صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی رو بگم که کسایی که از این به بعد میخوان اقدام کنن هزینه یی که من و گذشته گان من متحمل شدن رو متحمل نشن.
    امروز من دو سری ریز نمره رو به مقصد کانادا فرستادم.
    برخلاف چیزی که داخل سایت نوشته شده تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه ترجمه برای ارسال به دانشگاه ها اصلا و ابدا نیازی نیست!!!

فقط در صورتی که خود دانشگاه اعلام کرده باشه این رو بزنین وگرنه اصلا هزینه ی اضافی نکنین.

سلام دوست عزیز.
    یه سوال: ایا خود معاونت بین الملل ترجمه ها رو بدون تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه قبول و ارسال میکنه؟ در واقع با تابت کردن اینکه خود دانشگاه مقصد نیازی به این دو تاییدیه نداره راضی میشوند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

سلام دوستان،

الان دبیرخانه امور بین الملل دانشگاه آزاد مشغول به کاره؟ پاسخ گوی تلفن نیستند. از دوستان کسی می تونه لطفا شماره روابط عمومی یا هر شماره ای که پاسخگو باشه رو اعلام کنه؟

بسیار ممنونم.

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

سلام
    من چند ماه دیگر درسم تموم میشه و بعد از تون برای اینکه بتونم ریز نمرات بگیرم و مدرکم رو باید چیکار کنم؟؟؟؟؟/
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member soheil_sap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان من مشمول سربازی هستم. اما ریزنمرات ام رو مهر شده از دانشگاه گرفتم. برای یکی از دانشگاه های آمریکا دارم اپلای می کنم و میگن مهم موم شده ریزنمراتمو می خوان در صورتی که به من نه مدرک موقت میدن و نه دانشنامه. چون مشمول سربازی هستم و تا 7 یا 8 ماه دیگه وقت دارم. برای ارسال مدارکم به صورت مهر موم شده توسط دانشگاه آزاد باید چی کار کنم؟ واقعا ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sap نمایش پست ها
    دوستان من مشمول سربازی هستم. اما ریزنمرات ام رو مهر شده از دانشگاه گرفتم. برای یکی از دانشگاه های آمریکا دارم اپلای می کنم و میگن مهم موم شده ریزنمراتمو می خوان در صورتی که به من نه مدرک موقت میدن و نه دانشنامه. چون مشمول سربازی هستم و تا 7 یا 8 ماه دیگه وقت دارم. برای ارسال مدارکم به صورت مهر موم شده توسط دانشگاه آزاد باید چی کار کنم؟ واقعا ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنید.
    با سلام اولا اگر در موقع اپلای به شما گفتن ریزنمرات بفرستین پس دیکز نیازی به مدرک موقت و دانشنامه نیست. حالا یک سری از دانشگاه ها خودشون قسمت بین الملل دارن و حتی ریز نمرات را انگلیسی هم میدن و میفرستن برای دانشگاه مقصد یکسری هم شما همون ریزنمرات را ترجمه میکنید مبرید دانشگاه و اونا داخل پاکت میزارنو میفرستن.باید ببینید به چه صورت است. ذوما اگر دانشگاه شما تا زمانی که همه مدارک را آزاد نکنی چنین کاری رو انجام نمیده براتون و یا بحث رسمی بودن و نبودن مدارک مطرح است به دانشگاه خارج ایمیل بزنید و بگید دانشگاتون فقط مدارک رسمی رو آن هم بعد از پذیرش میفرستد.حتما هم درک میکنند و هم قبول میکنند.سوما تا زمانی که پذیرش کامل از دانشگاه خارج نداشته باشید نمی توانید مدارک رسمی و دانشنامه تون را بگیرید .زمانی که گرفتین میرید وزارت علوم پذیرش را تایید میکنند بعد نامه میدن بهتون میرید نظام وظیفه کارای وثیقه زا انجام میدهید بهد نامه میدن بهتون میرید دانشگاه مدارک آزاد میشود و می توانید ترجمه کنید و شرایط دانشگاهتون که قسمت اول گفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام دوستان وقت بخیر . من یک وضعیت پیچیده ای برام پیش اومده لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه . بنده مدرک کاردانی ناپیوسته کامپیوتر دارم و اخیرا به دلیل این قانون جدید که میگه " تا کارشناسی نگیری نمیتونی دیگه برای تحصیل بری دانشگاه خارج از کشور برای ادامه تحصیل" کارم گیر کرده. من الان در مقطع لیسانس توی ایران ثبت نام کردم و میخوام با معافیت تحصیلی از این دانشگاه فعلی بصورت توریستی خارج بشم. از کنکوردیای کانادا پذیرش لیسانس دارم ولی اون دانشگاه (آزاد) قبلیم که کاردانی خوندم دانشنامه منو به دلیل اینکه پایان خدمت و معافیت ندارم بهم نمیده. با کلی دردسر تونستم از طرف یکی از آشناها توی اون دانشگاه ریزنمراتم و بگیرم. الان کنکوردیا گفته مشکلی نیست؟ چجوری اون افیسر رو قانع کنم که من در حال تحصیل بودم ولی دانشگاه به دلیل ذکرشده مدرکمو نمیده؟ تازه اگر بگم دلیلش نداشتن سربازیه چجوری قانع میشه که من برمیگردم که بخواد ویزا بده؟ آیا
    این افسرای سفارت
    از قوانین داخلی ایران مث این شرایط سربازی و قوانینش اطلاع دارن؟ واینکه آیا میشه با ریزنمرات برای ویزا و سفارت اقدام کرد که افیسر قانع بشه؟

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)