صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 157 , از مجموع 157

موضوع: عنوان کردن علت پایین بودن معدل در SOP

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عنوان کردن علت پایین بودن معدل در SOP

سلام

معدل لیسانس من 13.80 هستش و میانگین کلاسمون 11.58 بود!!!! و در ریزنمرات هم قید شده. به نظرتون این باید این قضیه رو بولد کنم ؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzg نمایش پست ها
    سلام

معدل لیسانس من 13.80 هستش و میانگین کلاسمون 11.58 بود!!!! و در ریزنمرات هم قید شده. به نظرتون این باید این قضیه رو بولد کنم ؟

ممنون
    بنظر من جیمت با نمره بالا ممکنه کاور کنه وگرنه داستان سرایی تاثیری نداره منم این مشکل را داشتم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بنظر من جیمت با نمره بالا ممکنه کاور کنه وگرنه داستان سرایی تاثیری نداره منم این مشکل را داشتم
    ممنون. بله درسته
    ولی بلاخره احتمال دادم معدل کم تو کلاسی که همه معدلشون بالاست یعنی مشکل از دانشجو بوده ولی تو کلاسی که میانگینش 11.5 هستش شاید احتمالا همه چی مشکل دانشجو نبوده!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzg نمایش پست ها
    ممنون. بله درسته
    ولی بلاخره احتمال دادم معدل کم تو کلاسی که همه معدلشون بالاست یعنی مشکل از دانشجو بوده ولی تو کلاسی که میانگینش 11.5 هستش شاید احتمالا همه چی مشکل دانشجو نبوده!
    من هم این مشکل را داشتم نهایت مستر دوم خوندم الان دکتری شروع کردم
    اگر رشته شما فنی هست جیمت جبران می کنه ولی رشته های علوم انسانی شک دارم
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

من معدل ارشدم پایینه، 15.84 بعلت عقده ای بازی و لج و لج. بازی برخی اساتید... اونها که متوجه نیستند برخی اساتید اینجا چقدر نامرد و عقده ای هستند... بدتر از اون اینکه استادراهنمای ارشدم در میانه راه فوت شد، مجبور شدم با یه کارشناس ارشد بردارم، بعدشم نگذاشت اسمشو تو مقالهمستخرج بیارم، رفتم یکی رو پیداکردم با اون مقاله دادم... حالا هرجا میریم میگن چرا اسم استادراهنمات نیست، امضای استادراهنما، توصیه نامه استادراهنما،....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    من معدل ارشدم پایینه، 15.84 بعلت عقده ای بازی و لج و لج. بازی برخی اساتید... اونها که متوجه نیستند برخی اساتید اینجا چقدر نامرد و عقده ای هستند... بدتر از اون اینکه استادراهنمای ارشدم در میانه راه فوت شد، مجبور شدم با یه کارشناس ارشد بردارم، بعدشم نگذاشت اسمشو تو مقالهمستخرج بیارم، رفتم یکی رو پیداکردم با اون مقاله دادم... حالا هرجا میریم میگن چرا اسم استادراهنمات نیست، امضای استادراهنما، توصیه نامه استادراهنما،....
    من با تجربه بالای اپلای بطور قاطع می گم اگه معدل لیسانستون بالاست نگران نباشید چون معدل ارشد در بیشتر دانشگاه ها وزن کمتری از لیسانس داره
    مهم نیست از چه کسی توصیه نامه بگیرید مهم محتوی و رتبه علمی شخص هست

Junior Member

دوستان سلام
    من مشکل مشابهی دارم لیسانس امیرکبیر بودم که اساتیدش معروفن به سخت گیری دوسال اول چند تا از درسای تخصصی که واحدهاشون اکثرا 4 بود افتادم و معدلم واسه همین پایین شد 12.94. بخاطر همین رفتم ارشد که جبران کنم متاسفانه ترم اول ارشد کلاسها رو غیبت داشتم و استاد تهدیدم کرد میندازه من حذف ترم کردم ولی بعدش هم چون دانشگاه پیام نور بودم اکثر دروس با این استاد بود و متاسفانه همیشه نمراتم رو به ناحق کمتر میداد و یه درس هم که کلا منو با 5 انداخت درس 3 واحدی که معدلم 14.07 شد. حتی نمره پایان نامم رو کمتر از حقم داد انقدر لج کرده بود. الان من با ایلتس 7 و سه تا مقاله ISI بازم مدتها ترسیدم واسه پذیرش اقدام کنم. بنظرتون توی انگیزه نامه ذکر کنم یا کلا چیزی نگم؟ چون مدتهاست میخوام برم و بخاطر ترس از معدل اصلا اقدام نکردم. ممنون

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)