صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 80

موضوع: University of Hawaii at Manoa

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : University of Hawaii at Manoa

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ
    راستش من از این ایالت امریکا خوشم امده ، فکر هم کنم آب و هواش بدک نباشه مثلا نسبت به TEXAS و ... میگم
    یکی از دوستام تو TEXAS هست میگه اصلا طرفای اینورا نیا که شدیدا آبو هواش بده حالا .... بگذریم
    شما نگفتید وضیعت فاند دانشگاه چجوریه تو سال آینده همون 2011 میگم خوبه بده؟ امیدوار باشیم آخه خودتون هم میدونید که مخارج اونجا بالاست
    فان نگیرم یعنی باید قید آمدنو یه جورایی بزنم از اون ور هم پذیرش نگیرم باید برم سربازی....
    کلا دخلم امده شدید ا وضیعت بحرانیه
    من میتونم یه حسابی باز کنم رو ایندانشگاه البته حدود یه ماه دیگه شروع میکنم به ایمیل زدن به اساتید یکیش همین دانشگاهستش رشته مورد علاقه من هم construction managment هست. ازاین رشته احیانا اطلاعی ندارید احیانا کسی رو اونجا نمیشناسید رشتش عمران باشه؟ بازم ممنون
    امیدوارم موفق و پیروز باشید همتون
    Your concerns are very common among all guys who are applying for foreign universities but I don't have any ideas about your major and its probable funding for next educational year. Sorry!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

با سلام
    اول اینکه شما سئوالتونو کامل بپرسید و دقیق !! بعد اینکه اره رنکش تو اون سایت 629 است تازه ممکنه تو سایت دیگه ای مثل topuniversity فرق بکنه !!
    بعد اینکه شما برای هر دانشگاهی با هر رنکی که دوست داشته باشی میتونی اپلای کنی ولی مهم اینه که اونا بت پذیرش بدن یعنی باید بگردی افرادی که شبیه شرایط خودتو داشتن پیدا منی ببینی کجاها پذیرش گرفتند برای اونا اپلای کنی.................. بای

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام،
    منظور من این بود که مثلا از 629 ، 500 تاش تو آمریکا هستن، یعنی پذیرش گرفتن از آنها از دانشگاه هاوایی سختتره؟ یا داستان چیزه دیگه ایه؟
    یعنی من که از دانشگاه خیلی معرفی نیستم برای آمریکا باید رو رنک 1000، 2000 حساب باز کنم؟
    بازم متشکر
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه

سلام
    من یه سئوال از SHE دارم:
    میتونم بپرسم شما اونجا چی میخونی ؟ و نمره های TOEFL &GRE شما چند شده ؟
    ایا فاند دارید؟ چقدر در سال؟ ایا کفاف مخارج شما رو میکنه؟

از کسانی که هر ساله در این دانشگاه پذیرش میگیرند (مخصوصا با فاند !!) حدود GPA -TOEFL _ GRE , چند دارند؟ مقاله چه طور دارند؟

میدونی مییخوام ببینم که این دانشگاه کلا تو چه رنج دانشجویی هایی رو پذیرش میده ؟ و به کدوما فاند میده( یعنی نظر استاد های اونجا رو چه رزومه های به خودش جلب میکنه؟)

(والا من دارم از استرس میترکم .............اگه زحمتی نیست میتونید چند تا سئوال کوچولو از دانشجوهایی اونجا برام بکنید؟ مخصوصا فنی مخصوصا عمران باشه که فه بها)
    اگه اینکارو بکنید که واقعا دیگه نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تشکر فراوان

P.s : about my question about yourself , if it is not personal or rude or sth like this ,,,,,,,, I'd appreciate your response.
    thanks in advance.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

سلام
    من یه سئوال از SHE دارم:
    میتونم بپرسم شما اونجا چی میخونی ؟ و نمره های TOEFL &GRE شما چند شده ؟
    ایا فاند دارید؟ چقدر در سال؟ ایا کفاف مخارج شما رو میکنه؟

از کسانی که هر ساله در این دانشگاه پذیرش میگیرند (مخصوصا با فاند !!) حدود GPA -TOEFL _ GRE , چند دارند؟ مقاله چه طور دارند؟

میدونی مییخوام ببینم که این دانشگاه کلا تو چه رنج دانشجویی هایی رو پذیرش میده ؟ و به کدوما فاند میده( یعنی نظر استاد های اونجا رو چه رزومه های به خودش جلب میکنه؟)

(والا من دارم از استرس میترکم .............اگه زحمتی نیست میتونید چند تا سئوال کوچولو از دانشجوهایی اونجا برام بکنید؟ مخصوصا فنی مخصوصا عمران باشه که فه بها)
    اگه اینکارو بکنید که واقعا دیگه نمیدونم چه جوری ازتون تشکر کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تشکر فراوان

P.s : about my question about yourself , if it is not personal or rude or sth like this ,,,,,,,, I'd appreciate your response.
    thanks in advance.
    You can easily find all information which you have asked me in my admission results page. I cannot generalize our Iranian people here, so just tell me what's your achievement so that I can estimate, and not guarantee, your chance for getting admission and financial aid here.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

رشته و دانشگاه

شرمنده روم به دیوار
    ولی این ادرس کجاست؟

my admission results page

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

شرمنده روم به دیوار
    ولی این ادرس کجاست؟

my admission results page
    Addmision results are at http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php and mine is accessible by searching my ID there.

رشته و دانشگاه

SHE عزیز یافتمت
    ایشالا به هر چی میخوای برسی

اونوقت اون مقدار RA که شما گرفتی در سال کفاف خرج و مخارج اونجا رو میکنه ؟ فکر کنم تو سایت دانشگاه بیشتر از اون مقدار رو برای یک سال زده بودا؟؟!!؟!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

SHE عزیز یافتمت
    ایشالا به هر چی میخوای برسی

اونوقت اون مقدار RA که شما گرفتی در سال کفاف خرج و مخارج اونجا رو میکنه ؟ فکر کنم تو سایت دانشگاه بیشتر از اون مقدار رو برای یک سال زده بودا؟؟!!؟!؟
    Everything is OK with university fund!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)