صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    دوستان این سایت خود سفارت که الان آپدیت شده و نوشته مدارک سربازیو بفرستین، کار دیگه ای هم الان باید بکنیم یا همون مدارکی که قبلا فرستادیم کافیه، فقط سایت دیر آپدیت شده ؟ من مدارکمو به ایمیل سفارت فرستادم و امروز صبح هم گفتن که به دستمون رسید و به افسر مربوطه ارجاع دادیم !

برای من تاریخ آپدیت رو 24 جون زده ولی آپدیت واشنگتن 29 جون !!!!!! من دیگه واقعا گیح شدم!
    برای منم دیر سایت دوبی آپدیت شد.
    به چه آدرسی ایمیل کردین؟

به این آدرس :
    (USConsulateDubaivisa@state.gov)
    به نظرتون کار دیگه ای هم باید انجام بدیم ؟!
    من بیشتر نگران این شدم که پرا آپدیت واشنگتن و دبی با هم 5 روز تفاوت داره! مگه اول واشنگتن درخواست مدارک نمیده ؟! پس چرا دبی زودتر آپدیت شده ؟!
    و همچنان هم دبی به من ایمیل نزده که مدارکتو بفرست ...

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

به این آدرس :
    (USConsulateDubaivisa@state.gov)
    به نظرتون کار دیگه ای هم باید انجام بدیم ؟!
    من بیشتر نگران این شدم که پرا آپدیت واشنگتن و دبی با هم 5 روز تفاوت داره! مگه اول واشنگتن درخواست مدارک نمیده ؟! پس چرا دبی زودتر آپدیت شده ؟!
    و همچنان هم دبی به من ایمیل نزده که مدارکتو بفرست ...
    این ایمیل رو چجوری پیدا کردید؟
    اگه ایمیل زدن که ارجاع دادیم به آفیسر که اوکیه!

از بچه های همین فروم پرسیده بودم! قبلا از این ایمیل وضعیت کیسشون رو میپرسیدن!

اکانت من Send Document نشده !

Junior Member

منم همین الان سایت دبی رو چک کردم دیدم که نوشته: (اطلاعات اضافی در مورد سربازی تون رو هر چه زودتر "سابمیت" کنید) و تاریخ آپدیت شدنش رو اون پایین 29 جون نوشته، درحالیکه من اسکن پشت و روی کارت معافیتم رو از طریق خود سایت دبی دوشنبه همین هفته سابمیت کرده بودم. اکانتم هم هنوز "Appointment" هستش.
    مصاحبه ام 9 جون، تاریخ آپدیت شدن واشنگتن 2 جولای و تاریخ دریافت ایمیل سوالات سربازی 6 جولای بودن. دوستان الان از کجا بدونم مدارکی که واسشون آپلود کردم بدستشون رسیده یا نه؟ شماها ایمیلی کانفرمیشنی چیزی پس از ارسال مدارکتون دریافت کردید؟ (البته غیر از اون تمپلیت no-reply که بلافاصله پس از سابمیت سوال می آد)

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

خودت باید تبدیلش کنی به send document

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    منم همین الان سایت دبی رو چک کردم دیدم که نوشته: (اطلاعات اضافی در مورد سربازی تون رو هر چه زودتر "سابمیت" کنید) و تاریخ آپدیت شدنش رو اون پایین 29 جون نوشته، درحالیکه من اسکن پشت و روی کارت معافیتم رو از طریق خود سایت دبی دوشنبه همین هفته سابمیت کرده بودم. اکانتم هم هنوز "Appointment" هستش.
    مصاحبه ام 9 جون، تاریخ آپدیت شدن واشنگتن 2 جولای و تاریخ دریافت ایمیل سوالات سربازی 6 جولای بودن. دوستان الان از کجا بدونم مدارکی که واسشون آپلود کردم بدستشون رسیده یا نه؟ شماها ایمیلی کانفرمیشنی چیزی پس از ارسال مدارکتون دریافت کردید؟ (البته غیر از اون تمپلیت no-reply که بلافاصله پس از سابمیت سوال می آد)
    نه منم غیر اون ایمیل تمپلت no-reply چیزی دریافت نکردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    خودت باید تبدیلش کنی به send document
    میشه دوستان راهنمایی کنن که این تبدیل کردن وضعیت اکانت از appointment به send document واسه کسانی که ازشون اطلاعات اضافی خواستن ضروریه یا نه؟ من خودم هنوز این کار رو انجام ندادم و فقط مدارکم رو از خود سایت دبی سابمیت کردم.کسی میدونه چطور میشه از طریق اکانتمون هم مدارکم خواسته شده رو واسشون بفرستیم؟ ممنون

میشه دوستان راهنمایی کنن که این تبدیل کردن وضعیت اکانت از appointment به send document واسه کسانی که ازشون اطلاعات اضافی خواستن ضروریه یا نه؟ من خودم هنوز این کار رو انجام ندادم و فقط مدارکم رو از خود سایت دبی سابمیت کردم.کسی میدونه چطور میشه از طریق اکانتمون هم مدارکم خواسته شده رو واسشون بفرستیم؟ ممنون
    مطمئن نیستم، ولی فکر نکنم نیاز به این کار باشه. همون سایت سفارت و ایمیلشون کافیه احتمالا! حالا باز دوستان با تجربه تر بگن بهتره. من خودم فقط از سایت سابمیت کردم، یه بار هم ایمیل زدم که امروز صبح گفتن مدارکت دریافت شده و به افسر مربوطه داده میشه. شاید بد نباشه ایمیل هم بکنید مدارکتونو !

Junior Member

اتفاقی که دقیقاً واسه من افتاد این بود که 2 جولای حدود 9 صبح سایت واشنگتن رو چک کردم دیدم آپدیت دارم، بعد حدود 12:30 همون روز برام ایمیل اومد که لطفاً معافیت تحصیلیت رو سابمیت کن. بعد وارد اکانتی که باهاش وقت مصاحبه گرفته بودم شدم و گزینه‎ی Consular Section instructed me to send more documents رو زدم و مراحل رو رفتم جلو تا یه دستورالعمل اومد واسه ارسال مدارک. توش نوشته بود بر اساس نوع ویزا و مدرک باید مدارک رو آپلود یا ارسال کنی که پایین‎تر توضیح داده بود من باید ارسال کنم و یه رسید برای ارسال مدارک از طریق امپست و یه چیزی هم شبیه همون برگه‎ی دستورالعمل که روز مصاحبه داشتیم بود و گفت فلان جا می‎تونی مدارک رو تحویل بگیری و تا فلان روز وقت داری محل دریافتشو عوض کنی. چون پنجشنبه بود من دیدم دیگه به جایی نمی‎رسم، گذاشتم شنبه از طریف DHL فرستادم ترجمه‎ی معافیت رو. یکشنبه که وضعیت بسته رو از سایت DHL چک کردم نوشته بود اطلاعات اضافی برای آدرس نیازه و با DHL تماس بگیر. تماس که گرفتم گفتن اسم گیرنده و شماره تلفن می‎خواد و سفارت اینجوری از ما تحویل نمی‎گیره، زنگ بزن به سفارت ببین چی می‎گن. یکشنبه سفارت تعطیل بود، من دوشنبه زنگ زدم گفتن نمی‎دونیم ایمیل بزن بگو اینجوریه ببین چی می‎گن. ایمیل زدم جوابی هنوز نگرفتم، همزمان معافیت رو از طریق همون سایت دبی آپلود کردم و توضیح دادم که مشکل اینه، چیکار کنم که اونا هم هنوز جوابی ندادن. بعد باز زنگ زدم به DHL، گفت آدرس دقیق‎تر بده و اسم و شماره تلفن بده و اینا تا بفرستیم، گفتم اسم ندارم گفتن اسم کنسول رو بده. منم با این که تعجب کرده بودم اینارو دادم و امروز اقدام کردن واسه تحویل ولی سفارت تحویل نگرفت باز. دوباره زنگ زدم به سفارت گفت اسم آفیسرا رو نمی‎دیم و امپست خودش می‎دونه به کی تحویل بده، من گفتم ایرانم به امپست دسترسی ندارم گفت نمی‎دونم دیگه. زنگ زدم به DHL امارات اونم همینارو تحویلم داد. تا این که دیگه دست به دامن یکی از آشناها تو دبی شدم که فردا آدرس اونو بدم ببرن بدن به اون، اون خودش ببره تحویل امپست بده.

این وسط 6 جولای دوباره ایمیل اومد که معافیت رو بفرست ولی جمله یه مقدار فرق داشت با بار اول. سایت دبی هم فکر کنم دیروز آپدیت شد که به مدارک بیشتر نیاز داریم و همین جمله‎ی ایمیل دوم توش بود، با تاریخ آپدیت 29 جون. و همه‎ی این بدبختیا در حالیه که آفیسر این معافیت رو روز مصاحبه از من گرفت و دید و تحویلم داد، آخرشم که داشتم می‎رفتم پرسیدم مدرکی چیزی کم نبود، گفت نه. حالا امیدوارم همونی که آپلود کردم کفایت کنه و بیشتر از این عقب نیفته، هرچند ایمیلی نگرفتم که توش بگن مدارک دریافت شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)