صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

کاربران گرامی،

لطفاً از این تاپیک صرفاً برای بحث در مورد
    آماده سازی مدارک دانشگاه آزاد برای ارسال به مقصد که به نحوی به روند اداری خاص دانشگاه آزاد در صدور مدارک مربوط میشود استفاده کنید.
    برای بیان سایر سوالات یا تجربیات خود که به
    پست مدارک دانشگاه آزاد مربوط میشود، به تاپیک پست مستقیم مدارک از واحد بین الملل دانشگاه آزاد از انجمن پست مدارک مراجعه فرمایید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت انجمن.
    ویرایش توسط rmojtaba : July 27th, 2015 در ساعت 12:25 AM

پیش فرض ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

سلام
    من مي خواهم براي چند تا از دانشگاههاي كانادا apply كنم. اما يك مشكلي دارم. همه دانشگاهها اصل فارسي ريزنمرات را به همراه ترجمه آنها از طريق دانشگاه مي خواهند. من لسيانسم را از دانشگاه ازاد گرفته ام. مي خوواستم ببينم كه ايا كسي مي داند كه دانشگاه ازاد همچني كاري را مي كگند يا خير؟ اگر انجام مي دهد به كجا بايد بروم و چه كارهايي را لازم است انجام دهم.
    متشكرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

از دفر آزمون(فکر کنم تو بهسان ۶ باش) یا سازمان مرکزی(نیستان 9) سوال کن. کدوم واحد بودین؟واحد ما (تهران مرکز)ریز نمرات رو تایید می‌کنه،طوری که دار‌الترجم‌ها قبول می‌کنن برای ترجمه و تایید.ولی‌ این که خود دانشگاه بفرسته،باید سوال کنی‌.البته ربط هم داره که درسات تموم شده باشه یا نشده باش.
    موفق باشی‌
    ویرایش توسط shamim65 : May 18th, 2010 در ساعت 05:29 PM

سلام
    من خودم تهران جنوب دارم میخونم و ریز نمرهٔ رسمی‌ فارسی از دانشگاه گرفتم و دارم رسمی‌ ترجمه می‌کنم .بعید بدونم ریز نمره که مهر دادگستری و وزرت خارجه رو خورده باشه مشکلی‌ باهاش داشته باشن در نهیات از قسمت پژوهشی دانشگاه میتونید بپرسید.
    ویرایش توسط shamim65 : May 18th, 2010 در ساعت 05:31 PM
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

سلام، بعضی‌ از دانشگاه‌ها میگن هم ترجمه نمرها و هم اصلش یعنی‌ به فارسی رو بفرستید. یعنی‌ باید برای هر دانشگاهی فارسی رو هم باید فرستد؟ من یک بر از سازمان مرکزی نمرهامو گرفتمو ترجمه شده او‌ تأئد دادگستری و خارجه هم شده،بازم به تعداد دانشگاه باید برم نمرهی‌ فارسی رو از سازمان مرکزی بگیرم؟؟؟ بهم میدان اگر ۳،۴ نسخه بخوام؟؟؟ ممنون
    ویرایش توسط shamim65 : May 18th, 2010 در ساعت 05:32 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    salam,
    bazi az daneshgah ha migan ham tarjome nomreha va ham aslesh yani be farsi
    ro befrestid. yani bayad baraye har daneshgahi farsi ro ham bayad ferestad?
    man yek bar az sazman markazi nomrehamo gereftamo tarjome shode o
    taide dadgostari va khareje ham shode,bazam be tedade daneshgah bayad beram
    nomrehaye farsi ro az sazman markazi begiram???
    behem midan agar 3,4 noskhe bekham???
    mamnon
    سلام
    در مورد ریز نمره ها من اینطور فکر می کنم که شما پس از تایید نمره ها توسط سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، اونها رو می بری دارالترجمه به تعداد دانشگاهی که میخواهی درخواست بدی میگی ترجمه کنند . اونها خودشون اصل مدرک فارسی رو با مهر دادگستری کپی برابر اصل میگیرن به تعداد درخواست ها و دیگه لازم نیست بری دانشگاه اصل ریز نمره به تعداد زیاد بگیری . دوستانی که فارغ التحصیل شده اند علاوه بر ریز نمره باید کپی مدرک معادل رو به همراه ریز نمرات خودشون که توسط آقای صامت (سازمان مرکز) تایید شده ببرند دارالترجمه . دوستانی هم که مشغول به تحصیل هستند باید ریز نمراتشون توسط آقای مایلی (سازمان مرکز) تایید شده باشه تا ببرند دارلترجمه. { فراموش نکنید ریزنمرات رو اول باید همونجا در دانشگاه خودتون تایید کنید و ببرید دبیرخانه تا شماره بخوره و پاکت بشه ! همینطوری دستتون نگیرید راه بیافتید داخل سازمان مرکز! بعضا از این حرکات دیده شده ! }

در ضمن چون همین دیروز خیالم آسوده شده باید اعلام کنم که ریز نمره های دوستانی که مشغول به تحصیل هستند هم قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و امور خارجه هست ! البته من هنوز تحویل نگرفتم اما کلی با دارالترجمه صحبت کردم و تا ته قضیه رو برای من تشریح کردن . موفق و پیروز باشید.

سلام من خودم ۱۰ سری ریز نمره ترجمه شده گرفتم که همه با فارسی کپی‌ برابر اصل شده به هم چسبیدن و مشکلی‌ هم نداره لازم نیست اصل ریز نمرتون باشه
    ویرایش توسط shamim65 : May 18th, 2010 در ساعت 05:33 PM
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

در ضمن چون همین دیروز خیالم آسوده شده باید اعلام کنم که ریز نمره های دوستانی که مشغول به تحصیل هستند هم قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و امور خارجه هست ! البته من هنوز تحویل نگرفتم اما کلی با دارالترجمه صحبت کردم و تا ته قضیه رو برای من تشریح کردن . موفق و پیروز باشید.
    من خودم 3 ترم قبل ریز نمرات را گرفتم ولی قبول نکردند یعنی برای اینکه مهر وزارت امور خارجه روی آن بخوره باید یک گواهی اشتغال تحصیل از دانشگاه بگیرید! آن هم برای وزارت خارجه وگرنه وزارت خارجه قبول نمی کنه!

جالبی ان اینست که مثلا توی نامه نوشته شده که این گواهی تا اخر این ترم اعتبار دارد و این هم باید ترجمه و ضمیمه ریز نمرات می شه! و حالا نمیدونم که ریز نمراتی که ترجمه کردید تا اخر این ترم اعتبار دارد یا نه ??? چون ضمیمه ریز نمرات شده و ترجمه هم شده

من نمونه فرم دانشگاه ازاد را اسکن کردم و برای دوستانی که نمی دانند فرم به چه شکل هست قرار میدم
    شما برای هر ترم باید یکی از این فرم ها را پر کنید چه ترم معمولی چه ترم تابستان!
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg Form.jpg (147.5 کیلوبایت, 554 views)

Junior Member

این مهر وزارت امور خارجه چیه؟
    ریز نمرات را دارالترجمه ترجمه کرده ولی فقط مهر دادگستری داره و تمبر باطل کرده حتما مهر امور خارجه را می خواد؟؟؟؟

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)