صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: HTW Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

پیش فرض پاسخ : HTW Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin

دوستان کسی اینجا برای این رشته: Business Intelligence and Process Managementپذیرش گرفته؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان. کسی این تاپیک رو جواب نمیده یا آپدیت کنه؟ من خودم آلمانم و به ویزا نیازی ندارم اما می‌خوام برای مستر Wirtschaftsingenieurwesen ​اقدام کنم. کسی اینجا پذیرش گرفته یا اساتید رو می‌شناسه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HTW Berlin

سلام
    دوستان من برای رشته Construction and Real Estate Management از طریق یونیی اسیست برای این رشته اقدام کردم.توی توضیحاتش نوشته 2 ترم تو هلسینکی و 2 ترم تو برلین!
    تحصیلم به زبان انگلیسی و رایگان.
    فقط سوالم این...این مدل چطوریه؟شبیه آراسموس؟یعنی 2 تا مدرک میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

سلام.
    من برای رشته International Business کارشناسی ترم بهار اقدام کردم (دانشگاه HTW Berlin) و مدارکم رو چندین هفته پیش برای اونی اسیست فرستادم و اونام 15 دسامبر گفتن که دستشون رسیده، حالا به من ایمیل زدن که ددلاین دانشگاه گذشته! در حالیکه ددلاین 15 ژانویه بوده. حالا من 3 هفته دیگه وقت سفارت دارم، از اینطرف هم اونی اسیست اینجوری میگه، بعلاوه من چون وسط کارشناسی دارم دوباره برای بچلر یه رشته دیگه اپلای می کنم نمی تونستم ریز نمراتم رو براشون بفرستم(روزانه هستم و باید کلی پول به دانشگاه بدم براش) فقط گواهی اشتغال به تحصیل (انگلیسی توسط دفتر بین الملل دانشگاه) فرستادم و انگار که اونو قبول ندارن و میگن باید برم کالج.
    حالا من این وسط چیکار کنم؟ امکانش هست که دانشگاه بگه بعدا ریز نمراتو بیار؟ دانشگاه برای اثبات سابقه تحصیل در دانشگاه فقط ریزنمرات رو قبول داره یا همین اشتغال به تحصیل انگلیسی ممهور به مهر دانشگاه براشون کافیه؟ من می ترسم که اونی اسیست پروسه شکایتش چند هفته ای طول بکشه و من بدون اینکه بدونم پذیرش دارم یا نه برم سفارت. کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟؟ کسی مورد مشابه داشته؟

Junior Member

درود
    درسته که این دانشگاه بهترین هوخشوله کل آلمانه؟ اگه آره آیا پذیرش گرفتن ازش خیلی سخته؟
    با معدل 14 کارشناسی مهندسی مکانیک شانسی برای پذیرش ارشد ازین دانشگاه دارم بنظرتون؟

Junior Member

سلام dexoey عزیز. من میخوام برای همین رشته ای که شما خوندین و همین دانشگاه اپلای کنم. من رشته ام معماریه ولی زیاد به بخش هنر و پروژه های معماری علاقه ندارم. علاقم تو حوزه مدیریت و بیزینسه. میشه لطفا یکم از تجربیاتتون تو این دانشگاه و رشته بگین و اینکه شرایط کاری بعد از فارغ التحصیلی براتون چطور بوده؟ ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ‌التحصیل مهندسی الکترونیک - دانشگاه رازی

با سلام
    من فارغ‌التحصیل سال ۹۳ مهندسی الکترونیک از دانشگاه رازی کرمانشاه هستم با معدل ۱۲٫۸۲، آیا شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد الکتروتکنیک از دانشگاه HTW Berlin رو دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)