صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی است)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد

نقل قول نوشته اصلی توسط fffdds نمایش پست ها
    دوستان من از شهرستان میام .خواستم ببینم همون لحظه مدارکو بدم بهشون مهر و موم میکنن جلوی چشمم خیالم راحت بشه؟ یا میزارن اونجا بعدا میفرستن ؟ اگه طول بکشه باید بمونم تهران؟ گم و گور نشه مدارکم
    سلام
    من سه بار دبیرخانه معاونت بین الملل رفتم، هر سه بار اول صبح رفتم آدرس پستی رو نوشتم، مدارکم رو بهشون تحویل دادم، و رفتم و بعدا اونها خودشون مهر و موم کرده بودند و فرستاده بودند، به نظر من جای نگرانی از بابت گم شدن مدارک نیست.
    حالا اگه خیلی اصرار داشته باشید که بمونید تا مهر و موم بشه،(و کارمندان هم مشکلی با این قضیه نداشته باشند)فکر نکنم اینقدری طول بکشه که لازم باشه تهران بمونید، من هر سه بار 8:30 صبح که رفته بودم مدارکم رو همون روز دبیرخانه معاونت بین الملل فرستاده بود.
    باز هم میگم که اطمینان زیادی به کارمندان دبیرخانه معاونت بین الملل هست و جای نگرانی نیست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    من سه بار دبیرخانه معاونت بین الملل رفتم، هر سه بار اول صبح رفتم آدرس پستی رو نوشتم، مدارکم رو بهشون تحویل دادم، و رفتم و بعدا اونها خودشون مهر و موم کرده بودند و فرستاده بودند، به نظر من جای نگرانی از بابت گم شدن مدارک نیست.
    حالا اگه خیلی اصرار داشته باشید که بمونید تا مهر و موم بشه،(و کارمندان هم مشکلی با این قضیه نداشته باشند)فکر نکنم اینقدری طول بکشه که لازم باشه تهران بمونید، من هر سه بار 8:30 صبح که رفته بودم مدارکم رو همون روز دبیرخانه معاونت بین الملل فرستاده بود.
    باز هم میگم که اطمینان زیادی به کارمندان دبیرخانه معاونت بین الملل هست و جای نگرانی نیست.
    ممنون دوست عزیز من ترجمه های ریز نمراتم بدم بهشون میزان تو همون پاکت؟ ریز نمرات آیا باز باید تایید کنند ؟ چون من ریز نمرات رسمی رو ترجمه کردم. احتیاج به تایید جای دیگه هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fffdds نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز من ترجمه های ریز نمراتم بدم بهشون میزان تو همون پاکت؟ ریز نمرات آیا باز باید تایید کنند ؟ چون من ریز نمرات رسمی رو ترجمه کردم. احتیاج به تایید جای دیگه هست؟
    متاسفانه اطلاعی ندارم که بعد از اینکه ریزنمرات و دانشنامه تحویلشون دادم، آیا مهری روش زدن یا نه. ولی از اونجایی که دیدم دانشگاه های دولتی مهر انگلیسی دانشگاه رو روی ترجمه می زنند، احتمالا دانشگاه آزاد هم همین کار رو می کنه. به هر حال جای نگرانی نیست، من با همین ریزنمراتی که دانشگاه آزاد فرستاد، پذیرش گرفتم. لطفا شما هم بپرسید و جوابشون رو در اینجا بذارین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MS material science & engineering.IKIU

دوستان یه سوال..
    کسانی که غیبت سربازی دارن واسشون ریزنمرات رو پست می کنن (کانادا)؟... ضمنا ریزنمرات اصل رو دارم..

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی ا

سلام
    خسته نباشید
    من افری که گرفتم به خاطر ارائه مدرک لیسانس و فوق لیسانس به صورت Conditions on Admissions است....حال سوال کردم از دانشکده گفتند که:
    Official transcript(s) must be mailed directly to Carleton from your home institution in a sealed university envelope from the office issuing the transcript(s). Official transcript(s) must indicate that your degree has been conferred.
    حالا من مدرک و ریزنمرات لیسانسم که دانشگاه آزاد مشهد بودم را آبان ماه گرفتم و ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه هم زدم... حال آیا باید برم معاونت بین الملل تو ساختمان مرکزی شماره 1 قاسم آباد...یعنی این دانشگاه مدرک را خودشون مستقیمن پست می کنند...بعید می دونم؟!!؟!؟!؟!؟ یعنی مثلا یکی هست تو این دانشگاه کارش اینکه اینگونه مدارک را ببره مثلا DHL بگه پست کنید کانادا؟!!؟!؟!؟!؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال ریز نمرات از دانشگاه آزاد به دانشگاه مقصد (رعایت قوانین پست اول الزامی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    من افری که گرفتم به خاطر ارائه مدرک لیسانس و فوق لیسانس به صورت Conditions on Admissions است....حال سوال کردم از دانشکده گفتند که:
    Official transcript(s) must be mailed directly to Carleton from your home institution in a sealed university envelope from the office issuing the transcript(s). Official transcript(s) must indicate that your degree has been conferred.
    حالا من مدرک و ریزنمرات لیسانسم که دانشگاه آزاد مشهد بودم را آبان ماه گرفتم و ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه هم زدم... حال آیا باید برم معاونت بین الملل تو ساختمان مرکزی شماره 1 قاسم آباد...یعنی این دانشگاه مدرک را خودشون مستقیمن پست می کنند...بعید می دونم؟!!؟!؟!؟!؟ یعنی مثلا یکی هست تو این دانشگاه کارش اینکه اینگونه مدارک را ببره مثلا DHL بگه پست کنید کانادا؟!!؟!؟!؟!؟
    سلام
    بله باید ترجمه رسمی ریزنمراتتون رو بدین دبیرخانه معاونت بین الملل و اونها خودشون مهر و موم می کنند، و به یکی از سرویسهای بین المللی پست مثل کاراپست و... که همونجا هم پولش رو از شما می گیرند می دهند تا به دست دانشگاه برسه
    آدرس دبیرخانه معاونت بین الملل هم هست:
    آدرس: انتهای اتوبان شهید ستاری - میدان دانشگاه آزاد- سازمان مرکزی- دبیر خانه معاونت بین الملل
    مسئولش که آقای طباطبائی هستند با شماره :47353010 (021)
    دوستانی از شهرستان هم بودند که به تهران نرفتند بلکه تلفنی با آقای طباطبائی صحبت کردند و مدارک رو برای ایشون پست کردند تا ایشون بفرستند.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    بله باید ترجمه رسمی ریزنمراتتون رو بدین دبیرخانه معاونت بین الملل و اونها خودشون مهر و موم می کنند، و به یکی از سرویسهای بین المللی پست مثل کاراپست و... که همونجا هم پولش رو از شما می گیرند می دهند تا به دست دانشگاه برسه
    آدرس دبیرخانه معاونت بین الملل هم هست:
    آدرس: انتهای اتوبان شهید ستاری - میدان دانشگاه آزاد- سازمان مرکزی- دبیر خانه معاونت بین الملل
    مسئولش که آقای طباطبائی هستند با شماره :47353010 (021)
    دوستانی از شهرستان هم بودند که به تهران نرفتند بلکه تلفنی با آقای طباطبائی صحبت کردند و مدارک رو برای ایشون پست کردند تا ایشون بفرستند.
    سلام
    من دیروز رفتم روابط بین المل دانشگاه آژاد مشهد....با رئیس این قسمت صحبت کردم که انسان بسیار خوب و صبوری بودند..گفتند با توجه به اینکه دانشگاه آزاد دارای سیستم متمرکز فقط در تهران است این قضیه رفتن یا تماس با تهران برای تمامی واحدها به غیر از مشهد درست است..در واقع در ایران فقط مشهد همانند تهران اینکار را انجام می دهد...گفت ما مهر و موم می کنیم..خودت باید پست کنی....خیلی هم خوب...سپاس...البته این تاپیک مال دانشگاه آزاد است..اما دانشگاه فردوسی هم گفت ما به جایی پست نمیکنیم و خودت باید پست کنی...
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز رفتم روابط بین المل دانشگاه آژاد مشهد....با رئیس این قسمت صحبت کردم که انسان بسیار خوب و صبوری بودند..گفتند با توجه به اینکه دانشگاه آزاد دارای سیستم متمرکز فقط در تهران است این قضیه رفتن یا تماس با تهران برای تمامی واحدها به غیر از مشهد درست است..در واقع در ایران فقط مشهد همانند تهران اینکار را انجام می دهد...گفت ما مهر و موم می کنیم..خودت باید پست کنی....خیلی هم خوب...سپاس...البته این تاپیک مال دانشگاه آزاد است..اما دانشگاه فردوسی هم گفت ما به جایی پست نمیکنیم و خودت باید پست کنی...
    لطف میکنید فامیل مسئول مربوطه و محل ایشون تو دانشگاه رو ذکر کنید . ساختمون شماره 1 یا 2 ؟

یه سوال
    من میخوام مدارکم رو توسط دانشگاه آزاد بفرستم یه دانشگاه تو کانادا
    برای فرستادن سایت دانشگاه فقط یه آدرس داده که فرستاده بشه به اون آدرس
    آیا باید فرم خاصی پر کنم یا همون نوشتن آدرس روی پاکت کفایت میکنه؟؟
    آخه برای موسسه WES یادمه فرم خاصی داشت که مشخصات خودمون ذو مینوشتیم از جمله شماره کاندیدیت

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان
    من می خواستم ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد رو از طریق واحد بین الملل بفرستم.
    با توجه به این که دانشگاههای مقصد با وجود مهر و موم نیاز به تایید وزارت خارجه و دادگستری ندارند ولی در سایت دانشگاه آزاد (لینک مربوط) نوشته که مدارک باید این تاییدها رو داشته باشه، آیا امکان ارسال مدارک، بدون این دو تاییدیه (هزینه ی اضافه) هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)