صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

سلام بچه ها

من تاریخ مصاحبه ام 20 می بود و 9 جولای بعد 50 روز آپدیت شدم. ولی 12 جولای میل زدن گفتن سربازی کجا بودی؟ درجت چی بوده و اینا. درحالیکه من معاف تحصیلی بودم و به آفیسر گفته بودم که وثیقه گذاشتم اومدم. حالا کاری که من کردم این بود که همون روز مدارک گواهی اشتغال به تجصیل دانشگاه به نظام وظیفه و رسید وثیقه رو اسکن کردم فرستادم از طریق سایت دبی و ایمیلی که بچه ها گفتن. فرداشم دوباره از همین طریق همینا رو به همراه ترجمه شون فرستادم. امروز یه ایمیل اومد به این شکل :
    Dear Sir/Madam,

Please note that we have received your documents and we will forward it to the concerned department for further action. You can continue checking your case
    number on our website for further updates.

Regards
    NIV Unit

این همون ایمیل کانفرمیشنه که دوستان می گن؟ چون ننوشته به آفیسر ارجاع داده شد و همچنین در ریپلای ایمیلی از من نیست. یه ایمیل جداست.

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم از طریق سایت دوبی و هم از طریق ایمیل سفارت مدارک مربوط به معافیت سربازیم رو دوشنبه هفته پیش فرستادم ولی هنوز ایمیل تاییدیه که بگه مدارک شما به دستمون رسیده و به آفیسر مربوطه ارجاع داده شده رو دریافت نکردم. از طرفیم هم نگرانم که هنوز مدارکم به دستشون نرسیده باشه و اونا هنوز منتظرن تا اسکن مدارکم رو بهشون سابمیت کنم و همین باعث شه که تاخیر اضافی تو پروندم بیوفته!!! آیا کسی هستش که مدارکش رو پس از ایمیل یا سابمیت کردن، ایمیل تاییدیه "ارجاع به آفیسر" رو گرفته نباشه و مثل من هنوز منتظر باشه؟ (منظورم اون ایمیل اتومات no-reply نیست ها) راستی من موقع سابمیت کردن مدارک از طریق سایت دبی، کیس نامبرم رو به فرمت سایت واشنگتن ( 0001 000 2015000) وارد کردم. مشکل اصلی از همین جا نباشه؟ ممنون از راهنمایی تون
    والا از اون کیس نامبر که من مطمئن نیستم که مشکلی ایجاد میکنه یا نه.
    ولی من دو روز بعد از اینکه مدارکمو فرستادم، زنگ زدم واشنگتن و آفیسر اونجا چک کرد واسم و گفت که مدارکم دریافت شده و مدرک دیگه ای هم فعلا نیاز ندارن ! بد نیست شما هم یه تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط khashy_k1371 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من تاریخ مصاحبه ام 20 می بود و 9 جولای بعد 50 روز آپدیت شدم. ولی 12 جولای میل زدن گفتن سربازی کجا بودی؟ درجت چی بوده و اینا. درحالیکه من معاف تحصیلی بودم و به آفیسر گفته بودم که وثیقه گذاشتم اومدم. حالا کاری که من کردم این بود که همون روز مدارک گواهی اشتغال به تجصیل دانشگاه به نظام وظیفه و رسید وثیقه رو اسکن کردم فرستادم از طریق سایت دبی و ایمیلی که بچه ها گفتن. فرداشم دوباره از همین طریق همینا رو به همراه ترجمه شون فرستادم. امروز یه ایمیل اومد به این شکل :
    Dear Sir/Madam,

Please note that we have received your documents and we will forward it to the concerned department for further action. You can continue checking your case

Regards
    NIV Unit

این همون ایمیل کانفرمیشنه که دوستان می گن؟ چون ننوشته به آفیسر ارجاع داده شد و همچنین در ریپلای ایمیلی از من نیست. یه ایمیل جداست.
    ایمیلی که برای من هم اومده بود همین مضمون رو داشت، ولی متنش فرق میکرد.

پیشنهاد :
    دوستان چند روز بعد از اینکه ایمیل دریافت مدارکتون رو دریافت کردید، وضعیت پروندتون رو از سایت دبی بپرسید. من امروز پرسیدم و گفتن که AP تموم شده و پاس رو بفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    پیشنهاد :
    دوستان چند روز بعد از اینکه ایمیل دریافت مدارکتون رو دریافت کردید، وضعیت پروندتون رو از سایت دبی بپرسید. من امروز پرسیدم و گفتن که AP تموم شده و پاس رو بفرستم.
    تبریک میگم بابت کلیر شدنتون. از dubainiv پرسیدین وضعیتتونو؟ راستی چرا متن ایمیل ها فرق می کنه ؟ :دی همیشه تمپلیت می فرستادنا حالا که به ما رسید فرق میدن.
    شماره واشنگتن که زنگ زدین چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    پیشنهاد :
    لطفا اون شماره تلفنی که به واشنگتن زنگ زدید رو در اختیار ما هم بزارید. ساعت پاسخگویی خاصی دارن یا هر زمان زنگ بزنیم جواب میدن؟ شماره تلفن کنسولگری دبی رو هم اگه دارید در اختیار ما بزارید و همچنین چه ساعتی با هاشون تماس گرفتید؟ ممنون

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام بچه ها

Dear Sir/Madam,

Regards
    NIV Unit

Dear Sir/Madam,

Regards
    NIV Unit

و

Dear Sir,

We acknowledge the receipt of the required information. The details have been forwarded to the officer-in-charge for further processing.

Please keep checking our website with your 11-digit case number for updates on your visa status.

Thank you,

NIV Unit

دو متنی که موضوعشون یکیه و برای تایید دریافت مدارک ارسال میشه

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    لطفا اون شماره تلفنی که به واشنگتن زنگ زدید رو در اختیار ما هم بزارید. ساعت پاسخگویی خاصی دارن یا هر زمان زنگ بزنیم جواب میدن؟ شماره تلفن کنسولگری دبی رو هم اگه دارید در اختیار ما بزارید و همچنین چه ساعتی با هاشون تماس گرفتید؟ ممنون
    اطلاعات دبی:
    https://ais.usvisa-info.com/en-AE/ni...ion/contact_us

واشنگتن:
    001-2026631225
    و از همه مهمتر تاپیکش توی همین انجمن:
    تماس با امریکا برای کنترل وضعیت Clearence

البته من برای واشنگتن با شماره ای که برای بخش Non-immigrant، اینجا گذاشته شده تماس گرفتم !

تبریک میگم بابت کلیر شدنتون. از dubainiv پرسیدین وضعیتتونو؟ راستی چرا متن ایمیل ها فرق می کنه ؟ :دی همیشه تمپلیت می فرستادنا حالا که به ما رسید فرق میدن.
    شماره واشنگتن که زنگ زدین چی بود؟
    ممنون!
    بله، از Dubainiv پرسیدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)