صفحه 67 از 68 نخستنخست ... 17575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 674

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد روند کلی کلیرنس و عوامل موثر در آن

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تروال بن سه نمی‌دونم دقیقا کی اجرایی شده ولی من با اقامت دایم کانادا آخرین بار حدود سه ماه پیش ویزای b1b2 گرفتم.
    Hi
    How long did your administrative processing take?

Thank you

Junior Member

تروال بن سه نمی‌دونم دقیقا کی اجرایی شده ولی من با اقامت دایم کانادا آخرین بار حدود سه ماه پیش ویزای b1b2 گرفتم.
    Does havig a PR card have an effect in waiving travel ban for US visitor visa application?Given that the passport is still iranian and not canadian

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    Does havig a PR card have an effect in waiving travel ban for US visitor visa application?Given that the passport is still iranian and not canadian
    Yes , you have more chance but there are other factors as well.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Hi
    How long did your administrative processing take?

Thank you
    After getting 6 US visa during the last year the latest time it took almost 2.5 months

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    The only benefit is that they may review your file nothing else. You still need to go for lengthy AP process and wait for a long extended clearance process as the rest of Iranian pass holders do
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

Waiver is just an excuse to cover up the ban. According to Reuters, U.S. issued waivers to Trump's travel ban at rate of 2 percent.
    Btw, I moved to the States with a student Visa 5 years ago. This website helped me a lot in preparation to acquire a visa. I think now is the time to give back. Please ask me any questions and I'd be happy to help.

سلام دوستان

3 سال بیش پدر و مادر من رفتن مصاحبه در آنکارا برای مهاجرت و قبول شدن و من هم جز لیست بودم به خاطر مشمول بودن نتونستم برم و رفتم سربازی و بعد سربازی وقت سفارت گرفتم و رفتم مصاحبه ( 13 اکتبر 2017 ) مامور کسنولگری برای من clearance زد و گفت برو ایران و ما به شما جواب میدیم ! طبق روال ! ولی خوب از اون موقع 10 ماه گذشته و خبر خاصی نشده و وضعیت ام در حالتadministrative processing هست !
    میخواستم ببینم این جریان طبیعیه به خاطر اتفاقات اخیر یا خیر !
    باید صبر کرد ؟ چکار باید کرد ؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidariya نمایش پست ها
    سلام دوستان

3 سال بیش پدر و مادر من رفتن مصاحبه در آنکارا برای مهاجرت و قبول شدن و من هم جز لیست بودم به خاطر مشمول بودن نتونستم برم و رفتم سربازی و بعد سربازی وقت سفارت گرفتم و رفتم مصاحبه ( 13 اکتبر 2017 ) مامور کسنولگری برای من clearance زد و گفت برو ایران و ما به شما جواب میدیم ! طبق روال ! ولی خوب از اون موقع 10 ماه گذشته و خبر خاصی نشده و وضعیت ام در حالتadministrative processing هست !
    میخواستم ببینم این جریان طبیعیه به خاطر اتفاقات اخیر یا خیر !
    باید صبر کرد ؟ چکار باید کرد ؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید
    کار خاصی نمیشه کرد ممکنه یکسال و بیشتر هم طول بکشه

کار خاصی نمیشه کرد ممکنه یکسال و بیشتر هم طول بکشه
    پس میشه امیدوار بود با این شرایط فعلی ؟؟

دوستان میخواستم نظرتون رو بدونم در مورد وضعیت ام:
    من بعد مصاحبه 6 سوال رو دریافت کرده بودم و مثل فرم DS-2019 تمام سوشیال مدیاهایی که عضو هستم حتی اونهایی که هیچ وقت هیچی پست نکردم رو نوشتم. اما تو ذهنم بود مواردی مثل ResearchgateT, Linkedin and google scholar پروفشنال نت ورک هستن نه سوشیال مدیا (طبق تعریف رسمی که دارن) واسه همین ننوشتم، درحالی که با اسم رسمی و کامل پروفایل دارم و رشته ام اصلا حساس نیست، امروز اتفاقی شنیدم بچه ها این موارد رو ذکر میکنن!
    نظرتون چیه؟ میترسم ای میل بزنم و توضیح بدم حساسیت برانگیز بشه یا فعلا صبر کنم تا نتیجه کلیرنس بیاد؟
    ( الان 1.5 ماه گذشته) و از کانادا هم اقدام کردم
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)