صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology Telecommunications - Cryptology

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenpat نمایش پست ها
    نه والا چیزی نداد. اشتباه کردم از شهرستان اقدام کردم.یه فرم بود باید یه قسمتش من پر می کردمو یه قسمتش بانک قوامین بعد از دریافت وثیقه. بعد باید این فرمو به نظام وظیفه بر می گردوندم.هیچی ندادن هیچی
    نظام وظیفه میدون سپاه تهران هم چیزی به شما نمیده همه مدارک رو ازتون میگیره و فقط توی سیستم مرکزی اداره گذرنامه یه تاییدیه خروج از کشور برای مدت محدود ۲۱ روز ثبت میکنه که موقع خروج توی فرودگاه امام مامور مربوطه چک میکنه شما اجازه خروج برای این مدت داشته باشید.
    مدرک اصلی که از شما خواسته شده توی سفارت هیچ کدوم از این مدارکی که از شما گرفته شده نیست.
    اونا میخوان بدونن شما از سربازی فرار نمیکنید. پس تنها مدرکی که میخوان معافیت تحصیلی هست.
    با توجه به وضعیت شما. اگر درست فهمیده باشم شما برای معافیت تحصیلی اقدام نکردید و در نتیجه اصولا اون ۱۵ میلیون هم مدرکی نیست که سفارت از شما بخواد چون اون فقط تایید میکنه که شما ۲۱ روز اجازه خروج از کشور داشتید نه ۴ سال (یا مدت تحصیلتون).
    البته اینا همه برداشت های منه و بهتر اینه که چک کنید و مطمئن بشید.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک معافیت سربازی برای کنسولگری در زمان Clearance

سلام دوستان
    از کسایی که مدارک معافیشون رو ایمیل کردند یا از طریق سایت dubainiv فرستادند کسی تا حالا کلیر شده؟ چقدر بعد از فرستادن مدارک کلیر شدید؟
    ممنون

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)