صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 80

موضوع: University of Hawaii at Manoa

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : University of Hawaii at Manoa

I know that they won't post the admission results online. I was myself updated by my department grad chair when I got my admission. Every year, admission result post date changes so I cannot say when they will be exactly announced. But it should be after mid-March for fall semesters intake. You can track everything about your applications by email or telephone. They are helpful via these types of communication.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

سلام دوستان من موفق شدم برای دوره PhD از دانشگاه هاوایی پذیرش بگیرم. استاد برای من tuition waiver+20.5K TA در نظر گرفته. آیا 20.5k کافیه برای زندگی در هاوایی. نکته دیگه در مورد سطح علمی دانشگاه است. معمولا رنکینگ ها معیار دقیقی برای ارزیابی دانشگاه ها نیستند. کسی هست که تو این دانشگاه برق بخونه؟ می خوام بدونم سطح علمی دانشگاه چه طوره؟ نکته دیگه محیط زندگیه. آیا دوستان راضی هستند از شرایط هاوایی. شاید اگه یکی لطف کنه یه سری نکات مثبت و منفی ای که از این دانشگاه و محل زندگی یعنی هاوایی اینجا قرار بده خیلی به تصمیم من کمک می کنه. می خوام که این تجربیات خودتون باشه نه نکاتی که در سایت های اینترنتی اومده. اگه یکی لطف کنه خیلی ممنون می شم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    سلام دوستان من موفق شدم برای دوره PhD از دانشگاه هاوایی پذیرش بگیرم. استاد برای من tuition waiver+20.5K TA در نظر گرفته. آیا 20.5k کافیه برای زندگی در هاوایی. نکته دیگه در مورد سطح علمی دانشگاه است. معمولا رنکینگ ها معیار دقیقی برای ارزیابی دانشگاه ها نیستند. کسی هست که تو این دانشگاه برق بخونه؟ می خوام بدونم سطح علمی دانشگاه چه طوره؟ نکته دیگه محیط زندگیه. آیا دوستان راضی هستند از شرایط هاوایی. شاید اگه یکی لطف کنه یه سری نکات مثبت و منفی ای که از این دانشگاه و محل زندگی یعنی هاوایی اینجا قرار بده خیلی به تصمیم من کمک می کنه. می خوام که این تجربیات خودتون باشه نه نکاتی که در سایت های اینترنتی اومده. اگه یکی لطف کنه خیلی ممنون می شم.
    Congrats for your achievement. Your funding sounds good for a balanced life there. Hawaii is the most expensive place after Manhattan and Bay Area in US so if you've decided to go there, you shouldn't expect a very fancy life with your current budget. BTW, I know 7 Iranian PhD students in EE department at UH who may give you good information and view about what you'll have there. I cannot give their email addresses or telephone numbers now so leave me a message including your name, family name and email address so that I forward it to them that any of them may contact you for further communications.

Good luck with your unique experiences in Hawaii!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

سلام She
    من برای Financial Engineering پذیرش گرفتم ولی هزینه تحصیل که 38 هزار دلار هست رو دانشکده بیزنس کم نمیکنه و هزینه زندگی رو هم قبول نمیکنه بده ، میگن که دانشکده بیزنس برای درآمد زایی تاسیس شده و بورس ها بسیار محدود و کم است و هیچ کسی فول بورس نمیشه ، میشه بفرمایی از کجا میشه کمک خرج بدست آورد ؟
    آیا امکان کار در داخل دانشگاه هست ؟ درآمدی که باید انتظار داشته باشم چقدر است ؟

ممنون
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    سلام She
    من برای Financial Engineering پذیرش گرفتم ولی هزینه تحصیل که 38 هزار دلار هست رو دانشکده بیزنس کم نمیکنه و هزینه زندگی رو هم قبول نمیکنه بده ، میگن که دانشکده بیزنس برای درآمد زایی تاسیس شده و بورس ها بسیار محدود و کم است و هیچ کسی فول بورس نمیشه ، میشه بفرمایی از کجا میشه کمک خرج بدست آورد ؟
    آیا امکان کار در داخل دانشگاه هست ؟ درآمدی که باید انتظار داشته باشم چقدر است ؟

ممنون
    Salam,

I had been admitted to MFE program there too. Their maximum financial aid for international student like us, was covering half of our costs when I talked to its program coordinator in 2010. You may apply for some external scholarships which are university or state-wide but I don't think there's any full-covering financial aid for this program that we may apply for. BTW, the program is very nice, and you can get a well-known master's in a year while you'll definitely get a well-paid job after the end of it. I know a few of its graduates who have got to very good professional careers yet.

Wish you luck,
    Aloha

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

سایت آنلاین اپلای کردن این دانشگاه چرا down شده؟تا اومدم هزینه رو بدم دیگه بالا نمیاد.به graduate office هم میل دادم جواب نمیدن.چه اتفاقی افتاده؟طوفانی چیزی که نیومده؟
    https://www.sis.hawaii.edu/uhdad/bws...P_DispLoginNon
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    سایت آنلاین اپلای کردن این دانشگاه چرا down شده؟تا اومدم هزینه رو بدم دیگه بالا نمیاد.به graduate office هم میل دادم جواب نمیدن.چه اتفاقی افتاده؟طوفانی چیزی که نیومده؟
    https://www.sis.hawaii.edu/uhdad/bws...P_DispLoginNon
    مشکل حل شد!جالب اینه که بعد از یه هفته که سایت درست شد جواب میلها رو هم دادن که ایراد پیدا کرده بوده سیستمشون.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم کسی از دوستان از رشته International Management این دانشگاه اطلاعی داره؟ از استاداش و کیفیت آموزشش؟

Junior Member

سلام
    من امسال برای ارشد مهندسی برق از این دانشگاه پذیرش گرفتم. می خواستم بدونم کس دیگه ای هم هست که امسال بیاد این دانشگاه؟

Member Ordijahandam آواتار ها

سلام. دوستان. بنظرتون سالی 18000 دلار برای یک زندگی دو نفره در هاوایی میتونه کافی باشه؟ این RT and TA که اعلام میکنن با این حقوقه یا جداگانه از حقوق پرداخت میشه حقوقش؟
    The scholarship includes an annual salary of nearly $18,000, tuition waiver, and health insurance

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)