صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: وسایل مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در سنگاپور

سلام دوستان،
    آقا یک سوالی راجع به سنگاپور. واقعیتش من واسه ویزا آمریکا رفته بودم دبی این هندیا که میدیدم خیلی کثیف بودن، حال آدمو بد میکردن. حالا یه موقعیت واسه سنگاپور پیش اومده، اونجا هم ظاهرا خیلی هندی داره. خواستم از دوستان باتجربه سوال کنم که آیا مردم اونجا کثیف (میدونید چیه منظورم دیکه) هستن؟ مثلا بد بو، غذاهای مزخرف، اینا. اگه اینجوری باشه نریم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط 8501734 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آقا یک سوالی راجع به سنگاپور. واقعیتش من واسه ویزا آمریکا رفته بودم دبی این هندیا که میدیدم خیلی کثیف بودن، حال آدمو بد میکردن. حالا یه موقعیت واسه سنگاپور پیش اومده، اونجا هم ظاهرا خیلی هندی داره. خواستم از دوستان باتجربه سوال کنم که آیا مردم اونجا کثیف (میدونید چیه منظورم دیکه) هستن؟ مثلا بد بو، غذاهای مزخرف، اینا. اگه اینجوری باشه نریم. ممنون
    سنگاپور یکی از پیشرفته ترین و گرون ترین کشورای دنیاست و مردمش زمین تا آسمون با هندیا فرق دارن ، اگر هم هندی داشته باشه
    صددرصد خودشو با این موقعیت وفق میده.

Junior Member

سلام. تو خوابگاه متاهلی چه امکاناتی داره؟ آیا سشوار و اتو بیاریم؟ یا حتی قابلمه و بشقاب و ... ؟؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Angel1987 نمایش پست ها
    سلام. تو خوابگاه متاهلی چه امکاناتی داره؟ آیا سشوار و اتو بیاریم؟ یا حتی قابلمه و بشقاب و ... ؟؟
    به نظر من شما باید ابتدا خوابگاه را ببینید و بر اساس آن وسایلی را که نیاز دارید از فروشگاهها تهیه کنید. بنابراین بار خود را سنگین نکنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)