صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    بله البته اگه دانشگاه مقصد قبول کنه ریز نمرات که از دانشگاه گرفتی ببر سازمان مرکزی تایید کنه بعد بده دارالترجمه ترجمه رسمی کنه از همون دانشگاه آزاد هم می تونی بفرستی( کارا پست) به نظر من بهتر هم هست چون دانشگاه تو پاکت آرمدار خودش میزاره مدارک رو قیمتشم مناسبه 30 هزار تومن به هر کجای دنیا!
    سلام
    شما گفتین: " از همون دانشگاه آزاد هم می تونی بفرستی( کارا پست) به نظر من بهتر هم هست چون دانشگاه تو پاکت آرمدار خودش میزاره مدارک" یعنی میشه از خود واحدهای دانشگاه ازاد هم مدارک رو بصورت رسمی فرستاد و لازم نیست بریم امور بین الملل؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : ارسال ريز نمرات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    سلام
    شما گفتین: " از همون دانشگاه آزاد هم می تونی بفرستی( کارا پست) به نظر من بهتر هم هست چون دانشگاه تو پاکت آرمدار خودش میزاره مدارک" یعنی میشه از خود واحدهای دانشگاه ازاد هم مدارک رو بصورت رسمی فرستاد و لازم نیست بریم امور بین الملل؟
    نه فقط امور بین الملل این کارو میکنه که الانم قیمتش 40 هزار تومن هست و مسئولش گفت قراره تا چند روز دیگه بشه 50 هزار تومن. شما اگه ساکن تهران نیستی میتونی مدارکت رو پست کنی امور بین الملل تا خودشون برات بفرستن. با همون شماره ی واحد امور بین الملل تماس بگیر و بگو با آقای طباطبایی میخوام صحبت کنم. راهنماییت میکنه
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

دوستان سلام.
    من لیسانسم دولتی و فوق آزاد بودم. تاپیک رو هم خوندم، ولی متوجه نشدم نهایتاً که آیا اگر مدارک لیسانس و فوقم هر دو رو بگذارم توی پاکت دانشگاه آزاد و بفرستم آیا دانشگاه مقصد قبول میکنه، یا بسته به دانشگاهش باید هر مدرک رو جداگانه پست کنم؟ یا اصلاً ریز نمره رسمی دارالترجمه رو خودم هم پست کنم قبول میکنند؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من لیسانسم دولتی و فوق آزاد بودم. تاپیک رو هم خوندم، ولی متوجه نشدم نهایتاً که آیا اگر مدارک لیسانس و فوقم هر دو رو بگذارم توی پاکت دانشگاه آزاد و بفرستم آیا دانشگاه مقصد قبول میکنه، یا بسته به دانشگاهش باید هر مدرک رو جداگانه پست کنم؟ یا اصلاً ریز نمره رسمی دارالترجمه رو خودم هم پست کنم قبول میکنند؟
    ممنونم.
    درود
    معمولا اگه مدارک رسمی رو خودتون پست کنید (یعنی خارج از پاکت مهر و موم شده)، این مدارک unofficial تلقی میشن. این مساله رو باید جداگانه از دانشگاههای مورد نظرتون بپرسید.
    مدارک هر دانشگاه باید تو پاکت مخصوص به خودش قرار داشته باشه. اصلا دانشگاه آزاد به غیر از مدرک و ریزنمرات رسمی دانشگاه آزاد، چیز دیگه ای رو داخل پاکت مهر و موم شده قرار نمیده و میذاره تو یه پاکت معمولی.
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

سلام خدمت دوستان عزیز

من دانشجوی ارشد دانشگاه امیرکبیر هستم و لیسانسم دانشگاه آزاد بوده. می خواستم بدونم آیا دانشگاه آزاد پاکت انگلیسی میده که مدارکمون اونجا بذاریم و مهر کنه بعدا خودمون بفرستیم؟ چون دانشگاه امیرکبیر کلا ریزنمرات آن افیشیال !!!! رو هم دست دانشچو نمیده که خودش یتونه پست کنه .... در نتیجه اگر بخوام با 2 تا پست بفرستم باید 2 تا پول ارسال مدارک بدم !!!!

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Lightbulb پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

من دانشجوی ارشد دانشگاه امیرکبیر هستم و لیسانسم دانشگاه آزاد بوده. می خواستم بدونم آیا دانشگاه آزاد پاکت انگلیسی میده که مدارکمون اونجا بذاریم و مهر کنه بعدا خودمون بفرستیم؟ چون دانشگاه امیرکبیر کلا ریزنمرات آن افیشیال !!!! رو هم دست دانشچو نمیده که خودش یتونه پست کنه .... در نتیجه اگر بخوام با 2 تا پست بفرستم باید 2 تا پول ارسال مدارک بدم !!!!
    متاسفانه دانشگاه آزاد هم میذاره داخل پاکت و مهر و موم میکنه ولی دستتون نمیده! همونجا واستون با کاراپست (که پست بسیار قابل اعتمادیه) پست میکنه. تا یکی دو ماه پیش هزینه ی ارسال 40000 بود. البته زنگ بزنید و یا حتی حضوری برید و چونه بزنید شاید فرجی شد!
    کار دیگه ای که شاید بشه کرد اینه که یا امیر کبیر قبول کنه که مدارکو بفرسته واسه دانشگاه آزاد و یا بلعکس. اینجوری هزینه ی یه پست داخلی و یه پست خارجی میدید.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

من سه شنبه یه بسته پست کردم با کاراپست، که شد 57000 تومن و سه روزه رسید به آمریکا

Junior Member

سلام دوستان من به کمک فوری نیاز دارم. مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم. دانشگاهی که میخوام apply کنم گفته که باید ریز نمرات و گواهی ارشدت در پاکت مهر شده باشه. تا اونجایی که میدونم اگه دفتر مرکزی بخواد خودش پست کنه واسه دانشگاه، خیلی طول میکشه، من هنوز به اونجا مراجعه نکردم میخاستم ببینم کسی میدونه که امکانش هست که دفتر مرکزی بعد از مهر اون پاکت رو بده به خودم تا سریعتر پستش کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

واحد امور بین الملل دانشگاه آزاد مدارک شما رو با کاراپست میفرسته. برای من به کانادا و امریکا که ارسال کرد 3 روزه رسید به دست دانشگاههای مقصد!
    آدرس :
    تهران، خیابان پاسداران،خیابان بوستان هفتم، پلاک 159

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

سلام دوستان من سال 90 از آزاد اردبیل فارق التحصیل شدم و همون 90 هم ارشد آزاد قزوین قبول شدم و در حال حاضر تمام واحد ها به جز پایان نامه رو پاس کردم و پروپوزال هم تصویب شده و احتمالا بهمن دفاع می کنم. حالا می خوام بدونم برای هر گرفتن ریزنمرات هرکدوم این ها چه اقدامی باید بکنم؟ ضمناً معاف هم نیستم و مشکل سربازی هم دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)