صفحه 5 از 181 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1801

موضوع: آرشیو شده : مدارك مورد نياز براي سفارت ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي سفارت براي تحصيل در استراليا

سلام گرجی جان

وقتی پروندتو ببری سفارت پاسپرتتو بهت پس میدن و بهت یه رسیدی میدن که تاید میکنه تو پاسپورتتو به اونا نشون دادی و پولم ریختی (منظورم همون هزینه‌ی ویزا دنشجوییه) اما بعد از اون رو دیگه نمیدونم که بازم میخوان پاس رو یا نه. والا ماکه هنوز به مراحل بعدش نرسیدیم سر غول اولی موندیم هی GAME OVER میشیم : )) اما تا صدور ویزا فکر نکنم پاسپورتو بخوان دیگه
    موفق باشی

ممنون از پاسختون
    منم که مطمئنم به deadline دانشگاه نميرسم فقط دارم برا ويزا اقدام ميکنم تا شايد تا اون موقع دل دانشگاه به رحم بياد و يه extension بهم بده براي شروع. با اين اوضاع فکر کنم در آينده نزديک زمان ويزا دانشجويي از ويزاي اقامت هم بيشتر بشه .

Junior Member

پیش فرض سئوال : مدارك مورد نياز براي سفارت براي تحصيل در استراليا

سلام دوستان
    می خواستم بدونم این Bank Statement که جزء مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی نوشته شده، آیا برای کسانی که FULLY FUNDED باشند هم لازم هست یا همون نامه فاند کافیه؟
    توی وبسایت رسمی دولت استرالیا (همونی که سایت سفارت بهش لینک هست) www.immi.gov.au نوشته که فقط همون نامه فاند لازم هست. اما نمی دونم سفارت تهران برخوردش چطوره؟ مطمئنا بچه هایی که فول فاند بودند اطلاع دارند.
    مرسی

Junior Member

Hello...
    آهای کسی اینجا نیست جواب بده؟؟!!!!!!!!!!
    مثل اینکه این تاپیک متروکه هست....

I guess u wont need it, contact embassy by email, they are rude but they answer the emails. u can check the DIAC web site @ immi.gov. au as an alternative.
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

بچه ها کسی می دونه که سفارت برای تعطیلات Christmas از چه تاریخی تا چه تاریخی بسته است؟؟؟؟؟
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    درود
    من ليست كامل مداركي را كه سفارت براي دادن ويزاي دانشجويي نياز هست را قرار داده ام كه از خود تابلوي سفارت گرفته شده است
    حتما" به خود سايت هم مراجعه كنيد:http://www.immi.gov.au/students/index.htm
    موفق باشيد

دوستان عزیز

1.مورد شماره 6 (عکس شیشه سفارت که مدارکو نشون میده و در اولین پست این بحث attach شده )یعنی فرم post graduate supplement یا لینکشو کسی داره؟
    2.دانشگاه از من برای offer addmition غیر conditional مدرک فوق لیسانس(دانشنامه)رو نخواست سفارت میخواد؟؟؟؟( ریز نمرات انگلیسی مهرو موم شده با مهر رسمی دانشگاه رو دارم)
    3. برای من که اسکولارشیپ دارم مورد 10 یا ضمانت نامه بانکی لازم هست؟
    4. برای این که نشون بدم بورس هستم میتونم پرینت مدرک offer scholarship رو نشون بدم؟
    5.خلاصه thesis که قرار کار کنیم هم میخوان؟ اونم فرم داره یا باید abstract بنویسیم؟
    6.کاری هست که بشه در سفارت به طور موازی انجام داد مثلا انجام معاینات پزشکی قبل از آمدن PVA ؟
    7.تعطیلات سفارت بر اساس خاک استرالیاست یا ایران آخه سفارت هر کشوری جز خاک اون کشوره؟

با بهترین آرزوها برای همه
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantl
    با مدرک موقت + ريزنمره هم ميدن!
    نميدونم سراسری مدرک موقت ميده بدون پول يا نه! (زمونه عوض شده! )
    دوست عزیز

مدرک موقت رو باید ترجمه بکنیم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میشه ترجمه رسمیش کرد؟
    میشه بیشتر توضیح بدین ؟ آخر سر دانشگاه موقع ثبت نام هم نمیخوادش؟

مخلص شما
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

ApplyAbroad Veteran

بارها صحبت شده که مدرک موقت رونمیشه ترجمه رسمی کرد.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikharej

دوستان عزیز

1.مورد شماره 6 (عکس شیشه سفارت که مدارکو نشون میده و در اولین پست این بحث attach شده )یعنی فرم post graduate supplement یا لینکشو کسی داره؟
    2.دانشگاه از من برای offer addmition غیر conditional مدرک فوق لیسانس(دانشنامه)رو نخواست سفارت میخواد؟؟؟؟( ریز نمرات انگلیسی مهرو موم شده با مهر رسمی دانشگاه رو دارم)
    3. برای من که اسکولارشیپ دارم مورد 10 یا ضمانت نامه بانکی لازم هست؟
    4. برای این که نشون بدم بورس هستم میتونم پرینت مدرک offer scholarship رو نشون بدم؟
    5.خلاصه thesis که قرار کار کنیم هم میخوان؟ اونم فرم داره یا باید abstract بنویسیم؟
    6.کاری هست که بشه در سفارت به طور موازی انجام داد مثلا انجام معاینات پزشکی قبل از آمدن PVA ؟
    7.تعطیلات سفارت بر اساس خاک استرالیاست یا ایران آخه سفارت هر کشوری جز خاک اون کشوره؟

با بهترین آرزوها برای همه
    علی
    سلام،
    1- فرم Postgraduate supplement رو از خود سفارت باید بگیرید توی سایت این فرم رو نداره.
    2- اگر ترجمه غیررسمی از مدرک موقت تون رو دارید همون رو به سفارت بدید. راستش من هم همین کار رو کردم و کسی که داشت پرونده ام رو تحویل می گرفت که ایرادی نگرفت. اما وقتی به دانشگاه مقصد رفتید باید مدرک اصلی تون رو همراه داشته باشید (جزء شرایط ثبت نام اشون که اینجوری نوشتند)
    3- بستگی داره که scholarship اتون چقدر است. اگر تمام هزینه های زندگی و سفر رو شامل می شه (fullly founded) شما حساب بانکی نیاز ندارید اما اگر مثلا فقط tution waiver است با یه مقدار پول در سال، باید مدرک بانکی رو که نشان می ده شما یا کسی از آشنایانتون تمکن مالی پرداخت سایر هزینه ها رو دارید ارائه کنید. هزینه ها رو هم که توی سایت سفارت نوشته که چه جوری می شه برآورد کرد : http://www.immi.gov.au/students/stud.../financial.htm
    4- پرینت به شرطی که اسم شما توش قید شده باشه کافی است.
    5- اون رو تو همون فرم Posgraduate supplement براش جا داره و اون جا باید بنویسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)