صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: آیا معدل کارشناسی با نمرات عمومی حساب میشه یا نه؟

پیش فرض آیا معدل کارشناسی با نمرات عمومی حساب میشه یا نه؟

سلام .می خواستم بدونم معدل کارشناسی رو چطوری باید حساب کرد .باید درسهای عمومی رو در نظر گرفت یا نه؟ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : محاسبه معدل کارشناسی

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=24
    امکان جستجو هم در فروم هست ولی متاسفانه کسی بهش توجه نمی کنه!

ممنون ولی سوال من تبدیل معدلها به هم نبود.معدل من با در نظر گرفتن معارف1 و... میشه 15.28 من می خوام بدونم معدلی که برای دانشگاههای امریکا می فرستیم اینه؟یا من باید دروس عمومی رو از توش حذف کنم؟ :

خواهش می کنم جواب بدید خیلی مهمه

متاسفانه باید معدل کل رو بدی ولی اگه داری تو cv می دی ، می تونی معدل دروس اختصاصی هم بدی . من تو فروم اینارو تو یکی از پستا خوندم.

ممنون یعنی شما می گین باید دروس عمومی رو حساب کرد.شما معدلتونو اینجوری فرستادین؟

من جای زیادی نفرستادم. ولی اینجوری باید باشه. باز بپرسین ???. بندرت تو بعضی فرمها می خوان چند تا درس رو به دلخواه نام ببریم و بگیم معدلمون تو مجموع اونا چند شده.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    ممنون یعنی شما می گین باید دروس عمومی رو حساب کرد.شما معدلتونو اینجوری فرستادین؟
    معمولاً توی سایت خیلی از دانشگاه ها شما معدلتون رو خودتون وارد می کنین ولی دانشگاه ها به این بسنده نمی کنن و معدل شما رو با کارنامه رسمی مطابقت می دن و حتی از این کارنامه برای دیدن ریز نمرات شما استفاده می کنن. چون این کارنامه یا ترجمه رسمی از کارنامه فارسی شماست و یا اینکه خود دانشگاه کارنامه انگلیسی مهر و امضا شده رو به شما داده، در نتیجه معدل کل شما با در نظر گرفتن تمام دروس محاسبه شده و اگه شما نمره دیگه ای رو توی فرم های online پر کنید ممکنه خدای نکرده دانشگاه این کار شما رو تقلب حساب کنه ولی همون طور که drpepperisgood گفت شما توی CV می تونید به معدل دروس اختصاصی اشاره کنید.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

ضمن اینکه ars کاملا درست میگه، زمانی که داشتم فرم online application یکی از دانشگاه ها رو پر می کردم علاوه بر معدل کل، معدل دروس اختصاصی رشته ام رو از من خواسته بود ولی بندرت پیدا میشه این رو بخوان.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

آخه نمرات دروس عمومی مثل معارف1 و2 به چه درد اونا می خوره؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)