صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

سلام دوستان و ممنون بابت راهنمايي هايتان
    من ليسانس و ارشدم از دانشگاه آزاد فارغ التحصيل شدم، هم ريز نمرات و هم دانشنامه هامو از دانشگاه گرفتم و ترجمه رسمي كردم و متاسفانه الان با خودم آوردم كانادا. حالا دانشگاهي كه ميخوام برم گفته همه رو بايد دانشگاه آزاد از ايران برامون بفرسته. سوالم اينه؛ دانشنامه رو كه يكبار بيشتر صادر نميكنن اونوقت من كه دانشنامه رو با خودم آوردم چيكاربايد بكنم؟ بعدش اينكه بخش بين الملل دانشگاه آزاد ريزنمرات رو به زبان انگليسي صادر ميكنه كه بعد پست كنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان
    من می خوام از تبریز مدارکمو بفرستم واحد امور بین الملل که پست کنه کانادا.
    کسی شماره تلفن واحد امور بین الملل رو داره که بتونم با آقای طباطبایی صحبت کنم و هماهنگ کنم که لازم نباشه حضوری برم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام از تبریز مدارکمو بفرستم واحد امور بین الملل که پست کنه کانادا.
    کسی شماره تلفن واحد امور بین الملل رو داره که بتونم با آقای طباطبایی صحبت کنم و هماهنگ کنم که لازم نباشه حضوری برم؟
    شماره آقای طباطبایی :47353010 (021)
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

من باید مدارکم را مهر و موم شده بفرستم کانادا . اول اینکه آدرس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد که اینکارو میکنه کجاست ؟ بوستان 7 ؟
    یا حتما خود دانشگاه باشد که این کار رو انجام بده ؟ البته این رو متدکر بشم که مدارکم مهر تاییید دانشگاه رو داره .فقط میخوام ترجمه های رسمیش رو seal شده داشته باشم .
    و دیگه اینکه من ساکن کانادا هستم و برای 5 ماه دیگه میخوام اپلای کنم و اصل مدارکم رو توی کانادا برای معادل سازی لازم دارم . با توجه به اینکه این پروسس حداقل 8 ماه طول میکشه تا دوباره اصل مدارکم بدستم برسه ، میخوام مهر و موم شدن رو الان انجام بدم و در پاکت seal شده داشته باشم تا 5 ماه دیگه خانواده برام پست کنند . آیا دانشگاه آزاد میگه خودش حتما باید پست کنه یا مهر و موم شده اش رو میده به خودمون تا هر وقت خواستیم پست کنیم .
    با توجه به اینکه برای دانشگاه مک گیل میخوام اپلای کنم و ریسک ریجکت رو برای گرفتن ادمیشن پایین بیارم ممنون میشم توی این زمینه راهنماییم کنین.

سپاسگزار

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina نمایش پست ها
    من باید مدارکم را مهر و موم شده بفرستم کانادا . اول اینکه آدرس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد که اینکارو میکنه کجاست ؟ بوستان 7 ؟
    یا حتما خود دانشگاه باشد که این کار رو انجام بده ؟ البته این رو متدکر بشم که مدارکم مهر تاییید دانشگاه رو داره .فقط میخوام ترجمه های رسمیش رو seal شده داشته باشم .
    و دیگه اینکه من ساکن کانادا هستم و برای 5 ماه دیگه میخوام اپلای کنم و اصل مدارکم رو توی کانادا برای معادل سازی لازم دارم . با توجه به اینکه این پروسس حداقل 8 ماه طول میکشه تا دوباره اصل مدارکم بدستم برسه ، میخوام مهر و موم شدن رو الان انجام بدم و در پاکت seal شده داشته باشم تا 5 ماه دیگه خانواده برام پست کنند . آیا دانشگاه آزاد میگه خودش حتما باید پست کنه یا مهر و موم شده اش رو میده به خودمون تا هر وقت خواستیم پست کنیم .
    با توجه به اینکه برای دانشگاه مک گیل میخوام اپلای کنم و ریسک ریجکت رو برای گرفتن ادمیشن پایین بیارم ممنون میشم توی این زمینه راهنماییم کنین.

سپاسگزار
    سلام
    نه دیگه توی بوستان 7 نیستن، الان دقیقا چسبیده به واحد علوم تحقیقات هستن. اگه بخوام آدرس رسمی رو بگم میشه:
    آدرس: انتهای اتوبان شهید ستاری - میدان دانشگاه آزاد- سازمان مرکزی- دبیر خانه معاونت بین الملل
    با خود اصل مدرکتون کاری ندارن. من و دوستانم که رفتیم ازمون اصل مدرک رو نخواستن.
    رویه اصلی دانشگاه آزاد اینه که خودش حتما پست کنه و مهر و موم شده اش رو به کسی نمیده.
    شماره تلفن مسئولش رو هم پست قبل از پست شما نوشته بودم که آقای طباطبائی هستن
    با شماره :47353010 (021)
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلام من فوق لیسانس کشاورزی ولیسانس مهنسی کشاورزی (ناپیوسته) از دانشگاه آزاد کرج دارم ضمن اینکه فوق دیپلم از دانشگاه آزاد شهر ری گرفتم.
    گرین کارت امریکا دارم وقصد دارم چند ماه دیگر به امریکا برم و در رشته مدیریت کسب وکار در آنجا تحصیل کنم و هنوز دانشگاه مورد نظرم را انتخاب نکردم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:
    ۱-اگر گر مدارکم و ریز نمراتم را ترجمه رسمی کنم وچند نسخه از ترجمه رسمی را به معاونت بین الملل دانشگاه آزاد بدهم آنها بدون عنوان دانشگاهی درآمریکا مدارک را مهرو موم میکنند وبه خودم میدهند تا باخودم ببرم و در امریکا با هر دانشگاهی توافق کردم وپذیرش شدم به آنها ارئه کنم.
    ۲- آیا دانشگاههای امریکا مدارک مهرو موم شده را که توسط خودم ببرم و ارائه کنم را میپذیرند؟
    ۳-اگر دانشگاه آزاد مدارک را به خودم نداد ویا دانشگاههای امریکا حتما دریافت مدارک را از دانشگاه مبدا خواستند آیا میتوان ترجمه مدارک را در ایران پیش یکی از اقوام گذاشته تا او ترجمه و کپی مدارک را به معاونت بین الملل بدهد وآنها با توجه به دانشگاهی که مرا پذیرش کرده مدارک را مهرو موم کنند و مستقیما برای آن دانشگاه ارسال کنند؟
    ۳- با توجه به اینکه اصل مدرک و ریز نمرات با چند نسخه ترجمه رسمی را باخودم میبرم تا شاید با آنها پذیرش شوم ، اگر دانشگاههای امریکا ارسال مدارک را بصورت مستقیم از دانشگاه مبدا درخواست نمودندآیا معاونت بین الملل دانشگاه آزاد از طریق این کسی که مدارک وترجمه هارا پیش او گذاشتم با ارائه ترجمه رسمی و کپی مدرک وریزنمرات ، مدارک مهرو موم شده را به دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آنرا دارم میفرستد.
    ۴- آیا برای ادامه تحصیل خصوصا در رشته دیگری غیر از رشته فارغ التحصیلی ام نیاز به ترجمه وارائه مدرک دیپلم هم هست وآیا علاوه بر آن باید کارنامه های دوره متوسطه هم ارائه شود؟
    ۵-وآخرین سوال با توجه به اینکه هنوز زبانم تکمیل نشده و مدرک تافل هم ندارم الان میتوانم برای دانشگاه apply کنم یا بعداز گرفتن مدرک تافل اقدام به اخذ پذیرش و ارائه مدارک وریز نمرات کنم ؟
    ببخشید که طولانی شد ولی من موضوعات مختلف را خواندم ولی پاسخی منطبق با شرایطم پیدا نکردم ممنون میشم که راهنمایی ام کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashmm نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس کشاورزی ولیسانس مهنسی کشاورزی (ناپیوسته) از دانشگاه آزاد کرج دارم ضمن اینکه فوق دیپلم از دانشگاه آزاد شهر ری گرفتم.
    گرین کارت امریکا دارم وقصد دارم چند ماه دیگر به امریکا برم و در رشته مدیریت کسب وکار در آنجا تحصیل کنم و هنوز دانشگاه مورد نظرم را انتخاب نکردم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:
    ۱-اگر گر مدارکم و ریز نمراتم را ترجمه رسمی کنم وچند نسخه از ترجمه رسمی را به معاونت بین الملل دانشگاه آزاد بدهم آنها بدون عنوان دانشگاهی درآمریکا مدارک را مهرو موم میکنند وبه خودم میدهند تا باخودم ببرم و در امریکا با هر دانشگاهی توافق کردم وپذیرش شدم به آنها ارئه کنم.
    ۲- آیا دانشگاههای امریکا مدارک مهرو موم شده را که توسط خودم ببرم و ارائه کنم را میپذیرند؟
    ۳-اگر دانشگاه آزاد مدارک را به خودم نداد ویا دانشگاههای امریکا حتما دریافت مدارک را از دانشگاه مبدا خواستند آیا میتوان ترجمه مدارک را در ایران پیش یکی از اقوام گذاشته تا او ترجمه و کپی مدارک را به معاونت بین الملل بدهد وآنها با توجه به دانشگاهی که مرا پذیرش کرده مدارک را مهرو موم کنند و مستقیما برای آن دانشگاه ارسال کنند؟
    ۳- با توجه به اینکه اصل مدرک و ریز نمرات با چند نسخه ترجمه رسمی را باخودم میبرم تا شاید با آنها پذیرش شوم ، اگر دانشگاههای امریکا ارسال مدارک را بصورت مستقیم از دانشگاه مبدا درخواست نمودندآیا معاونت بین الملل دانشگاه آزاد از طریق این کسی که مدارک وترجمه هارا پیش او گذاشتم با ارائه ترجمه رسمی و کپی مدرک وریزنمرات ، مدارک مهرو موم شده را به دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آنرا دارم میفرستد.
    ۴- آیا برای ادامه تحصیل خصوصا در رشته دیگری غیر از رشته فارغ التحصیلی ام نیاز به ترجمه وارائه مدرک دیپلم هم هست وآیا علاوه بر آن باید کارنامه های دوره متوسطه هم ارائه شود؟
    ۵-وآخرین سوال با توجه به اینکه هنوز زبانم تکمیل نشده و مدرک تافل هم ندارم الان میتوانم برای دانشگاه apply کنم یا بعداز گرفتن مدرک تافل اقدام به اخذ پذیرش و ارائه مدارک وریز نمرات کنم ؟
    ببخشید که طولانی شد ولی من موضوعات مختلف را خواندم ولی پاسخی منطبق با شرایطم پیدا نکردم ممنون میشم که راهنمایی ام کنید.
    معاونت بین الملل به هیچ عنوان مدرک سیلد شده رو به شما نمیده و تا اونجایی که من اطلاع دارم دانشگاه های آمریکا هم ریزنمراتی رو رسمی تلقی می کنن که توسط دانشگاه مهر و موم بشه و توسط خود دانشگاه فرستاده بشه مگر بعضی هاشون که اون ها هم تأکید می کنن دانشگاه باید مدارک رو سیلد کنه ولی خودتون می تونید پست کنید که این رو هم امور بین الملل دانشگاه آزاد قبول نمی کنه پس به نظرم بهترین گزینه همینه که ترجمه ها رو به همراه کپی ریزنمرات پیش یکی از آشنایان بذارید. البته برای من به خاطر مهر وزارت خارجه و دادگستری هم خیلی دردسر ایجاد کردن و اولش می گفته ما بدون این مهر ها نمی فرستیم ولی آقای طباطبایی با یکی از مسئولین حرف زد و قبول کردن یه نسخه از ترجمه هام با مهر باشه و بقیه رو بدون مهر قبول کردن. با این وجود اگه میخواین بعد رفتنتون مشکلی پیش نیاد به نظر من یکم پول اضافه تر بدید و تمام نسخه های ترجمه رو به تإیید دادگستری و وزارت خارجه برسونید. در مورد مدرک دیپلم هم بیشتر دانشگاه ها توی سایت شون نوشتن که برای تحصیلات تکمیلی فقط مدرک کارشناسی (و در صورت وجود ارشد) نیازه، پس به مدرک دیپلم هم برای پذیرش نیازی نیست. سوال آخرتون ربطی به این تاپیک نداره و به نظرم جای درست باید دنبال پاسخش بگردید. موفق باشید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام خدمت دوستان
    ایا بخش بین الملل قبول میکنن که یک سری کپی از ریزنمرات داخل پاکت دانشگاه گذاشته و سیلد کنن و بفرستن برای امریکا؟ چون من الان فقط نیاز دارم که ریزنمرات فارسی به صورت سیلد شده برای دانشگاه و wes ارسال بشه و خودشون گفتن نیازی به ترجمه های اصلی نیست و کپی ترجمه ها برای ما کافیه اما باید ریزنمرات فارسی به صورت سیلد شده و از طرف دانشگاه به ما برسه.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    ایا بخش بین الملل قبول میکنن که یک سری کپی از ریزنمرات داخل پاکت دانشگاه گذاشته و سیلد کنن و بفرستن برای امریکا؟ چون من الان فقط نیاز دارم که ریزنمرات فارسی به صورت سیلد شده برای دانشگاه و wes ارسال بشه و خودشون گفتن نیازی به ترجمه های اصلی نیست و کپی ترجمه ها برای ما کافیه اما باید ریزنمرات فارسی به صورت سیلد شده و از طرف دانشگاه به ما برسه.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    سلام، فکر نمیکنم مشکلی باشه. من یک بار حتی مدرک موقت و ریز نمره موقت که فقط مهر دانشگاه و دارالترجمه داشت دادم بهشون. سیلد کردن و فرستادن.

Junior Member

دوستان من از شهرستان میام .خواستم ببینم همون لحظه مدارکو بدم بهشون مهر و موم میکنن جلوی چشمم خیالم راحت بشه؟ یا میزارن اونجا بعدا میفرستن ؟ اگه طول بکشه باید بمونم تهران؟ گم و گور نشه مدارکم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)