صفحه 179 از 181 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1801

موضوع: آرشیو شده : مدارك مورد نياز براي سفارت ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي سفارت

سلام دوستان
    ميدونم همه الان تو استرس هستين و البته اميدوارم به زودي ويزاي همتون صادر شه.
    يه سوالي داشتم. براي سابقه كار كه با مدارك ميفرستيم حتماً بايد بيمه داشته باشه يا صرف اينكه يه گواهي داشته باشيم كافيه؟
    بعد من تو اين چند ماه بعد فارغ التحصيليم براي استاد راهنماي ارشدم يه پروژه انجام دادم. ميتونم يه گواهي ازش بگيرم كه زير نظر من كار تحقيقاتي انجام ميداده؟ و آيا تاثير داره؟
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميدونم همه الان تو استرس هستين و البته اميدوارم به زودي ويزاي همتون صادر شه.
    يه سوالي داشتم. براي سابقه كار كه با مدارك ميفرستيم حتماً بايد بيمه داشته باشه يا صرف اينكه يه گواهي داشته باشيم كافيه؟
    بعد من تو اين چند ماه بعد فارغ التحصيليم براي استاد راهنماي ارشدم يه پروژه انجام دادم. ميتونم يه گواهي ازش بگيرم كه زير نظر من كار تحقيقاتي انجام ميداده؟ و آيا تاثير داره؟
    اگه بیمه باشه معتبرتره ولی از من بدون بیمه هم قبول کردن.
    هرچی بتونی سابقه جمع کنی مثبت هست.

Junior Member

دوستان من اسكالرشيپم هزينه سفارت رو كاور نميكنه، امروز پول سفارت رو ريختم... ظاهراً بايد از سفارت وقت بگيريم تا فيشمون رو تاييد كنن؟ دوستاني كه اطلاع دارن لطفاً راهنمايي كنن... يه سوالم ديگم هم اين بود كه اسكالرشيپم هزينه oshc رو كاور نميكنه... منم ٢٨٥٨ دلار استراليا دادم و هموني كه دانشگاه گفته بود رو خريدم، اما الان ميبينم كه بچه ها ميگن شش ماه بايد اضافه تر ميگرفتم، تو اون مدركي كه از موناش برام اومده گفته كه اگه اسكالرشيپت oshc رو كاور نميكنه بايد واسه مجرد ٢٨٥٨ تا بريزي، اين پول با احتساب اون چهارصد و خورده اي كه بچه ها ميگن هست يا بدون احتساب اون؟ يعني عملاً بايد ٣٣٠٠ پرداخت ميكردم!!! ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    دوستان من اسكالرشيپم هزينه سفارت رو كاور نميكنه، امروز پول سفارت رو ريختم... ظاهراً بايد از سفارت وقت بگيريم تا فيشمون رو تاييد كنن؟ دوستاني كه اطلاع دارن لطفاً راهنمايي كنن... يه سوالم ديگم هم اين بود كه اسكالرشيپم هزينه oshc رو كاور نميكنه... منم ٢٨٥٨ دلار استراليا دادم و هموني كه دانشگاه گفته بود رو خريدم، اما الان ميبينم كه بچه ها ميگن شش ماه بايد اضافه تر ميگرفتم، تو اون مدركي كه از موناش برام اومده گفته كه اگه اسكالرشيپت oshc رو كاور نميكنه بايد واسه مجرد ٢٨٥٨ تا بريزي، اين پول با احتساب اون چهارصد و خورده اي كه بچه ها ميگن هست يا بدون احتساب اون؟ يعني عملاً بايد ٣٣٠٠ پرداخت ميكردم!!! ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد...
    درود
    شما هر اندازه که بهتون گفته شده رو بریزید. دقیقا اون مبلغی که در آفر اومده. اگر همین 2858 دلاره همین قدر اوکیه. در مورد فیش سفارت هم درست متوجه شدید.
    خوشحال شدم هم دانشگاه آینده
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام با تشکر از کمکهای دوستان قدیمی تر.
    من میخوام از سفارت برا تایید فیش هزینه ویزا وقت بگیرم. قاعدتا باید ایمیل بزنم یا تلفنی هم میشه؟ حتما باید خودم برم برا تائید فیش بانکی یا کس دیگه هم میتونه اینکار رو برام بکنه؟ همراه با فیش بانکی مدارک دیگه ای هم لازمه ببرم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام با تشکر از کمکهای دوستان قدیمی تر.
    من میخوام از سفارت برا تایید فیش هزینه ویزا وقت بگیرم. قاعدتا باید ایمیل بزنم یا تلفنی هم میشه؟ حتما باید خودم برم برا تائید فیش بانکی یا کس دیگه هم میتونه اینکار رو برام بکنه؟ همراه با فیش بانکی مدارک دیگه ای هم لازمه ببرم؟
    ممنون
    ایمیلی زمان بیشتری نیاز داره تا وقت تعیین کنند
    پس حتما تلفنی وقت بگبربد (اینطوری حتی میتونید زمان ملاقات رو جابجا کنید اگر مناسب نباشه براتون)
    باتوجه به اینکه شماره پاسپورت و اسم و فامیل میپرسه و همون اول جلو درب ورودی پاسپورت میگیرن چک کنن، بعید میدونم کسی دیگه بتونه (اما چون این شرایط رو تجریه نکردم، مطمئن نیستم) ====> حتما وقتی زنگ زدید بپرسید، بخوبی جواب میدن بهتون و امیدوارم فکری مثلا برای شهرستانی ها کرده باشن

مدارک مورد نیاز رو هم وقتی وقت میگیری میگه بهتون
    اما من جلو جلو بگم:
    پاسپورت+اصل فیش (حتما یک کپی برای سوابق خودتون نگه دارید!)+نامه پذیرش

سلام ممنون
    تو CoE ‌من اسم کوچیک من رو که 2 کلمه ای هست جدا نوشته(لاتین) ولی تو پاسپورت سرهم و بصورت 1 کلمه نوشته.. این مشکلی برا ویزا ایجاد نمی کنه..ایمیل زدم به دانشگاه بهشون گفتم ولی خبری نشد..

سلام ببخشید یه سوال دیگه هم دارم
    من 4 سال سابقه کار دارم ولی الان نمی تونم از محل کارم گواهی سابقه کار با مخاطب سفارت بگیرم ...حتما باید گواهی سابقه کار با مخاطب سفارت رو ارائه کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال دیگه هم دارم
    من 4 سال سابقه کار دارم ولی الان نمی تونم از محل کارم گواهی سابقه کار با مخاطب سفارت بگیرم ...حتما باید گواهی سابقه کار با مخاطب سفارت رو ارائه کنم؟
    نیازی نیست مخاطب سفارت باشه.......فقط باید تو سربرگ شرکت یا موسسه باشه....و مهر و امضا شده باشه....ادرسش هم باشه.......بعد ببری دارالترجمه واست ترجمه کنه...همین...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

بازم ممنون تو این فرم ضمیمه 157 چی باید بنویسیم من هر چی میخونم درست متوجه نمیشم...فقط باید دوره مورد نظرمون رو وارد کنیم همین؟...
    تو CoE ‌من اسم کوچیک من رو که 2 کلمه ای هست جدا نوشته(لاتین) ولی تو پاسپورت سرهم و بصورت 1 کلمه نوشته.. این مشکلی برا ویزا ایجاد نمی کنه..ایمیل زدم به دانشگاه بهشون گفتم ولی خبری نشد..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)