صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت

سلام.
    برای یک زوج چه طرحی از چه اپراتوری پیشنهاد می کنید با شرایط زیر:
    1- هزینه ماهانه پایین
    2-امکان استفاده از اینترنت ترجیحا نا محدود
    3- استفاده از کال به صورت محدود (مثلا کم شدن از کردیت در صورت تماس)
    4- امکان خرید گوشی اندروید به صورت قسطی
    ممنون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    سلام.
    1- هزینه ماهانه پایین
    ممنون
    ابتدا اینکه، هزینه ماهانه پائین همراه با استفاده از اینترنت نامحدود، مثل جمع اضداده و با هم جور در نمیاد! چون اکثرا هزینه هایی که اپراتورها میگیرن، بر اساس مقدار دیتایی ست که به شما میدن. من خودم از straight talk استفاده نکردم، ولی یکی از دوستان داره استفاده میکنه و راضی هستش (روی شبکه AT&T کار میکنه) قراردادی نداره و قیمت هاش کم هستش، سایتش رو نگاه بندازید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    سلام.
    1- هزینه ماهانه پایین
    ممنون
    Ting رو نگاه بندازید.

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

لطفا شرکت ها موبایل با قیمت مناسب رو بگید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah4364 نمایش پست ها
    لطفا شرکت ها موبایل با قیمت مناسب رو بگید ممنون
    صفحات پیشین رو مطالعه کنید، دوستان پیشنهادهای خوبی دادن. این سایت رو هم میتونید نگاه کنید؛

https://goredpocket.com
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

سلام دوستان
    من یکی از دوستانم پس فردا داره میاد امریکا واسه دو هفته. میخوام واسش یه خط بگیرم واسه این مدت. طبیعتا بیشتر استفادش از اینترنت خواهد بود ولی خوب زنگ هم به احتمال زیاد خواهد زد تو خود امریکا. به نظرتون بهترین گزینه چی هست؟ ممنون

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام
    من شنيدم كه family plan verizon كه قرار دادش يك ساله هست گوشي اي ميده بهت كه از همون روز اول unlock هست. و ديدم كه دوستاني كه مثلا سال گذشته با اين پلن قرارداد داشتن، سال بعد گوشي ميگيرن و در ebay به فروش ميرسونن. كسي تا به حال تجربه اين مورد رو داشته؟( در اين پلن ٥ نفر عضو هستن كه هر نفر ماهي حدود ٦٦ دلار ميپردازه به مدت يكسال و اگر بخواد گوشي هم بگيره بايد مبلغي به عنوان down payment بپردازه)
    اما سوال مهمترم اينه كه ايا كسي با گوشيهاي انلاك ورايزن رفته ايران؟ اونجا تونسته ازش استفاده كنه؟
    ممنون
    راستی یه اپدیت رو این قضیه داشته باشم.
    خودم هر دو کار رو کردم یعنی سال گذشته گوشی روز اپل رو‌گرفتم و تو ebay فروختم و امسال هم گوشی روز اپل رو گرفتم و فرستادم ایران فروختم.
    مسلما اگر بتونید تو اون بازه زمانی که گوشی روز اپل میاد یکی رو پیدا کنید که ببره ایران واستون، خیلی قیمت مناسب تری میتونید بفروشید، چون اولا گوشی تازه اومده و یه حباب قیمت داره، و دوما کمیسیونهای معمول ebay و پی پال رو نسبت به روش فروش تو ebay لازم نیست پرداخت کنید، و سوما هزینه پست و بیمه برای ارسال به خریدار در ebay رو لازم نیست پرداخت کنید. اگر بخوام مقایسه ای بگم:
    گوشی iphone سون پلاس ۲۵۶ رو من تو ایران به یه اشنا فروختم ۸۳۰ دلار، در صورتیکه قیمت تو سایت اپل بود ۹۳۰ دلار با هزینه مالیات. من خودم بابت اون یه ۴۳۰ دلار پیش پرداخت دادم به ورایزن و ماهی ۶۲ دلار هم بابت خط و قسط گوشی واسه ۵ گیگ اینترنت و تکست و تاک نا محدود برای یک سال پرداخت میکنم.
    درصورتیکه اگر میخواستم همین گوشی رو توی ebay بفروشم حدود ۷۰۰ دلار نهایتا باقی میموند بعد از کسر همه کمیسیونها و هزینه پست.
    در نهایت این رو هم بگم که هدف من از این کار سوداوری نیست بلکه هدف موندن در این پلن ورایزن با هزینه معقول هست چون واقعا از کیفیت اینترنت و انتن دهی اش خیلی راضی هستم. چون تو این پلن شما هر ده ماه یکبار میتونید گوشی جدید بگیرید و‌چه بگیرید و چه نگیرید اون ماهی ۶۲ دلار رو باید پرداخت کنید، دنبال راهی بودم که هر موقع گوشی جدید گرفتم اون رو بفروشم و پول حاصل از اون رو روی پرداختهای ماهیانه ام تقسیم کنم تا هزینه پرداختی ام واسه خط کم بشه.
    ویرایش توسط malahhoo : October 26th, 2017 در ساعت 04:20 PM

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی از دوستانم پس فردا داره میاد امریکا واسه دو هفته. میخوام واسش یه خط بگیرم واسه این مدت. طبیعتا بیشتر استفادش از اینترنت خواهد بود ولی خوب زنگ هم به احتمال زیاد خواهد زد تو خود امریکا. به نظرتون بهترین گزینه چی هست؟ ممنون
    بنظرم redpocket رو امتحان کن یا straight talk

Junior Member

سلام دوستان

من برای یه مدت 5 ساله دکتری دارم میام آمریکا ایالت تکزاس. اصن نمی دونم داستان سیم کارت و اینترنت اونجا چه جوریه. از کجا باید سیم کارت بگیرم؟ اینترنت رو سیم کارته؟ (مثلا مث ایرانسل خودمون؟) یا باید جدا بخرم؟ کلا خدمات موبایل و اینترنت چه جوریه؟ خط های موبایل ثابته یا اعتباری؟ کلا هیچی نمی دونم. ممنون می شم راهنماییم کنید. مثلا وقتی پام رسید اونجا چه جوری باید به خانوادم بگم رسیدم؟ ممنون میشم یکی از دوستان یه وقت کوچیک بذاره و صفر تا صدش رو توضیح بده. صفحات قبلی رو خوندم اما از خیلی جلوتر شروع کرده. من صفر کیلومترم.
    یه سوال دیگه هم داشتم به نظرتون گوشی از اینجا بخرم یا از اونجا؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Texas at Arlington

سلام، اینترنت روی سیم کارته. اولش که تشریف آوردین اگه هیچ دوست و رفیقی ندارین میتونین برین از شرکت (مثلا metro pcs )که خدمات تقریبا ارزونتری میده یک عدد سیم کارت ابتیاع میکنین برای یک ماه. بعد که کلاسها شروع شد و با دوستان ایرانی آشنا شدین 3-4 نفری میتونین برین از یکی از شرکتهای خدمات موبایل معتبر یک پلان خانوادگی خریداری کنین.درضمن، فرودگاه معمولا وای فای مجانی داره، شما موبایل خودتونو از ایران که همراه داشته باشین میتونین به اینترنت فرودگاه وصل بشین و رسیدنتون رو به خانواده اطلاع بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednikou نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای یه مدت 5 ساله دکتری دارم میام آمریکا ایالت تکزاس. اصن نمی دونم داستان سیم کارت و اینترنت اونجا چه جوریه. از کجا باید سیم کارت بگیرم؟ اینترنت رو سیم کارته؟ (مثلا مث ایرانسل خودمون؟) یا باید جدا بخرم؟ کلا خدمات موبایل و اینترنت چه جوریه؟ خط های موبایل ثابته یا اعتباری؟ کلا هیچی نمی دونم. ممنون می شم راهنماییم کنید. مثلا وقتی پام رسید اونجا چه جوری باید به خانوادم بگم رسیدم؟ ممنون میشم یکی از دوستان یه وقت کوچیک بذاره و صفر تا صدش رو توضیح بده. صفحات قبلی رو خوندم اما از خیلی جلوتر شروع کرده. من صفر کیلومترم.
    یه سوال دیگه هم داشتم به نظرتون گوشی از اینجا بخرم یا از اونجا؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)