نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند

Junior Member

پیش فرض کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند

سلام

بعد از اتمام هر مقطع تحصیلی در آمریکا می شه OPT گرفت که اجازه کار موقت برای یک سال هست که تحت شرایطی قابل تمدید هم هست. ممکنه شرایطی پیش بیاد که نتونه این OPT رو بگیره مثل اینکه درسشو ول بکنه و بخواد کار بره سر کار. در این صورت دیگه برای OPT گرفتن eligible نیست. یا ممکنه روی OPT باشه توی مدت تعریف شده و نتونه بره روی ویزای H1B. این مقدمه سازی رو کردم که بگم، در این شرایط کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند. ولی review خوبی ندارند توی google. چند نمونه از این نوع کالج ها و دانشگاهها
    goldey-beacom college
    United States University
    Coleman University
    کسی هست که الان توی United States University درس می خونه و میتونه منو راجع به این دانشگاه راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند

نقل قول نوشته اصلی توسط mesiam نمایش پست ها
    سلام

بعد از اتمام هر مقطع تحصیلی در آمریکا می شه OPT گرفت که اجازه کار موقت برای یک سال هست که تحت شرایطی قابل تمدید هم هست. ممکنه شرایطی پیش بیاد که نتونه این OPT رو بگیره مثل اینکه درسشو ول بکنه و بخواد کار بره سر کار. در این صورت دیگه برای OPT گرفتن eligible نیست. یا ممکنه روی OPT باشه توی مدت تعریف شده و نتونه بره روی ویزای H1B. این مقدمه سازی رو کردم که بگم، در این شرایط کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند. ولی review خوبی ندارند توی google. چند نمونه از این نوع کالج ها و دانشگاهها
    goldey-beacom college
    United States University
    Coleman University
    کسی هست که الان توی United States University درس می خونه و میتونه منو راجع به این دانشگاه راهنمایی کنه؟
    بر اساس نوشته صفحه ویکیپیدیا این دانشگاهها accredited نیستند یعنی معتبر نیستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کالج ها و دانشگاه هایی که از روز اول شروع کلاس ها فول تایم CPT می دهند

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس نوشته صفحه ویکیپیدیا این دانشگاهها accredited نیستند یعنی معتبر نیستند.
    البته شاید دوستانی باشند که این کالج ها رو تجربه کردن مثل یکی از دوستای من. تا اونجایی که خبر دارم هیچ مشکلی براش هم تا حالا پیش نیومده. ولی توی United States University درس نمی خونه. من راجه به این دانشگاه specifically اطلاعات نیاز دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)