نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: (University Super Brands (Harvard, MIT, Stanford, UC Berkely, Oxford, Cambridge

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض (University Super Brands (Harvard, MIT, Stanford, UC Berkely, Oxford, Cambridge

هر چقدر در بین موضوعات نگاه کردم راجع به دانشگاههای مختلف دیدم ولی راجع به این دانشگاهها (که بقول نشریه تایمز https://www.timeshighereducation.com...415436.article) سوپر برند دانشگاههای دنیا هستند یا چیزی ندیدم و یا خیلی جزیی و کم بود. قصدم از گذاشتن این تاپیک صرفا این هست که دوستانی که در هر یک از این دانشگاهها درس خوندن و یا تجربه ای دارند در اختیار بزارن که دوستانی که از لحاظ علمی سطح بالایی دارند و یا میخواهند به سمت این دانشگاهها نشانه بروند بدونن که چه کارهایی باید انجام بدهند و حداقل چه رزومه ای داشته باشند.
    دلیل اینکه این رو دز دانشگاههای آمریکا هم قراردادم این بود که چهار تا از این شش تا آمریکایی هستند.
    ویرایش توسط odesa1988 : February 12th, 2017 در ساعت 03:58 PM

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : (University Super Brands (Harvard, MIT, Stanford, UC Berkely, Oxford, Cambridg

Banned

پیش فرض پاسخ : (University Super Brands (Harvard, MIT, Stanford, UC Berkely, Oxford, Cambridg

درود من از تجربه ای که اخیرا در رابطه با اپلای کردن در این دانشگاه برکلی داشته ام می گویم و در کنارش نیازمند هم فکری هستم من برای دکتری مهندسی هسته ای اپلای کردم بعد از دو ماه رییس دانشکده اش ایمیلی به من زد و بعد از کلی به به و چه چه از رزومه ام گفت که آیا تمایل دارم که اپلیکیشنم از دکتری به ارشد انتقال یابد چرا که اپلیکشنم برای ارشد عالی است!
    البته پذیرش در مستری هم به نظرم با این ایمیلش چندان قطعی نبود! حالا یک پرسش دارم آیا می توانم به استادی که در SOP نامش را برده ام ایمیل بزنم و بگویم به من شانسی برای نوشتن ریسرچ پروپوزال بدهد و یا به خود همین جناب رییس دانشکده؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

به علت عدم نیاز به تاپیک جدید تاپیک قفل شده و پس از مدتی حذف می گردد.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)