست و عملا هم نمیتونید همه جزییات رو اسم ببرید،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام،

Hi
    i received the questionaire on March 9th and i submitted the answers on March 12th
    today my case was updated after 3 months

Junior Member

ممنون از پاسختون . یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اول این ایمیل نوشته که فقط اطلاعاتی را بفرستم که توی ویزا اپلیکیشنم نیست. من توی ویزا اپلیکیشنم سفرهایی که توی 5 سال پیش رفتم رو نوشتم ولی این جزییات رو نداشت. لازمه اطلاعات اون سفرها رو هم بنویسم و همچنین اطلاعات این سفرم به ارمنستان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)