نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: University Of Alaska

Junior Member

پیش فرض University Of Alaska

سلام
    من دارم برای ارشد مکانیک دانشگاه الاسکا اپلای می کنم.
    در قسمتی از من خواسته بگم ایا اگر به من فاند تعلق نگیره ایا باز هم به این دانشگاه میام یا نه و چقدر می تونم سرمایه شخصی جور کنم و چقدر فاند و اسکولار از دانشگاه انتظار دارم.
    این دانشگاه هزینه ی سالیانه رو زده 40.000$ و من طبق امار دیدم بچه هایی 30.000 TA گرفتن .
    لطفا راهنماییم کنید که این اعداد را چطور پر کنم که شانس فاند گرفتنم بالا بره. چون اگر به من فاند و اسکولار تعلق نگیره نمی تونم به این دانشگاه برم چون خیلی خیلی گرونه.
    ددلاین این دانشگاه خیلی نزدیکه
    ممنون اگر زود راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط salisedk نمایش پست ها
    سلام
    من دارم برای ارشد مکانیک دانشگاه الاسکا اپلای می کنم.
    در قسمتی از من خواسته بگم ایا اگر به من فاند تعلق نگیره ایا باز هم به این دانشگاه میام یا نه و چقدر می تونم سرمایه شخصی جور کنم و چقدر فاند و اسکولار از دانشگاه انتظار دارم.
    این دانشگاه هزینه ی سالیانه رو زده 40.000$ و من طبق امار دیدم بچه هایی 30.000 TA گرفتن .
    لطفا راهنماییم کنید که این اعداد را چطور پر کنم که شانس فاند گرفتنم بالا بره. چون اگر به من فاند و اسکولار تعلق نگیره نمی تونم به این دانشگاه برم چون خیلی خیلی گرونه.
    ددلاین این دانشگاه خیلی نزدیکه
    ممنون اگر زود راهنماییم کنید
    سلام،
    من خودم بعضیا را جواب دادم نه اگر فاند تعلق نگیره نمیام. بعد پشیمون شدم و بقیه دانشگاه را زدم آره میام (در حالی که بدون فاند جایی نمیرم). فکر میکنم شما هم گزینه بله را بزنید. ممکن هست اگر فاند شما جور نشد به شما پذیرش بدون فاند بدن بعد شما مثلا یه ترم دیفر کنید تا شاید بهتون فاند تعلق بگیره. اما اگر بزنید نه و فاند هم جور نشد کلا شما را ریجکت خواهند کرد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)