صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    ممنون مهراد عزیز فقط بگو که چجوری با اینترنت از امریکا به ایران زنگ زدی؟؟ مفتی درومد؟؟
    می دونم می شه اگر از فیل شگر استفاده کنیم و آی پی رو امریکا کنیم میشه با گوگل تاک مفتی زنگ زد به امریکا ولی برعکسش جالب بود. چون خیلی مهم هست که اون لحظه اول که میرسیم اگر بشه بتونیم تماس بگیریم با خونه و بگیم که رسیدیم. البته ایمیل و اسکایپ که هست ولی آیا میشه مفتی زنگ زد به خونه از طریق اینترنت !!
    نگفتم تلفنم مفتي در اومد. داشتم مي گفتم وايفاي فرودگاه توليدو مفتي بود و با كيفيت عالي. اصل تلفن مفتي زدن روي اينترنت براي تلفنهاي داخل آمريكا هست. وقتي داخل آمريكا روي گوگل تاك رجيستر مي كنيد يك شماره تلفن آمريكايي به نام خودتون ثبت مي كنيد و با اون شماره تلفنتون به هر شماره اي در آمريكا و كانادا ميشه به رايگان زنگ زد. براي زنگ زدن به خارج آمريكا بايد روي گوگل تاك كرديت خريده باشيد كه از اون كم مي كنه. براي ايران ميشه دقيقه اي ١٠ سنت. البته الان ديگه نميشه به راحتي قبل از گوگل تاك روي آيپاد به صورت مستقيم صحبت كرد. حدود يك ماه پيش توي تاپيك راههاي تماس از آمريكا به ايران يك پست گذاشتم و توضيح دادم. براي همين بود كه توي پست قبليم (كه شما بهش جواب داديد) گفتم با وايبر يا اسكايپ بايد تلاش كنيد. با وايبر كه به هر كسي وايبر داشته باشه مي تونيد رايگان صحبت كنيد. تازه همون گوگل تاك الان امكان صحبت كردن با آيپاد رو به صورت مستقيم نداريد ولي تكست ميشه داد. سوالهاي بيشتر در اين مورد رو در همون تاپيك تماس از آمريكا به ايران مي تونيد دنبال كنيد. دوستان تجربيات خودشون رو اونجا به اشتراك گذاشتن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

hi, I wanna call Iran from US in an easy &cheap way . what do u suggest me? anybody suggests distaphone? distaphone.com
    you are what you want

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsapearl نمایش پست ها
    hi, I wanna call Iran from US in an easy &cheap way . what do u suggest me? anybody suggests distaphone? distaphone.com
    call2friends.com و startec.com از سایتی که معرفی کردید ارزان ترند

اگر در هر دو طرف اینترنت موجود است از sip استفاده کنید که رایگان در بیابد ، اگر کامپیوتر یا موبایل داری مثلا سه نرم افزار Ekiga و Linphone و Yate قابلیت sip دارند. همچنین می توانی گوشی تلفن sip بخری فقط به جای این که به پریز تلفن وصل کنی ، به کابل LAN وصل خواهی کرد
    ویرایش توسط robotic : July 13th, 2014 در ساعت 08:06 PM
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

رشته و دانشگاه
    مهندسی

یک طرح خوب برای کسانی که زیاد حرف می زنند!

با سیم کارت رایگان

کد:
    lycamobile.us

$29/mo

Unlimited Nationwide
    1000 International Minutes
    500 MB at up to 4G LTE speed

GSM 850/1900
    UMTS 1700/1900
    اگر کم حرف می زنید به صرفه نیست
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    یک طرح خوب برای کسانی که زیاد حرف می زنند!

با سیم کارت رایگان

کد:
    lycamobile.us

$29/mo

Unlimited Nationwide
    1000 International Minutes
    500 MB at up to 4G LTE speed

GSM 850/1900
    UMTS 1700/1900
    اگر کم حرف می زنید به صرفه نیست
    اگه کم حرف میزنید می‌تونید سیم کارت‌های رایگان بدون پلن ازشون بگیرید (به قول خودشون pay as you go) که برای داخل آمریکا دقیقه‌ای ۲ سنت و برای ایران دقیقه‌ای ۶ سنت میفته. البته خدمات فنی و مشتریانشون افتضاحه.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    اگه کم حرف میزنید می‌تونید سیم کارت‌های رایگان بدون پلن ازشون بگیرید (به قول خودشون pay as you go) که برای داخل آمریکا دقیقه‌ای ۲ سنت و برای ایران دقیقه‌ای ۶ سنت میفته. البته خدمات فنی و مشتریانشون افتضاحه.
    من 7-8 ماهی هست که از لایکا موبایل استفاده می کنم. البته از موبایل فقط برای حرف زدن و مسیج دادن استفاده می کنم و گوشی ساده ای دارم که هوشمند نیست. با همه حرف زدن ها و تکست فرستادن ها من ماهی 10 دلار برای خرید شارژ لایکا هزینه می کنم. ایراد بزرگ سیم کارت های این شرکت که از شبکه T-mobile آمریکا استفاده می کنه اینه که از هیچ وبسایتی تکست دریافت نمی کنه. من با کارمند شرکتشون برای رفع این عیب چت کردم و با شما موافقم که خدمات مشتریانشون افتضاحه. ولی به نظرم برای کسانی که می خوان از گوشی ایرانشون در اینجا استفاده کنند و با گوشی هم وبگردی نمی کنند سرویس خیلی خوبی هست.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

برای پیدا کردن شماره تلفن از اسم و برعکسش یعنی پیدا کردن اسم از شماره تلفن چه راهی وجود دارد؟

تو ایران ۱۱۸ وجود دارد. معادلش در آمریکا چیست؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

سلام. من چند ساله از نرم افزارهاي voip براي تماس با ايران استفاده مي كردم . من الان ايران هستم. چند روزه كه dialnow و actionvoip كشور ايران را از ليست مبدا حذف كرده و فقط در ليست destination number وجود داره. Customer service اش هم خيلي ضعيفه و ظاهرا خيلي از اين سايت هاي voip زير نظر يك شركت به اسم dellmont هستند كه در لوكزامبورگ ثبت شده. راه تماس باهاشون براي موضوعات غير از پرداخت هم فقط تماس تلفني هست. مي خواستم ببينم كس ديگه اي به اين مشكل برخوده و پيگيري كرده؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    برای پیدا کردن شماره تلفن از اسم و برعکسش یعنی پیدا کردن اسم از شماره تلفن چه راهی وجود دارد؟

تو ایران ۱۱۸ وجود دارد. معادلش در آمریکا چیست؟
    سرويس يكپارچه اي در اين مورد مثل ١١٨ ايران وجود نداره. Directory Service هست ولي دامنه خدماتش محدوده. توي همه شهرها yellow book هست كه آدرس و شماره شركتها و اشخاصي كه اطلاعات خودشون رو در اختيار عموم گذاشته باشن سالانه چاپ مي كنن و رايگان ميارن در خونه ميذارن. اگه در خونه نذارن هم با مراجعه به كتابخونه يا شركتهاي مخابراتي ميشه به رايگان تهيه كرد يا اينكه بهتون ميكن از كجا تهيه كنيد. همين yellow book ها معمولا وبسايت هم دارن.

راهي كه من معمولا ترجيح ميدم گوگل كردن شماره تلفن مورد نظره (براي فهميدن هويت) يا گوگل كردن اسم شخص يا شركت به همراه كلمه تلفن. البته گوگل كردن هم هميشه نتيجه مطلوب نميده چون خيلي وقتها اشخاص شماره و آدرس خودشون رو در دسترس عموم نميذارن. شركتهايي هستن كه ادعا مي كنن مي تونن اطلاعات افراد رو در قبال پرداخت هزينه اشتراك در اختيارتون بذارن ولي در خيلي موارد يا اين شركتها كلاهبردار هستن يا ديدم كه اطلاعاتشون دقيق نيست.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

من از ATT خط گرفتم که متاسفانه توی خونمون که یه خونه معمولی و در جای معمولی و کاملا داخل شهر هست آنتن به هیچ وجه نداریم!! حالا موندم کریرم رو عوض کنم یا نه؟ ظاهرا ورایزون آنتن دهیش بهتره و از طرف دیگه T-Mobile ارزونتر. دوستان پیشنهادی دارن؟
    یه نکته مهم که هست اینه که من شماره ام رو واسه همه کارهام ثبت کردم و الان اگه بخوام شماره ام رو عوض کنم کلی دردسر داره. راهی هست که اگه بخوام کریرم رو عوض کنم همین شماره ام باقی بمونه؟ ممنونم
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)