صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: نحوه درخواست و دریافت تخصص پزشکی در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تخصص پزشکی

سلام به همگی دوستان. ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید.
    من پزشک عمومی هستم و کمتر از یک سال از فارق التحصیل شدنم میگذره. قصدم اینه که برای گرفتن تخصص برم استرالیا. یه چیزهایی در مورد امتحان MCQ که میشه بقیه کشورها داد و امتحان AMC که باید توی استرالیا داد می دونم. سوال اصلی من در مورد گرفتن تخصص در استرالیا نیست. سوالم اینه که چه جوری میشه ویزا گرفت. یعنی در واقع می خوام بدونم مطمئن ترین راه برای گرفتن ویزا چیه؟ برای Master یا Phd دیگه اقدام کنم؟ یا چه جوری؟ مثلا برای یه دوره آموزشی؟ یا برای research؟
    در مورد امریکا تجربه دارم که اگه مثلا بخوایم با ویزای مربوط به امتحان بریم احتمال ویزا گرفتن نزدیک صفره. در مورد استرالیا هم همین جوریه؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.

Junior Member

درضمن ميخواستم بپرسم ايا كشورز مثل المان امريكا و يا كانادا مگه مداركو بررسي ميكنن(از جهت اصل بودن يا تقلبي بودن)
    به نظر من اين كشور ها فقط به مهر وزارت امور خارجه و سفارتشون توجه ميكنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin12x نمایش پست ها
    درضمن ميخواستم بپرسم ايا كشورز مثل المان امريكا و يا كانادا مگه مداركو بررسي ميكنن(از جهت اصل بودن يا تقلبي بودن)
    به نظر من اين كشور ها فقط به مهر وزارت امور خارجه و سفارتشون توجه ميكنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    سلام دوست عزیز
    در مورد هند نمیدونم ولی اکثر کشورهای پیشرفته برای تایید وضعیت تحصیلی شما از موسسه FAIMER آمریکا استعلام میکنن. این موسسه از دانشگاه مربوطه درخواست وضعیت شما رو میکنه. حداقل این پروسه در امتحان AMC استرالیا اجرا میشه. میتونین سایت این موسسه رو از اینجا ببینین

Junior Member mohammad_leily آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - پرند

سلام دوستان،من یه سوال داشتم. من ۵ ماه استرالیام، با ویزای وابستگی به همسر( همسرم دانشجو هستش). ۳ماه دیگه اقامت میگیریم. من تو ایران مدرک مهندسی‌ نرم افزار با معدل ۱۶/۳۰ گرفتم. اما بعد اقامت اینجا می‌خوام پزشکی‌ بخونم؟ می‌شه من رو کمک کنید؟ اصلا من می‌تونم بخونم؟ یا چون لیسانسم یه رشته دیگه هستش قبول ندران؟ مرسی‌

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه درخواست و دریافت تخصص پزشکی در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان ميخوام بدونم امتحان AMC تو چه كشورهايي برگذار ميشه و اينكه براي اماده شدن و قبول شدن در امتحان كلاس خاصي ارايه ميشه؟كلا پيشنهادي دارين براي راحت تر پاس كردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

سلام،من رزیدنت رادیولوژی در ایران هستم.می خواستم بدونم آیا راهی هست که بعدا بتونم با تخصصم در استرالیا کار کنم یا مثل آمریکا هیچ راهی نداره؟
    IELTS:7.5,TEF:B2

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از شرایط تحصیل در استرالیا برای کسی که اقامت استرالیا نداره در رشته ی ( MD-PHD) اطلاعاتی داره
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام،کسی میدونه که برای دادن امتحانه mcq احتیاج به آزاد کردن مدرک پزشکیمون داریم یا نه؟
    و اینکه میشه به جای امتحان آیلتس ، امتحان زبان تخصصی پزشکی رو بدیم؟

Junior Member

سلام اگر كسى قصد گرفتن تخصص نداشته باشه، شرايط كار به عنوان پزشك عمومى توى استراليا چجوريه؟ ايا غير از اتحان mcq امتحان يا اقدام ديگه اى لازمه؟

Junior Member

سلام ميخواستم بدونم كسي هست كه در مورد ميزان تاثير معدل عمومي در پذيرش گرفتن اطلاعي داره؟حتي براي اينكه اونجا بخواي gp بموني هم اثر داره؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)