صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مهندسی سازه یا ناسازه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : مهندسی سازه یا ناسازه؟

ممنون از توضیحاتتون...
    چارت ها و کاتالوگ ها رو که خودم دارم و خوندم ;D می خواستم از زبان شما دانشجویان این رشته، از عمران بشنوم ....
    .........................
    حالا برای اطلاعات بیشتر می خوام بدونم کارهای عملی در این رشته به چه صورت هست؟ و منظور شما از شرایط سخت کارگاه ساختمانی چیست؟ (می خوام از الان آماده بشم)...

و سوال دیگه ی من اینه که برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ دنیا در این رشته چه کارهایی باید انجام بدم (علاوه بر معدل خوب و زبان که کلیت داره) - بیشتر منظورم در این رشته است -

ممنون
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    و سوال دیگه ی من اینه که برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ دنیا در این رشته چه کارهایی باید انجام بدم (علاوه بر معدل خوب و زبان که کلیت داره) - بیشتر منظورم در این رشته است -

ممنون
    به نظر من موارد مهم در گرفتن پذیرش عبارتند از :

1- معدل
    2- GRE (اگه بخوای برای دانشگاههای امریکا اقدام کنی)
    3- مقاله (مخصوصا برای دانشجوهای فوق لیسانس ولی اگه دانشجوهای لیسانس هم مقاله داشته باشن مسلما بهتره)
    4- زبان و ...

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    حالا برای اطلاعات بیشتر می خوام بدونم کارهای عملی در این رشته به چه صورت هست؟ و منظور شما از شرایط سخت کارگاه ساختمانی چیست؟ (می خوام از الان آماده بشم)...
    جواب این سوالتو تو یه تاپیک جدید با همین موضوع میدم :
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...0459.msg154182

در مورد سوالت در رابطه با پذیرش از دانشگاه های تاپ، بهتر به قسمت های مختلف فروم و همچنین سایت دانشگاه های مورد نظرت سر بزنی و اطلاعات رو پیدا کنی.
    ولی اگه منظورت کارهای فوق برنامه و تقویت خودته تو همون تاپیک جدید هر چی میدونم در اختیارت میذارم.
    Every success has been a dream at the beginning

Junior Member

سلام دوستان
    صدای من رو از گوتنبرگ میشنوید!
    من چون کیبورد فارسیم لیبل نداره دارم خیلی به سختی تایپ می کنم. پس خلاصه صحبت می کنم.
    رشته سازه اینجا , اگه بخواین طبق برنامه گروه عمران پیش برین کاملا ناسازه خواهد بود ولی بودن رشته ای به نام Solid and Fluid mechanics در دپارتمان مکانیک شرایط رو خیلی بهتر میکنه.. خیلی خیلی بهتر میشه! من در حال حاضر در این quarter دو درس در دپارتمان مکانیک دارم و یکی در عمران! مکانیک اینجا واقعا خوب و قوی کار می کنه و سرفصل دروس جوری هست که عمرانی مکانیکی میشه ازش تعبیر کرد! با انگلیس و آمریکا مقایسه نمی کنم به هیچ وجه ولی در اروپا فرق زیادی بین دانشگاه های مختلف نمی بینم. با دوستانم در Delft هم در تماس هستم و شرایط تقریبا یکسان هست.
    در نهایت این نکته رو بگم که واقعا اینجا وقت کم میارم!

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    راستش من هر وقت اسم سازه رو میبینم یه جوری میشم!
    از دوستان(مخصوصا آقا محسن که گویا اطلاعات خوبی دارن) راهنمایی می خواستم
    من عاشق سازه ام واسه همین دو ساله مواد دانشگاه فردوسی خوندم انصراف میدم تا 10 روز دیگه میرم هلند

حالا سوال اینجاست: من از دلفت واسه کارشناسی عمران پذیرش دارم با اینکه شنیدم دلفت جزو بهترین های اروپاست میخواستم ببینم دوستان با دپارتمان عمران این دانشگاه چقدر آشنایی دارن؟ آیا واقعا سطح کاری در سطح امریکا هست؟به خصوص در بحث تحصیلات تکمیلی و سازه به خصوص؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)