صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد رو از طریق واحد بین الملل بفرستم.
    با توجه به این که دانشگاههای مقصد با وجود مهر و موم نیاز به تایید وزارت خارجه و دادگستری ندارند ولی در سایت دانشگاه آزاد (لینک مربوط) نوشته که مدارک باید این تاییدها رو داشته باشه، آیا امکان ارسال مدارک، بدون این دو تاییدیه (هزینه ی اضافه) هست؟
    واحد بین الملل میگه برای ما مهم نیست که دانشگاه مقصد ازتون مهر دادگستری و امور خارجه میخوان یا نه! ما برای اینکه ارسال کنیم باید این مهرها رو داشته باشه!! من بعد پاپی شدم آقای طباطبایی زنگ زد به قسمت تأیید مدارک ارسالی، گفتن یک نسخه اش رو مهر بزنه بقیه رو با همون مقایسه می کنیم. من 8 جا می خواستم اپلای کنم فقط یک نسخه اش رو مهر زدم و مشکلی نبود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی ا

سلام
    برای کسی پیش اومده که دانشگاه آمریکا ازش کپی مدارک فارسی با مهر دانشگاه بخواد؟ دانشگاه ایران، این کارو میکنن؟

می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    کسی از شما عزیزان اطلاع دارد که فرآیند پست مدارک، از زمان ارسال از طریق دانشگاه آزاد تا زمان دریافت مدارک از طریق دانشگاه های آمریکا (مثل دانشگاه های Texas A&M University، University of Oregon، University of Florida و University of California – Berkeley) حدودا چند روز طول می کشد؟
    ترجمۀ مدارک تحصیلی و ریزنمرات از طریق دارالترجمۀ رسمی معمولا چند روز طول می کشد؟
    ویرایش توسط Uproar : November 24th, 2016 در ساعت 02:28 AM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    می شه از دوستان عزیز خواهش کنم بنده رُ هم راهنمایی بفرمایید.
    کسی از شما عزیزان اطلاع دارد که فرآیند پست مدارک، از زمان ارسال از طریق دانشگاه آزاد تا زمان دریافت مدارک از طریق دانشگاه های آمریکا (مثل دانشگاه های Texas A&M University، University of Oregon، University of Florida و University of California – Berkeley) حدودا چند روز طول می کشد؟
    ترجمۀ مدارک تحصیلی و ریزنمرات از طریق دارالترجمۀ رسمی معمولا چند روز طول می کشد؟
    فرآیند پست اگر منظورتون از لحظه ای هست که سازمان مرکزی مدارک شما رو دریافت می کنه، پست به نوع پستی که انتخاب می کنید بین 4 تا 10 روز طول می کشه.
    سؤال دوم تون بستگی به دارلترجمه داره، ممکنه 1 روز تحویل بدن ممکنه دو هفته طول بکشه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    فرآیند پست اگر منظورتون از لحظه ای هست که سازمان مرکزی مدارک شما رو دریافت می کنه، پست به نوع پستی که انتخاب می کنید بین 4 تا 10 روز طول می کشه.
    سؤال دوم تون بستگی به دارلترجمه داره، ممکنه 1 روز تحویل بدن ممکنه دو هفته طول بکشه.
    خیلی ازتون ممنونم که جواب دادین. می شه لطفا بفرمایید چه نوع پستی 4 روزه مدارک رُ از دانشگاه آزاد به این دانشگاه ها در آمریکا می رسونه؟ یعنی وقتی رفتم روابط بین الملل دانشگاه آزاد، بگم از طریق چه پستی ارسال کنن؟

Junior Member

سلام، خیلی فوریه، کسی میتونه بهم بهم بگه

میشه ریزنمرات رسمی ترجمه شده ارشد دانشگاه آزادم رو با ریزنمرات رسمی ترجمه شده دانشگاه لیسانسم که سراسری تو شهرستان هست از طریق دانشگاه آزاد با هم پست کنم؟

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

دوستان من یه چیزی رو بگم که کسایی که از این به بعد میخوان اقدام کنن هزینه یی که من و گذشته گان من متحمل شدن رو متحمل نشن.
    امروز من دو سری ریز نمره رو به مقصد کانادا فرستادم.
    برخلاف چیزی که داخل سایت نوشته شده تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه ترجمه برای ارسال به دانشگاه ها اصلا و ابدا نیازی نیست!!!

فقط در صورتی که خود دانشگاه اعلام کرده باشه این رو بزنین وگرنه اصلا هزینه ی اضافی نکنین.

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی رو بگم که کسایی که از این به بعد میخوان اقدام کنن هزینه یی که من و گذشته گان من متحمل شدن رو متحمل نشن.
    امروز من دو سری ریز نمره رو به مقصد کانادا فرستادم.
    برخلاف چیزی که داخل سایت نوشته شده تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه ترجمه برای ارسال به دانشگاه ها اصلا و ابدا نیازی نیست!!!

فقط در صورتی که خود دانشگاه اعلام کرده باشه این رو بزنین وگرنه اصلا هزینه ی اضافی نکنین.
    بر خلاف چیزی که داخل سایت نوشته یعنی کدوم سایت؟
    تایید دادگستری و وزارت خارجه برای کانادا چه تحصیلی و چه مهاجرتی هیچ وقت لازم نبوده و نیست.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بر خلاف چیزی که داخل سایت نوشته یعنی کدوم سایت؟
    تایید دادگستری و وزارت خارجه برای کانادا چه تحصیلی و چه مهاجرتی هیچ وقت لازم نبوده و نیست.
    دوست عزیز من نه از دانشگاه خاصی صحبت کردم نه کشور خاصی. فقط دانشگاه آزاد توی سایتش قید کرده که این دو موضوع باید باشه :

http://intl.iau.ir/fa/index.php?opti...&catid=99:news

من هم این موضوع رو اینجا گفتم که بقیه بچه ها به مشکل برنخورن.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    دوست عزیز من نه از دانشگاه خاصی صحبت کردم نه کشور خاصی. فقط دانشگاه آزاد توی سایتش قید کرده که این دو موضوع باید باشه :

http://intl.iau.ir/fa/index.php?opti...&catid=99:news

من هم این موضوع رو اینجا گفتم که بقیه بچه ها به مشکل برنخورن.
    بله متاسفانه مطالبی که در وب سایتهای ایرانی نوشته میشه معمولا دقیق و درست و به روز نیست و متقاضیان رو به زحمت اضافی گرفتار میکنه، بهترین کار اینه که همیشه به وب سایتهای رسمی دانشگاههای مقصد و یا وب سایت رسمی مهاجرت کشور مقصد رجوع کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)