صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: برای پذیرش به ترجمه رسمی ریزنمرات نیاز است؟

Junior Member

پیش فرض برای پذیرش به ترجمه رسمی ریزنمرات نیاز است؟

می خواستم بدونم ریز نمراتی که همین طوری پرینت شده و اعتباری نداره را ترجمه می کنن و می دن
    دانشگاه مهر و موم کنه ؟
    یا حتما باید الآن تسویه حساب کنم و رسمی را بگیرم ؟0

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات (Scrip)

بستگی داره که برای چه کاری بخواین. معمولا در مرحله پذیرش گرفتن دانشگاهها کارنامه های غیر رسمی رو هم قبول میکنند. ولی بعد از گرفتن پذیرش و شروع تحصیل در دانشگاه ازتون مدرک اصلی رو میخوان. اون وقت دیگه باید کارنامه رسمی بگیرید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad
    بستگی داره که برای چه کاری بخواین. معمولا در مرحله پذیرش گرفتن دانشگاهها کارنامه های غیر رسمی رو هم قبول میکنند. ولی بعد از گرفتن پذیرش و شروع تحصیل در دانشگاه ازتون مدرک اصلی رو میخوان. اون وقت دیگه باید کارنامه رسمی بگیرید.
    اینکه کارنامه های غیر رسمی را برای پذیرش قبول می کنند، درست نیست شخصی رو می شناسم که به همین دلیل مسخره پذیرش نگرفت، حتی هیچ کدام از بقیه مدارکش رو هم بررسی نکردند! اصلا ریسک نکنید.
    We are the CHAMPIONS my friends, and we'll keep on fighting till the end

تقریبا میشه گفت که بندرت دانشگاهها ریز نمرات و سایر مدارک به بصورت غیر رسمی قبول میکنند.همه مدارک باید ترجمه رسمی بشه.شما حنما با صندوق رفاه دانشگاه تصفیه حساب کن،اونوقت یه نامه بهت میدن که می تونی با اون ریز نمرات دانشگاه رو از آموزش کل دانشگاه بگیری.ولی کمتر دانشگاهی می شناسم که تایید سفارت هم بخواد.بعد از اینکه ریز نمراتتو ترجمه کردی بگذار تو پاکت مخصوص دانشگاه و بده آموزش دانشگاه در پاکت برات مهر بزنن و روش بچسپونن.دیگه خیالت راحت باشه...
    موفق باشید
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط nymphe
    می خواستم بدونم ریز نمراتی که همین طوری پرینت شده و اعتباری نداره را ترجمه می کنن و می دن
    دانشگاه مهر و موم کنه ؟
    یا حتما باید الآن تسویه حساب کنم و رسمی را بگیرم ؟0
    سلام !

ببینید جواب سوال این لینک هست :
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=120

در مرحله درخواست برای پذیرش شما مدرک رو میبری دارالترجمه و رسما تایید و ترجمه میشه. در صورت پذیرش و جهت ثبت نام در مقصد ، دوباره باید این کار رو تکرار کنی تا تمام نمراتت ترجمه و تایید بشه. هر دو کار هم رسمی هست و ممکن ! اصلا نگرانی به خودت راه نده. لینک رو حتما بخون.

Junior Member

سلام،

مي خواستم بدونم ريزنمراتي كه واسه سفارت آمريكا لازمه حتما بايد رسمي باشه؟ چون دانشگاه ما تا مدرك نخري و آزاد نكني ريز نمره رسمي به خود دانشجو نميده و فقط يك ريزنمره انگليسي غير رسمي ميده!! ممنون ميشم منو راهنمايي كنين.

بله... اصلا تا اونجایی که من می دونم برای ترجمه هم باید کارنامه رسمی با مهر و امضا ببرید
    تازه بعد از ترجمه هم باید توی پاکتی بگذارید که از طرف دانشگاه تأیید شده باشه (یا با مهر یا پاکت خود دانشگاه باشه)
    وگرنه از طرف اونا رسمی تلقی نمی شه و بعد از اینکه به دستشون رسید می گن که باید رسمی باشه و مستقیما از طرف خود موسسه ارسال شه.
    .Today&#39;s analysis is the tomorow&#39;s truths

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای پذیرش به ترجمه رسمی ریزنمرات نیاز است؟

بچه ها من از چند نفر شنيدم كه اول با ريز نمرات غير رسمي پذيرش گرفتن ، بعد دانشگاه واسشون يه deadline گذاشته كه ترجمه رسمي رو تحويل بدن !

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام،

دوست عزیز من اینجا کامل توضیح دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...کده/page21
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان. اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین ممنون میشم.یه درس این ترم دارم که به عنوان پیشنیاز بهم دادن.نمرش داخل کارنامه ذکر میشه. ولی جزء معدل حساب نمیشه.اسم درس روش تحقیق.به نظر شما وقت بزارم واسه خوندنش.اخه وقتم خیلی کمه.واسه همین میخواستم بیشتر وقتمو بزارم رو بقیه درسا که معدلم رو بالا نگه دارم.از این میترسم که چون درسه روش تحقیقه موقع پذیرش گرفتن که ریز نمراتم رو میفرستم یه نقطه ضعف حساب بشه.اخه اونا که نمیدونن من واسه اینکه وقت نداشتم و جزء معدل حساب نمیشده نمره بالایی نگرفتم؟کلا موقع ترجمه کردن ریزنمراتم نمره هایی که مربوط به درسایی هست که به عنوان پیشنیاز بهم دادن هم ترجمه میشه؟یعنی نمرات درسای پیشنیاز حذف نمیشه موع ترجمه؟دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.اخه این درسه داره کل وقتموو میگیره؟این رو هم در نظر بگیرید که لیسانس من مدیریت نبوده.و معدل لیسانسم14.90شده.به همین خاطر معدل ارشدم خیلی میتونه مهم باشه.جون ثابت میکنه من تو رشته مدیریت ممیتونم موفق باشم.اگر این درسس پیشنیاز موقع ترجمه حذف میشه میخوام واسش وقتمو تلف نکنم.پیشاپیش از راهنماییهاتون خیلی خیلی تشکر میکنم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)