نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بیمه

Junior Member

پیش فرض بیمه

سلام
    من در مورد بیمه گشتم ولی موردی پیدا نکردم.
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راجع به گرفتن بیمه در هلند اطلاعاتی بدن.
    کدوم بیمه بهتره؟ چرا؟
    هزینه ی بیمه چقدر هست؟ بهتره سالیانه پرداخت کنیم یا ماهانه؟
    بهتره پیش از رفتن بیمه رو تهیه کنیم یا بعد از اینکه وارد هلند شدیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط mona94 نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد بیمه گشتم ولی موردی پیدا نکردم.
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راجع به گرفتن بیمه در هلند اطلاعاتی بدن.
    کدوم بیمه بهتره؟ چرا؟
    هزینه ی بیمه چقدر هست؟ بهتره سالیانه پرداخت کنیم یا ماهانه؟
    بهتره پیش از رفتن بیمه رو تهیه کنیم یا بعد از اینکه وارد هلند شدیم؟
    تو یه فایل شرایط کاری که دانشگاه برام فرستاده نوشته شده ماهی ۱۱۰ یورو!!!! این واقعیته

You are obliged to enter a basic health insurance. You are free in choice of the insurance company. The premium for the basic health insurance will be approximately €110,00 per month p.p. You don’t have to pay premium for children < 18 year. Furthermore you can decide for a supplementary package for your health insurance. The costs of this package will depend on the package you choose. The university can offer you participation in a collective contract with the OHRA http://www.ohra.nl/zorgverzekering/d...en/english.jsp.

سلام دوستان
    در مورد بیمه برای دانشجوهای دکترا معمولا شرایط به چه صورت هست و آیا دانشگاه برامون اقدام میکنه یا خودمون باید اقدام کنیم؟
    چون من الان در پیش نویس قراردادی که برام فرستادن ندیدم جایی به بیمه اشاره شده باشه. با توجه به اهمیت موضوع بیمه ممنون میشم دوستان اگه اطلاعی دارن راهنمایی کنن.
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد بیمه برای دانشجوهای دکترا معمولا شرایط به چه صورت هست و آیا دانشگاه برامون اقدام میکنه یا خودمون باید اقدام کنیم؟
    چون من الان در پیش نویس قراردادی که برام فرستادن ندیدم جایی به بیمه اشاره شده باشه. با توجه به اهمیت موضوع بیمه ممنون میشم دوستان اگه اطلاعی دارن راهنمایی کنن.
    با سپاس

دوست عزیز

شما بیمه رو باید خودتون پرداحت کنید و اجباری هم هست
    یعنی وقتی میایید از طرف دانشگاه افرهایی رو میگیرید و میتونید یکی رو انتخاب کنید یا خودتون جایی رو که دوست دارید برید و خودتون رو بیمه کنید
    بیمه شدن و نجوه بیمه شدن و ... به خودتون وابسته ست ولی باید در نهایت انجامش بدید تا کارهای ثبت نامتون جلو بره و اجباریه
    خود منشی های دانشگاه هم راهتماییتون میکنن و نگرانی نداره

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

شما بیمه رو باید خودتون پرداحت کنید و اجباری هم هست
    یعنی وقتی میایید از طرف دانشگاه افرهایی رو میگیرید و میتونید یکی رو انتخاب کنید یا خودتون جایی رو که دوست دارید برید و خودتون رو بیمه کنید
    بیمه شدن و نجوه بیمه شدن و ... به خودتون وابسته ست ولی باید در نهایت انجامش بدید تا کارهای ثبت نامتون جلو بره و اجباریه
    خود منشی های دانشگاه هم راهتماییتون میکنن و نگرانی نداره

موفق باشید
    سلام دوست عزیز.
    در یکی از پست هاتون نوشته بودین که تو هلند باید خودمون بیمه رو انتخاب کنیم.در صورتیکه من از دانشگاهی در هلند برای مقطع دکتری بورس تحصیلی اوکی کنم، هزینه بیمه اجباری چقدر خواهد بود؟ با توجه به پوزیشنها تقریبا ماهی 2200 دلار میدن.
    من متاهل هستم و همسر من بیماری ام اس داره که باید دو هفته یکبار امپولی به نام actovex تزریق کنه.
    آیا همسر من نیز در هلند بیمه میتونه بشه؟
    اگر بیمه شد آیا بیمه این داروهای ام اس رو هم پوشش میده؟
    این مسئله واقعا خیلی برامون در انتخاب مسیر و کشور مهمه. چون تازه شروع کردم به اپلای.
    واقعا لطفتون رو فراموش نمیکن اگر از منبعی معتبر جواب این سوالات منو بپرسید یا اگر خودتون اطلاعاتی در این باره دارید کمکم کنید.
    شرمنده طولانی شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_joker نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    در یکی از پست هاتون نوشته بودین که تو هلند باید خودمون بیمه رو انتخاب کنیم.در صورتیکه من از دانشگاهی در هلند برای مقطع دکتری بورس تحصیلی اوکی کنم، هزینه بیمه اجباری چقدر خواهد بود؟ با توجه به پوزیشنها تقریبا ماهی 2200 دلار میدن.
    من متاهل هستم و همسر من بیماری ام اس داره که باید دو هفته یکبار امپولی به نام actovex تزریق کنه.
    آیا همسر من نیز در هلند بیمه میتونه بشه؟
    اگر بیمه شد آیا بیمه این داروهای ام اس رو هم پوشش میده؟
    این مسئله واقعا خیلی برامون در انتخاب مسیر و کشور مهمه. چون تازه شروع کردم به اپلای.
    واقعا لطفتون رو فراموش نمیکن اگر از منبعی معتبر جواب این سوالات منو بپرسید یا اگر خودتون اطلاعاتی در این باره دارید کمکم کنید.
    شرمنده طولانی شد.
    دوست عزیز

۱. هزینه بیمه چیزی بین ۵۰ تا ۲۰۰ یورو ممکنه باشه برای هر نفر بسته به خودتون و نوع بیمه ای داره که انتخاب میکنید. شایدم بیشتر ! یعنی خب بیمه بیشتری بخوایید که موارد بیشتری رو کاور کنه هزینه هم بالاتر میره
    بیشتر دوستان چیزی در حدود ۱۰۰ یورو در ماه میدن برای هر نفر (بدون کاور کردن دندان) . حالا شما مثلا اونو بگیرید خب هزینه بالاتر میره
    ۲. همسرتون میتونه و باید و حتما بیمه بشه! نمیشه بدون بیمه باشند ایشون و بایدیه.
    ۳. در مورد کاور داروهای ام اس واقعا نمیدونم ولی این سایت رو چک کنید مثلا یکی از بیمه های هلنده. میتونید ببینید یا ازشون بپرسید با ایمیل که ام اس رو کاور میکنند یا نه و اگه اره هزینه ش چقدره

این دو مورد هم دو مورد معروف دیگه هستن

لینک---۲
    لینک----3

اکثر دوستان خودشون و همسرشون با یکی از همین بیمه ها قرار داد دارند. مطمینا موارد دیگه هم هست توی هلند که میتونید بگردید و با یه سرچ پیدا کنید. ولی همین سه تا جزو معروف ترین ها هستن به نسبت

۴. قاعدتا باید کاور بشه. چون خیلی بعیده کسی با ام اس مثلا توی هلند بیمه کاورش نکنه. خیلی بعید میدونم که نشدنی باشه. نگرانش نباشید. درضمن روزی که اپلای تون اکی میشه و با منشی دانشگاه در ارتباط هستید به ایشون میگید و ایشون براتون بیمه رو پیگیری میکنه. شرایط بیمه رو میفرسته براتون و بعد خودتون انتخاب میکنید و کارهاشو انجام میذید. کلا نگران نباشید. ولی خوبه که از الان به فکرید

۵. منبع معتبر همون خود بیمه ها هستن که ازشون بپرسید با ایمیل که مطمین باشید کاور میکنن و هزینه ش رو هم بهتون میگن. تکرار میکنم بهترین کار اینه که از خود بیمه ها بپرسید داستان ام اس رو و البته هزنیه رو که مطمین باشید در مورد شرایطتون

آروزی سلامتی برای همسر محترم

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

۱. هزینه بیمه چیزی بین ۵۰ تا ۲۰۰ یورو ممکنه باشه برای هر نفر بسته به خودتون و نوع بیمه ای داره که انتخاب میکنید. شایدم بیشتر ! یعنی خب بیمه بیشتری بخوایید که موارد بیشتری رو کاور کنه هزینه هم بالاتر میره
    بیشتر دوستان چیزی در حدود ۱۰۰ یورو در ماه میدن برای هر نفر (بدون کاور کردن دندان) . حالا شما مثلا اونو بگیرید خب هزینه بالاتر میره
    ۲. همسرتون میتونه و باید و حتما بیمه بشه! نمیشه بدون بیمه باشند ایشون و بایدیه.
    ۳. در مورد کاور داروهای ام اس واقعا نمیدونم ولی این سایت رو چک کنید مثلا یکی از بیمه های هلنده. میتونید ببینید یا ازشون بپرسید با ایمیل که ام اس رو کاور میکنند یا نه و اگه اره هزینه ش چقدره

این دو مورد هم دو مورد معروف دیگه هستن

لینک---۲
    لینک----3

اکثر دوستان خودشون و همسرشون با یکی از همین بیمه ها قرار داد دارند. مطمینا موارد دیگه هم هست توی هلند که میتونید بگردید و با یه سرچ پیدا کنید. ولی همین سه تا جزو معروف ترین ها هستن به نسبت

۴. قاعدتا باید کاور بشه. چون خیلی بعیده کسی با ام اس مثلا توی هلند بیمه کاورش نکنه. خیلی بعید میدونم که نشدنی باشه. نگرانش نباشید. درضمن روزی که اپلای تون اکی میشه و با منشی دانشگاه در ارتباط هستید به ایشون میگید و ایشون براتون بیمه رو پیگیری میکنه. شرایط بیمه رو میفرسته براتون و بعد خودتون انتخاب میکنید و کارهاشو انجام میذید. کلا نگران نباشید. ولی خوبه که از الان به فکرید

۵. منبع معتبر همون خود بیمه ها هستن که ازشون بپرسید با ایمیل که مطمین باشید کاور میکنن و هزینه ش رو هم بهتون میگن. تکرار میکنم بهترین کار اینه که از خود بیمه ها بپرسید داستان ام اس رو و البته هزنیه رو که مطمین باشید در مورد شرایطتون

آروزی سلامتی برای همسر محترم

موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    من حتما به این شرکتهای بیمه که لینکشون رو دادین ای میل میزنم و پاسخ قطعی رو اگر دریافت کردم اینجا نیز نتیجه رو واسه بقیه دوستان میگم.
    شما هم لطف میکنید اگر از منشی دانشگاهتون پیگیر این موضوع باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)