نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: در مورد این فرم برای اتاوا لطفا راهنمایی کنید فوری؟؟؟؟؟؟؟؟

پیش فرض در مورد این فرم برای اتاوا لطفا راهنمایی کنید فوری؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان

خواهش می کنم راهنمایی کنید اونهایی که واسه اتاوا اپلای کردند و یا دانشگاههای دیکه نظیر این فرم رو داشتن

در فرم PREFERENCE FORM قسمت FINANCIAL SUPPORT رو چی بنویسیم؟؟؟
    بنویسیم FINANCIAL SUPPORT نداریم یا Partially رو علامت بزنیم??? اگر بگیم که تا حدی خودم ساپورت می کنم گفته باید مدرک بدید. اگر هم بگیم ندارم گفته ممکنه که Reject بشیم. چی کار کنم؟

چی بنویسم? چه مدرکی میشه ارائه داد واسه Partially و اگر مدرک نداشته باشیم چی کار کنیم؟؟؟

ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : در مورد این فرم برای اتاوا لطفا راهنمایی کنید فوری؟؟؟؟؟؟؟؟

کلاً بايد توجه داشته باشيد که اگر بگوئيد خودم نمی توانم تامين کنم و آنها هم فاند ندهند Reject می شويد.
    ولی من خودم در تمام فرم دانشگاهها گفتم فقط در صورتی که فاند بدن می رم چون واقعا اگر فاند ندن نمی رم و اصلا برام مهم نيست که به اين دليل reject کنند!! خودتون ببينيد چکار می خواهيد بکنيد.

سلام به دوستان عزیز...من می خواستم بدونم این preference form که میگین واسه ottawa همینه؟ اگه آره مگه این فرم فقط برای رشته های joint نیست؟ بهم برای پیدا کردن این فرم راهنمایی کنید لطفن

http://www.grad.uottawa.ca/Portals/2...s/scie5319.pdf
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

والا من واسه رشته Joint اپلای نکردم ولی بعد از فرستادن مدارکم این رو هم ازم خواستن و برام ای میلش زدن. من فرمی که شما گذاشتید رو نمی دونم ولی اونی که برام فرستادن رو اینجا گذاشتم و مربوط به Electrical Dep هست.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...14734#msg14734

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)