صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 157

موضوع: عنوان کردن علت پایین بودن معدل در SOP

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علت پایین بودن معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط ospol1996 نمایش پست ها
    من فعال دانشجویی توی انجمن اسلامی بودم.تو یه دوره ای دادگاه و اطلاعات و اینا داشتم.کلا تو لیسانس خیلی روم فشار بود.اینو ایا باید جایی بنویسم(ریکام یا sop) ؟؟؟؟؟؟؟
    اگه میخوای اینو بگی که افت کل دوران تحصیلو توجیه کنی، نگی بهتره. ولی اگه میخوای یه ترم یا یه مقطع خاصو توجیه کنی اونوقت منطقیه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علت پایین بودن معدل

دو ترمم مشکل داره.یه استاد کفت تو ریکام هم برات مینوسم ولی کلا شک داشتم درست باشه چنین چیزایی رو مطرح کنیم

Banned

پیش فرض پاسخ : عنوان کردن علت پایین بودن معدل در sop

دوستان من تو SOP در مورد پروژه هایی که انجام دادم، پروژه لیسانسم که 6 ماه طول کشید و کتابهایی که نوشتم و دست آخر روند کامل طراحی و ثبت اختراعم و تدریس و یادگیری نرم افزارهای مهندسی کلی توضیح دادم، به نظر شما 1330 کلمه واسه SOP زیاده؟ ممنون میشم اگه توضیح بدین . . .

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط djandaqi نمایش پست ها
    دوستان من تو SOP در مورد پروژه هایی که انجام دادم، پروژه لیسانسم که 6 ماه طول کشید و کتابهایی که نوشتم و دست آخر روند کامل طراحی و ثبت اختراعم و تدریس و یادگیری نرم افزارهای مهندسی کلی توضیح دادم، به نظر شما 1330 کلمه واسه SOP زیاده؟ ممنون میشم اگه توضیح بدین . . .
    سلام
    نسبتاً آره، با این توضیحاتی که دادید بهتره یادگیری نرم افزار و تدریس و احتمالاً ثبت اختراع را حذف کنید. این موارد در داخل رزومه اتان مشخص است. بعضی از دانشگاهها حتی می گویند SOP اتان حداکثر 500 کلمه باشد
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vtmesx نمایش پست ها
    سلام
    نسبتاً آره، با این توضیحاتی که دادید بهتره یادگیری نرم افزار و تدریس و احتمالاً ثبت اختراع را حذف کنید. این موارد در داخل رزومه اتان مشخص است. بعضی از دانشگاهها حتی می گویند SOP اتان حداکثر 500 کلمه باشد
    موفق باشید
    شدیدا توصیه می‌کنم که SOP بیش از یک صفحه نشه، که معمولا نمیخونن، من اینو از چندین نفر شنیدم، یکیشون مسول اپلیکیشن‌های دانشکده بود، حالا خود دانید، و یک چیز دیگه، SOP باید خیلی‌ تاثیر گذر و متقاعد کنند باشه، و البته متنش هم خوب نوشته باشید، که به نظرم ۲ تا ۳ هفته روش وقت بذرید، یه چیز خوب از آب در میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط eh.pgss نمایش پست ها
    شدیدا توصیه می‌کنم که SOP بیش از یک صفحه نشه، که معمولا نمیخونن،
    سلام دوست من

خيلي از دانشگاه ها تعداد صفحه رو ذكر كردند و وقتي مي گن يك تا دو صفحه فكر نمي كنم برخلاف گفتشون عمل كنند و نخونند!!!!

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

مشکل بیماری و بستری شدن به خاطر اون چیزی هست که بتونه دلیل خوبی برای نمرات افتضاح یک ترم و صفر غیبت باشه؟ اگر هست گواهی پزشک معتبر نیاز هست( که البته وجود داره) که ارسال بشه؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    مشکل بیماری و بستری شدن به خاطر اون چیزی هست که بتونه دلیل خوبی برای نمرات افتضاح یک ترم و صفر غیبت باشه؟ اگر هست گواهی پزشک معتبر نیاز هست( که البته وجود داره) که ارسال بشه؟
    Yes, that is an acceptable excuse, and no need for a document

Junior Member

پایان نامه تو دوره لیسانس برای ما اختیاری بود و از کل کلاس فقط من ویکی از دوستام به صورت مشترک تو مرکز تحقیقاتی معتبر کار کردیم ولی به علت بی اطلاعی از لزوم اعلام نمره پایان نامه به صورت دستی، این کارو با تاخیر 1ساله انجام دادم که نمره20پایان نامه رو 16 برام رد کردن (جریمه). اینو توی Statement of Interest توضیح بدم و به استاد راهنمام هم بگم که تو LOR برام بنویسه؟ چطوری باید توضیح بدم به انگلیسی.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    پایان نامه تو دوره لیسانس برای ما اختیاری بود و از کل کلاس فقط من ویکی از دوستام به صورت مشترک تو مرکز تحقیقاتی معتبر کار کردیم ولی به علت بی اطلاعی از لزوم اعلام نمره پایان نامه به صورت دستی، این کارو با تاخیر 1ساله انجام دادم که نمره20پایان نامه رو 16 برام رد کردن (جریمه). اینو توی Statement of Interest توضیح بدم و به استاد راهنمام هم بگم که تو LOR برام بنویسه؟ چطوری باید توضیح بدم به انگلیسی.

ممنون
    سلام

به نظرم توی SOP اصلا نباید در مورد یک دونه نمره بحث کرد، و حتئ توی LOR .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)