صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: وسایل مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در سنگاپور

پیش فرض پاسخ : وسایل مورد نیاز برای سفر و اقامت دانشجویی در سنگاپور

سلام. من سوالم در مورد مراکز خرید گوشت خام مرغ و گوسفنده. آیا تو سنگاپور مراکز خرید حلال وجود داره یا نه؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h4s نمایش پست ها
    سلام. من سوالم در مورد مراکز خرید گوشت خام مرغ و گوسفنده. آیا تو سنگاپور مراکز خرید حلال وجود داره یا نه؟
    بله مرکز خرید گوشت حلال وجود دارد و حتا در سوپرمارکت ها هم گوشت حلال بسته بندی شده وجود دارد هرچند کیفیت گوشت قرمز در سنگاپور از نظر سلیقه خوراکی ما ایرانیها فرق میکنه و باید بنا به تجربه گوشت مورد نظرتان را پیدا کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام دوستان عزیز

برای باز کردن حساب چه بانکی را پیشنهاد می کنید؟ آیا به ما که تازه واردیم ویزاکارت می دهند؟
    برای خرید سیم کارت چه کمپانی را پیشنهاد می کنید؟ و کجا می توان آن را پیدا کرد؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima monfared نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

برای باز کردن حساب چه بانکی را پیشنهاد می کنید؟ آیا به ما که تازه واردیم ویزاکارت می دهند؟
    برای خرید سیم کارت چه کمپانی را پیشنهاد می کنید؟ و کجا می توان آن را پیدا کرد؟

مرسی
    بعد از ثبت نام در دانشگاه شما میتوانید در بانک خود دانشگاه حساب باز کنید که در NTU بانک OCBC است. برای سیمکارت هم شرکت هایی singtel و starhub این خدمات را ارائه میدهند.
    هر ۲ شرکت در جورنگ پوینت شعبه دارند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    بعد از ثبت نام در دانشگاه شما میتوانید در بانک خود دانشگاه حساب باز کنید که در NTU بانک OCBC است. برای سیمکارت هم شرکت هایی singtel و starhub این خدمات را ارائه میدهند.
    هر ۲ شرکت در جورنگ پوینت شعبه دارند.
    نیما جان من امروز رفتم OCBC داخل دانشگاه، اول گفت که می تونی حساب باز کنی باید IPA و پاسپورتت رو بدی. پاسپورتمو بهش دادم، جلدش رو که دید گفت: متاسفم ما نمی تونیم برای شما حساب باز کنیم. من دلیلشو پرسیدم، توضیح قانع کننده ای نداد و گفت برای باز کردن حساب شما باید بری به بانک های خارجی، بانک های محلی برای شما حساب باز نمی کنند. من حدس زدم که دلیلش تحریم ها باید باشه!
    حالا شما جای دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون

نیما جان من امروز رفتم OCBC داخل دانشگاه، اول گفت که می تونی حساب باز کنی باید IPA و پاسپورتت رو بدی. پاسپورتمو بهش دادم، جلدش رو که دید گفت: متاسفم ما نمی تونیم برای شما حساب باز کنیم. من دلیلشو پرسیدم، توضیح قانع کننده ای نداد و گفت برای باز کردن حساب شما باید بری به بانک های خارجی، بانک های محلی برای شما حساب باز نمی کنند. من حدس زدم که دلیلش تحریم ها باید باشه!
    حالا شما جای دیگه ای رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون
    این مورد جدیدی است ولی قبلا افرادی بودند که از citibank با student pass خدمات بانکی گرفتند.
    ولی اگر OCBC حساب باز نکنه بقیه بانکها هم به سختی باز میکنند.
    شما یک چک بکن ببین بقیه ایرانیهای هم ورودی شما هم همین مشکل را داشته اند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    این مورد جدیدی است ولی قبلا افرادی بودند که از citibank با student pass خدمات بانکی گرفتند.
    ولی اگر OCBC حساب باز نکنه بقیه بانکها هم به سختی باز میکنند.
    شما یک چک بکن ببین بقیه ایرانیهای هم ورودی شما هم همین مشکل را داشته اند؟
    امروز رفتم jorung Point و در بانک DBS حساب باز کردم. مشکلی پیش نیامد. نمی دونم چرا OCBC گیر داد.

پیش فرض پاسخ : چند سئوال در باره ی پذیرش از ntu یا nus

با سلام به همه دوستان
    من امروز به یک فروشگاه رفتم که تمام اجناسش 2 دلار هستند و بسیاری از وسایلی که من از جاهای دیگه گرانتر خریدم، در اینجا 2 دلار بود. اسم این فروشگاه DAISO است. برای رفتن به آنجا (بچه های NTU) سوار MRT در Boonlay بشوند و در ایستگاه Jourong east پیاده شوند و بعد سوال کنند که Shuttle bus های فروشگاه IMM کجا می ایستد (البته پیاده هم می توانید بروید) آنجا که رسیدید به طبقه سوم بروید و به راحتی آنجا را پیدا می کنید. چیزهائی که آنجا به صرفه است که بخرید به ترتیب زیر است:
    1- دمپائی
    2-جارو و خاک انداز
    3- ظرف نگه داری غذا در تمام ابعاد
    4- رطوبت گیر( moisture remover) نوعی که در این جا هست مثل نفتالین نیست که بد بو و سرطان زا است(جاهای دیگه من از این نوع ندیدم)
    5-خوشبو کننده
    6-دفتر و قلم و کاغذ و پوشه ...
    7- جاظرفی و لیوان
    8-انواع وسایل پلاستیکی
    ویرایش توسط ali-electronic : July 31st, 2012 در ساعت 08:36 PM

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

سلام دوستان

من تاپیک مرتبط نتونستم پیدا کنم، بنابراین همینجا می پرسم.
    بین canteenهای دانشگاه جایی هست که بشه غذای مطابق ذائقه ایرانی پیدا کرد؟
    من که چند روز هی از این یکی به اون یکی می رم، به جز برنج بی کیفیت و تخم مرغ بقیه چیزاشو واقعا دوست ندارم.
    کسی ایده ای داره؟ راستی برای اینکه آشپزی کنیم این Hot plateها که توی خوابگاهه به درد نمی خوره، می شه چیزی خرید که بذاریم توی اتاق و کار اجاق گازو بکنه، مثل اجاق برقی یا ...؟
    کسی چیزی دیده یا خریده؟
    لطفا مرا آگاه سازید.

پیش فرض پاسخ : پذیرش از NTU | NUS و مسائل مرتبط با دانشگاه

سلام دوستان

من تاپیک مرتبط نتونستم پیدا کنم، بنابراین همینجا می پرسم.
    بین canteenهای دانشگاه جایی هست که بشه غذای مطابق ذائقه ایرانی پیدا کرد؟
    من که چند روز هی از این یکی به اون یکی می رم، به جز برنج بی کیفیت و تخم مرغ بقیه چیزاشو واقعا دوست ندارم.
    کسی ایده ای داره؟ راستی برای اینکه آشپزی کنیم این Hot plateها که توی خوابگاهه به درد نمی خوره، می شه چیزی خرید که بذاریم توی اتاق و کار اجاق گازو بکنه، مثل اجاق برقی یا ...؟
    کسی چیزی دیده یا خریده؟
    لطفا مرا آگاه سازید.
    در NTU غرفه غذای ایرانی نیست ولی بعضی از غذاخوری ها تا حدی قابل قبول است. در کانتین A خوراک هندی، اندونزیایی و وسترن بد نیستند البته همه غذاهای آنها به مذاق ما خوش نمیاید ولی بعضی قابل قبولند اگر با غذاهای تند مشکلی نداشته باشی بعضی از غذاهای هندی به غذاهای ما نزدیک است. و میتوانی با امتحان کردن خوراکی که مناسبتر است را پیدا کنی.رستوران پلت هم غذاهای داره که ممکنه خوشت بیاد. در کانتن B هم غرفه وسترن آن بد نیست. در کانتن ۱ غذای وسترن نسبتا خوبی دار از جمله pasta ، baked rice و ماهی سالمون. کافه آلفرسکو هم غذاهای وسترن دارد که شاید بپسندی.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)