نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: راهنمای تکمیل فرم درخواست اقامت از کشور اتریش(فرم جدید)

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض راهنمای تکمیل فرم درخواست اقامت از کشور اتریش(فرم جدید)

کاربران گرامی,

نمونه ی تکمیل شده ی فرم درخواست اقامت دانشجویی در فروم قرار میگیرد. این فرم فقط به منظور راهنمایی شما ایجاد شده و یک نمونه ی کاملا پیشنهادی میباشد و تضمینی برای صحت صد در صد اطلاعات این فرم وجود ندارد.
    نمونه ی خام این فرم را از این پست و یا این پست میتوانید دانلود کنید. در ضمن برای طرح هر گونه سوال در مورد پر کردن کلیه ی فرم های مربوط به ویزا به تاپیک پرسش و پاسخ در خصوص پر کردن فرم های درخواست ویزا مراجعه نمایید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط sh_shafiee : February 1st, 2016 در ساعت 12:47 AM
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication and Internet Technologies - Fachhochschule Technikum Wien

پیش فرض فایل PDF فرم درخواست روادید بلند مدت دانشجویی

دوستان من موفق شدم نسخه با کیفیت (PDF) فرم درخواست روادید بلند مدت دانشجویی رو برای دوستانی که میخوان برای اقامت دانشجویی اقدام کنند پیدا کنم و در زیر ضمیمه کردم.

نکته:
    ظاهرا این فرم قبلا به صورت 7 صفحه ای بوده، ولی الان به صورت 9 صفحه ای طراحی شده.

من هنگام اقدام برای ویزای توریستی برای کشور اتریش (فرم درخواست ویزای توریستی شنگن) هم با همین موضوع مواجه شدم که دو تا فرم با ظاهر کمی مختلف وجود داشت که به لحاظ محتوایی بررسی کردم و تمامی قسمت هایی که باید تکمیل می شد کاملا یکی بود.

و اما در خصوص فرم درخواست روادید بلند مدت دانشجویی ، من هنوز فرصت بررسی فرم جدید و قدیم را نکرده ام. بنابراین از اظهار نظر در مورد تشابه کامل فرم قدیمی و جدید خودداری میکنم.

شما هم لطفا بعد از دانلود، با فرمت قدیمی مطابقت داده تا مشکلی وجود نداشته باشه.

دوستانی هم که در این خصوص اطلاعات کافی و مستدل دارند لطفا حتما پاسخ بدن

آرزوی موفقیت برای کلیه هموطنان عزیزم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)