صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 80

موضوع: University of Hawaii at Manoa

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

پیش فرض پاسخ : University of Hawaii at Manoa

سلام SHE عزیز
    خوبی؟
    من درحال ایمیل زدن به استادا هستم هر چی گشتم این اساتید گروه عمران این دانشگاههو پیدا کنم ....نتونستم.
    تو سایت این دانشگاه ایمیل اساتیدو کجاش پس میزنن (گروه عمران)من تاحالا 50-60دانشگاههو ایمیل زدم اینو نتونستم پیداش کنم!!!!!!!
    ممنون میشم کمکم کنی......

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    سلام SHE عزیز
    خوبی؟
    من درحال ایمیل زدن به استادا هستم هر چی گشتم این اساتید گروه عمران این دانشگاههو پیدا کنم ....نتونستم.
    تو سایت این دانشگاه ایمیل اساتیدو کجاش پس میزنن (گروه عمران)من تاحالا 50-60دانشگاههو ایمیل زدم اینو نتونستم پیداش کنم!!!!!!!
    ممنون میشم کمکم کنی......
    You can find everything which you need with them, at http://www.cee.hawaii.edu/content/faculty.htm
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

You may find the useful information about coming to Hawaii and living in Honolulu at http://shidler.hawaii.edu/Default.aspx?tabid=511
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    You may find the useful information about coming to Hawaii and living in Honolulu at http://shidler.hawaii.edu/Default.aspx?tabid=511
    سلام
    راستش این استاده تو نواداست. گفته برای MS=1250/month PHD=1500/month
    حالا شما این RA که گرفتی هم هزینه تحصیلته و هم مخارج روزانه یا نه فقط هزینه مخارج روزانست
    اخه اگه قرار باشه هزینه تحصیل هم از این بدیم که یه چیزی هم باید بذاریم روش که....!
    در مورد دانشگاه HOWAII هم خیلی تحقیق کردم اب و هواش هم بنظرم باید خیلی خوب باشه به یکی از ه استادا هم ایمیل دادم جواب نداده ، راستش فکر میکنم که به یکی دیگشون بدم خیلی ضایع هست .
    شما نظرت چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m4057 نمایش پست ها
    سلام
    راستش این استاده تو نواداست. گفته برای MS=1250/month PHD=1500/month
    حالا شما این RA که گرفتی هم هزینه تحصیلته و هم مخارج روزانه یا نه فقط هزینه مخارج روزانست
    اخه اگه قرار باشه هزینه تحصیل هم از این بدیم که یه چیزی هم باید بذاریم روش که....!
    در مورد دانشگاه HOWAII هم خیلی تحقیق کردم اب و هواش هم بنظرم باید خیلی خوب باشه به یکی از ه استادا هم ایمیل دادم جواب نداده ، راستش فکر میکنم که به یکی دیگشون بدم خیلی ضایع هست .
    شما نظرت چیه؟
    This is my personal opinion so don't make it a general rule.: contact anybody whom you are interested in working with. just don't give several guys OK responses replying their offers at the same time.

Junior Member

سلام دوست عزیز من برای fall 2011 برای این دانشگاه می خوام اقدام کنم اما یه سری اطلاعات می خوام

یکی اینکه این قضیه که در یک جزیره زندگی می کنید که در وسط اقیانوس ارام قرار گرفته و تقریبا از بقیه کشور ها و خشکی ها بکلی دور هستید شما رو اذیت نمی کنه یعنی بعد از مدتی آدم خسته و کلافه نشه. دوم اینکه آب و هوا اونجا چه طوره همش بارندگی چون اون سر سبزی که من دیدم باید اون ناحیه آب و هوای مرطوب و با بارندگی زیادی داشته باشه

یه سوال دیگم دارم دوستان مطمئنا که نمی شه از کارشناسی مستقیم برای دکترا اقدام کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من برای fall 2011 برای این دانشگاه می خوام اقدام کنم اما یه سری اطلاعات می خوام

یکی اینکه این قضیه که در یک جزیره زندگی می کنید که در وسط اقیانوس ارام قرار گرفته و تقریبا از بقیه کشور ها و خشکی ها بکلی دور هستید شما رو اذیت نمی کنه یعنی بعد از مدتی آدم خسته و کلافه نشه. دوم اینکه آب و هوا اونجا چه طوره همش بارندگی چون اون سر سبزی که من دیدم باید اون ناحیه آب و هوای مرطوب و با بارندگی زیادی داشته باشه

یه سوال دیگم دارم دوستان مطمئنا که نمی شه از کارشناسی مستقیم برای دکترا اقدام کرد؟
    1. Island sick is something which depends on the person. So I cannot generalize it for everybody!
    2. Humidity here is mostly less than Tehran and that's why Hawaii is a completely different land from any other part of the world!
    3. I haven't seen anybody like that but if you are interested in continuing your studies here in PhD and your funding is available, it's easy to make it after a year. It's like the other US universities!

Junior Member

سلام
    دوستان من برای دانشگاه هاوایی اقدام کردم و حالا می خوام مدارکمو پست کنم اما پدرم در اومده نمی دونم آخر سر باید به کدوم آدرس پست کنم

تو سایت http://www-ee.eng.hawaii.edu/student...p?stc=2&stp=59 نوشته که مدارکتو باید به دو جا پست کنی. اولا می شه هر دو رو یه بار پست کرد؟
    اما اگه بخوام دوبار هم پست کنم باید به چه آدرسی پست کنم یه جا گفته به graduate division یه جا دیگه گفته graduate admission آدرس هیچ کدومشونم درست حسابی نیست دوستان لطفا کمک کنم احتیاج فوری دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای دانشگاه هاوایی اقدام کردم و حالا می خوام مدارکمو پست کنم اما پدرم در اومده نمی دونم آخر سر باید به کدوم آدرس پست کنم

تو سایت http://www-ee.eng.hawaii.edu/student...p?stc=2&stp=59 نوشته که مدارکتو باید به دو جا پست کنی. اولا می شه هر دو رو یه بار پست کرد؟
    اما اگه بخوام دوبار هم پست کنم باید به چه آدرسی پست کنم یه جا گفته به graduate division یه جا دیگه گفته graduate admission آدرس هیچ کدومشونم درست حسابی نیست دوستان لطفا کمک کنم احتیاج فوری دارم.
    I am not up-to-date about EE department but as far as I remember, until 2008, when I applied to this school, every graduate applicant, including EE guys, had to submit their application materials to graduate school. I am not updated with new university policies so you'd better to call grad school or EE department to ask them your question directly. They are so kind and helpful people.

با سلام
    دوست عزیز ددلاین دانشگاه هاوایی آنطور که تو وبسایتش زده برای افراد خارجی- غیر آمریکایی 15 ژانویه هست. می تونم بپرسم نتایج ادمیشن در چه تاریخی اعلام می شه!؟ منظورم این هست که در چه تاریخی
    نتایج نهایی رو اعلام میکنن!؟ ایا نتایج رو ایمیل میزنن و یا تو وبسایتشون میزنن!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)