صفحه 7 از 181 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1801

موضوع: آرشیو شده : مدارك مورد نياز براي سفارت ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي سفارت براي تحصيل در استراليا

سلام.
    من برای 12 روز دیگه وقت دارم که مدارک ببرم سفارت. سوالاتی زیادی دارم در مورد پر کردن فرم ها که بزودی می پرسم. اما می خواستم بدونم مدارکی مثل کارت پایان خدمت نیاز به ترجمه داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

من به شخصه کارت پایان خدمت رو ترجمه کردم و فکر کنم نیاز باشه چون انها هیچ مدرک فارسی رو نمی پذیرند. با توجه به وقتی که دارید به نظرم ترجمه کنید چون ماکزیمم روزه همه کارهاش انجام میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyad نمایش پست ها
    سلام.
    من برای 12 روز دیگه وقت دارم که مدارک ببرم سفارت. سوالاتی زیادی دارم در مورد پر کردن فرم ها که بزودی می پرسم. اما می خواستم بدونم مدارکی مثل کارت پایان خدمت نیاز به ترجمه داره؟
    منكه رفتم ترجمه كارتو خواست. همراهم نبود گفت بعدا بيار. وقتي ويزارو رفتم بگيرم دادم بهش
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

سلام.

در پست اول(فایل اتچ شده) شماره 4 فرم ضمیمه سفارت، ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید چه فرمی است و آیا مثل 2 فرم دیگه جایی است دانلود بشه؟

ممنون و سپاس

Junior Member fathi_engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Engineering Management - University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman-gh نمایش پست ها
    سلام.

در پست اول(فایل اتچ شده) شماره 4 فرم ضمیمه سفارت، ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید چه فرمی است و آیا مثل 2 فرم دیگه جایی است دانلود بشه؟

ممنون و سپاس
    دوست من. هیچ وقت از فروم فرم های پرکردنی مربوط به سفارت دانلود نکنید چون که ممکن است این فرمها Update شده باشند و تغییر کرده باشند. کلیه فرم های لازم در سایت سفارت استرالیا وجود داره که باید برید از اونجا دانلود کنید. در ضمن در Checklist مربوط به Student Visa کلیه فرم های لازم برای پرکردن قید شده. اگر هم چند مورد از سوالهای فرمها براتون گنگ بود نگران نباشید این فروم و تاپیک مربوط به PVA و FinalVisa و همه سوال.... را با دقت بخونید اونجا بچه ها جواب دادن.

Junior Member

سلام
    من full fund پذیرش گرفتماز یکی از دانشگاه های ملبورن آیا بازهم bank statement لازمه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.h نمایش پست ها
    سلام
    من full fund پذیرش گرفتماز یکی از دانشگاه های ملبورن آیا بازهم bank statement لازمه؟
    در صورت فول فاند بودن نیازی نیست ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

ممنون از پاسختون. با نوجه به اینکه همسرمم همراهم میاد آیا بازم لازم نیست؟ fund ام 25500 دلار هست و با توجه به هزینه هایی که سفارت اعلام کرده بیشتره.
    همچنین من و همسرم پرونده مهاجرت هم داریم که وکیلمون میگه ماکزیمم تا شهریور ویزای مهاجرتمون میاد ولی من می ترسم دیر کنه و من به شروع ترم که 1 اکتبر هست نرسه. به نظر شما برای ویزای دانشجویی اقدام کنم ؟ و آیا این دو تاثیری منفی در هم دارند. قبلا سئوال مشابه این رو تو سایت دیدیم ولی مبهم بود.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.h نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. با نوجه به اینکه همسرمم همراهم میاد آیا بازم لازم نیست؟ fund ام 25500 دلار هست و با توجه به هزینه هایی که سفارت اعلام کرده بیشتره.
    همچنین من و همسرم پرونده مهاجرت هم داریم که وکیلمون میگه ماکزیمم تا شهریور ویزای مهاجرتمون میاد ولی من می ترسم دیر کنه و من به شروع ترم که 1 اکتبر هست نرسه. به نظر شما برای ویزای دانشجویی اقدام کنم ؟ و آیا این دو تاثیری منفی در هم دارند. قبلا سئوال مشابه این رو تو سایت دیدیم ولی مبهم بود.
    باید ببینید برای متقاضی اصلی و همراه چقدر پول لازمه و آیا این مبلغ بورس کل اونو پوشش میده یا نه ؟ اگه آره که هیچی وگرنه باید واسه همراه BS نشون بدید .

در مورد درخواست ویزای همزمان قضیه مبهمه !! تا اونجا که من میدونم مواردی بوده که مشکلی نبوده و در بعضی موارد هم مشکل ایجاد شده...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

ممنون. راستی آیا هزینه دیگه ای به هزینه ویزای دانشجویی در صورتیکه برای همسرمم می خوام اقدام کنم اضافه می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)