صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

من ریزنمراتم رو گرفتم با دانش نامه ! دادم ترجمه ! می خوام از طریق TNT امور بین الملل دانشگاه آزاد بفرستم!
    می تونم مدارک دوستم که سراسری خونده رو بزارم تو بسته خودم و بفرستم ؟ گیر نمیدن این مال دانشگاه آزاد نیست ؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

دوستان گرامی‌،
    لطفا در این تاپیک فقط در مورد ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد بحث کنید.
    سوالات مربوط به گرفتن ریز نمرات از دانشگاه و سازمان مرکزی رو در تاپیک گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد مطرح کنید. ارسال‌های نا مرتبط به تاپیک مذکور انتقال داده شد.
    با تشکر از همکاری شما.

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

با سلام ،

تا اونجا که من بعد از خوندن 20 صفجه از این تاپیک اون هم به صورت پراکنده دستم اومد این بود که شما بعد از تایید شدن مدارکتون توسط امور بین الملل و ترجمه ، مدارک رو بر می گردونید و اونا براتون پستش می کنن دانشگاه مقصد واسه اپلای ! درست گفتم ؟ حالا اگه من بخوام واسه 8 تا دانشگاه اپلای کنم اونا همه ی 8 سری رو برام می فرستن ؟

پیش فرض پاسخ : گرفتن ريزنمرات، گواهي موقت و دانشنامه از دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Prime Of Life نمایش پست ها
    با سلام ،

تا اونجا که من بعد از خوندن 20 صفجه از این تاپیک اون هم به صورت پراکنده دستم اومد این بود که شما بعد از تایید شدن مدارکتون توسط امور بین الملل و ترجمه ، مدارک رو بر می گردونید و اونا براتون پستش می کنن دانشگاه مقصد واسه اپلای ! درست گفتم ؟ حالا اگه من بخوام واسه 8 تا دانشگاه اپلای کنم اونا همه ی 8 سری رو برام می فرستن ؟
    اشکالی ندارد!وظیفه اشون همینه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

سلام یه سوالی برام پیش اومد

دیدم دوستان میگن که بعد از طی این مراحل و ترجمه ریزنمره و دانش نامه ظاهرا باید قسمت بین الملل دانشگاه آزاد مهر کنه مدارک را. یعنی ما میگیم کجا می خوایم اپلای کنیم و از طریق اونا پست میشه به دانشگاه مقصد؟ این روند اجباریه؟
    از طرفی من مدرک ارشدم مال پیام نوره یعنی دانشگاه سراسری، خوب برای اپلای لازمه مدارک فوق را هم پست کنم با این حساب یعنی مجبورم مدارک را جدا جدا پست کنم و یا مدارک فوفم را هم بدم دانشگاه آزاد پستش کنه به اون دانشگاه؟ یه کم گیچ شدم اگر ممکنه راهنماییم کنید. مرسی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_moohebat نمایش پست ها
    سلام یه سوالی برام پیش اومد

دیدم دوستان میگن که بعد از طی این مراحل و ترجمه ریزنمره و دانش نامه ظاهرا باید قسمت بین الملل دانشگاه آزاد مهر کنه مدارک را. یعنی ما میگیم کجا می خوایم اپلای کنیم و از طریق اونا پست میشه به دانشگاه مقصد؟ این روند اجباریه؟
    از طرفی من مدرک ارشدم مال پیام نوره یعنی دانشگاه سراسری، خوب برای اپلای لازمه مدارک فوق را هم پست کنم با این حساب یعنی مجبورم مدارک را جدا جدا پست کنم و یا مدارک فوفم را هم بدم دانشگاه آزاد پستش کنه به اون دانشگاه؟ یه کم گیچ شدم اگر ممکنه راهنماییم کنید. مرسی
    اولاً که اجباری نیست. ثانیاً اینکه اگه تمایل به پست با سرویس دانشگاه آزاد داشته باشید میتونید بقیه مدارک رو هم به اونها بدید که باهم پست بشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

پیش فرض مشکل ارسال مدارک (لیسانس آزاد، ارشد دولتی)

سلام دوستان
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه و لطف کنید کمکم کنید چون واقعا سردرد گرفتم:
    من لیسانسم دانشگاه آزاده و ارشدم دولتی.
    بعضی دانشگاه ها مثل مک گیل میگن که ریزنمرات باید مستقیما توسط دانشگاه ها ارسال بشه. حالا منی که توو دو سیستم مختلف درس خوندم تکلیفم چیه؟ اگه دانشگاه ازاد بخواد جدا ریزنمراتم رو بفرسته و دانشگاه دولتی ارشدم هم جدا، خودمم جدا سایر مدارک رو بفرستم که منطقی نیست. هست؟ application package ام 3تکه میشه.
    من واقعا چیکار کنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل ارسال مدارک (لیسانس آزاد، ارشد دولتی)

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه و لطف کنید کمکم کنید چون واقعا سردرد گرفتم:
    من لیسانسم دانشگاه آزاده و ارشدم دولتی.
    بعضی دانشگاه ها مثل مک گیل میگن که ریزنمرات باید مستقیما توسط دانشگاه ها ارسال بشه. حالا منی که توو دو سیستم مختلف درس خوندم تکلیفم چیه؟ اگه دانشگاه ازاد بخواد جدا ریزنمراتم رو بفرسته و دانشگاه دولتی ارشدم هم جدا، خودمم جدا سایر مدارک رو بفرستم که منطقی نیست. هست؟ application package ام 3تکه میشه.
    من واقعا چیکار کنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون
    معمولا مشکلی پیش نمیاد، احتمالا وقتی فرم آنلاین رو سابمیت میکنید یک Application Number یا چیزی شبیه به این به شما می دهند، فقط کافیست در هر سری که شما مدارک رو ارسال میکنید این Application number یا شماره پرونده همراه با مدرک ارسالی شما ارسال بشه.
    تازه اگر مدرک زبانتان هم تافل باشه که اون هم جدا ارسال میشه، به همین خاطر نگران چند تکه شدن Application Package خود نباشید.
    در ضمن میتونید سایر مدارک رو همراه با ریزه نمره ی یکی از دانشگاههای خود که آزاد (از واحد واحد بین الملل) یا دولتی بودند ارسال کنید. این طوری یکبار در هزینه پست صرفه جویی خواهد شد.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

سلام.من هنوز در حال تحصیلم، اول که کارهارو تو دانشگاه باید درست کرد چجوریه مراحلش؟یعنی اول باید برم بگم ریز نمراتم رو می خوام؟بعد چیکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

نقل قول نوشته اصلی توسط capricorn_15 نمایش پست ها
    سلام.من هنوز در حال تحصیلم، اول که کارهارو تو دانشگاه باید درست کرد چجوریه مراحلش؟یعنی اول باید برم بگم ریز نمراتم رو می خوام؟بعد چیکار کنم؟
    بستگی به واحد دانشگاهیتون داره، چون در حال تحصیلین نمیدونم به شما ریز نمره رسمی میدین یا نه، ولی روال اینجوریه که میرین اداره مرکزی واحدتون ( اگه فارغ التحصییل بودین باید می رفتین امور فارغ التحصیلان) میرین میگین که ریزه نمره میخواین برای ترجمه، خودشون بعدش راهنمایی میکنند که چه مراحلی رو باید طی کنید. بعدش ترجمه رو میتونین ببرین بدین واحد بین الملل براتون پست کنه یا اینکه شخصا اونو پست میکنید ( این بستگی به این داره که آیا دانشگاه مقصد ازتون خواسته که ریز نمرات از طرف دانشگاه فرستاده بشه یا نه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)