صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    من از ATT خط گرفتم که متاسفانه توی خونمون که یه خونه معمولی و در جای معمولی و کاملا داخل شهر هست آنتن به هیچ وجه نداریم!! حالا موندم کریرم رو عوض کنم یا نه؟ ظاهرا ورایزون آنتن دهیش بهتره و از طرف دیگه T-Mobile ارزونتر. دوستان پیشنهادی دارن؟
    یه نکته مهم که هست اینه که من شماره ام رو واسه همه کارهام ثبت کردم و الان اگه بخوام شماره ام رو عوض کنم کلی دردسر داره. راهی هست که اگه بخوام کریرم رو عوض کنم همین شماره ام باقی بمونه؟ ممنونم
    Verizon's got a better reception in general, but it totally depends on the area
    the best way to do this is to ask your friends in that area, or invite them over to your place so you can test
    you can also keep your number while switching career, if it's not already taken
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    من از ATT خط گرفتم که متاسفانه توی خونمون که یه خونه معمولی و در جای معمولی و کاملا داخل شهر هست آنتن به هیچ وجه نداریم!! حالا موندم کریرم رو عوض کنم یا نه؟ ظاهرا ورایزون آنتن دهیش بهتره و از طرف دیگه T-Mobile ارزونتر. دوستان پیشنهادی دارن؟
    یه نکته مهم که هست اینه که من شماره ام رو واسه همه کارهام ثبت کردم و الان اگه بخوام شماره ام رو عوض کنم کلی دردسر داره. راهی هست که اگه بخوام کریرم رو عوض کنم همین شماره ام باقی بمونه؟ ممنونم
    به اينكه شماره خودتون رو ببرين رو يه كرير ديگه مي گن port a number. كار سختي هم نيست. بقيه موارد رو هم كه جناب پي مي توضيح دادن.

البته به اين نكته توجه داشته باشين كه اگه بخواين برين رو ورايزون نمي تونين از گوشي خودتون استفاده كنين. وريزون دو تا محصول جدا به نام گوشي و سيم كارت نداره، كلش با همه.

Junior Member mm2236 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USC - Computer Science

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

سلام رفقا
    آقا مایدونه iphone 5s از t-mobile گرفتیم و الان ایرانم ولی سیمکارت ندارم . اشتباه کردم گوشی رو به ios 8.1 آپدیت کردم .الان حتی میخواد بیاد بالا هم سیم کارت t-mobile میخواد . احتمالا یکی از شما عزیزان سیم داره چند ثانیه بندازم فقط بیاد بالا دوباره ؟
    بنده تهران هستم و سمت تجریش

سلام دوستان. یک سوال دارم. اینکه گوشیهای موبایل که از آمریکا خریداری میکنیم unclock، ایا در ایران میتوان با انها کار کرد.؟ مخصوصا گوشیهای apple. من شنیده ام ته گوشیهای امریکا در ایران انتن نمیدهند. ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghani610 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال دارم. اینکه گوشیهای موبایل که از آمریکا خریداری میکنیم unclock، ایا در ایران میتوان با انها کار کرد.؟ مخصوصا گوشیهای apple. من شنیده ام ته گوشیهای امریکا در ایران انتن نمیدهند. ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید.
    انلاك باشه همه دنيا انتن ميده

انلاك نباشه با هزينه ايي قفل گوشي شكسته ميشه و انلاك ميشه. بله اگه انلاك نشده باشه انتن نميده.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Deal, coupon, and Blackfriday

برا کسایی که کم با تلفن صحبت میکنند و میخوان بعضی موقع ها دسترسی به اینترنت هم داشته باشند این گوشی بدی نیست!خود گوشی به همراه 1200 دقیقه مکالمه، 1200 مگابایت، 1200 تا اس ام اس، به مدت یکسال 130$! بعد از یکسال هم اگر چیزی باقی ماند بعد از خرید زمان میتونین باقیماندشو منتقل کنین! این shopcelldeals افرهای خوبی کلا برای گوشی داره! یادتون باشه که حتما گوشیهای tripple کننده شو بخرین به این معنیه که اگر شما مثلا ظرفیتتون رو تموم کردین و خواستین دوباره ظرفیت بخرین ظرفیت 400 با این گوشی ها تبدیل به 1200 mishe! بعضی آفرهاش تو آمازون ارزونتره بعضیهاش تو Ebay! در ضمن این گوشیها ماله Tracfone که اکثرا توسط Verizon پشتیبانی میشه!

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو هستم و تازه رسيدم و اول اومدم واسه چند روز واشنگتن پيش داييم
    بعد ميرم شهر خودم ديترويت ميشيگان
    به نظرتون منطقي هست اينجا سيم كارت و گوشي بگيرم بعد برم ديترويت استفاده كنم؟
    كسي ميدونه كدوم شركت ميشيگان سرويس بهتري ميده؟
    جداي از مسئله انتن دهي اصلا چه مسئله داره ادم اينجا سيم بگيره ايالت ديگه استفاده كنه؟
    داييم اينا اينجا سيتيزن هستن و خودشون at&t استفاده ميكنن
    ايا اين جوري تسهيلاتي هست كه من بتونم استفاده كنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_bab2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو هستم و تازه رسيدم و اول اومدم واسه چند روز واشنگتن پيش داييم
    بعد ميرم شهر خودم ديترويت ميشيگان
    به نظرتون منطقي هست اينجا سيم كارت و گوشي بگيرم بعد برم ديترويت استفاده كنم؟
    كسي ميدونه كدوم شركت ميشيگان سرويس بهتري ميده؟
    جداي از مسئله انتن دهي اصلا چه مسئله داره ادم اينجا سيم بگيره ايالت ديگه استفاده كنه؟
    داييم اينا اينجا سيتيزن هستن و خودشون at&t استفاده ميكنن
    ايا اين جوري تسهيلاتي هست كه من بتونم استفاده كنم؟
    ممنون
    اگه اپراتور کشوری است (مثل at&t) مشکلی نخواهد بود ولی بهتره برید به منطقه ای که قراره زندگی کنید و اونجا ببینید کدوم اپراتور بهتر سرویس دهی داره.

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

در مورد کاهش هزینه های موبایل و اینترنت سوال دارم. اگه به این تاپیک مربوط نیست لطفا حذف کنید.

برای من Plan گرفتن به صرفه نیست. دنبال روش ارزانتری هستم. اگه گوشی با سیم کارت prepaid بگیرم و از اینترنت هم استفاده کنم، ارزانتر نمیشه؟

میتونم برای تماسها از google voice, skype, … استفاده کنم.

در مورد اینترنت:

در امریکا wimax هست؟ اگه وای مکس بگیرم هم برای خونه هم برای موبایل میتونم برای اتصال به اینترنت استفاده کنم. به نظرم ارزانتر میشه.

البته وای مکس زمانی مفیده که اینترنت نامحدود باشه و هزینه ماهسانه ثابتی بیدم نه بر اساس میزان دانلود.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    در مورد کاهش هزینه های موبایل و اینترنت سوال دارم. اگه به این تاپیک مربوط نیست لطفا حذف کنید.

برای من Plan گرفتن به صرفه نیست. دنبال روش ارزانتری هستم. اگه گوشی با سیم کارت prepaid بگیرم و از اینترنت هم استفاده کنم، ارزانتر نمیشه؟

میتونم برای تماسها از google voice, skype, … استفاده کنم.

در مورد اینترنت:

در امریکا wimax هست؟ اگه وای مکس بگیرم هم برای خونه هم برای موبایل میتونم برای اتصال به اینترنت استفاده کنم. به نظرم ارزانتر میشه.

البته وای مکس زمانی مفیده که اینترنت نامحدود باشه و هزینه ماهسانه ثابتی بیدم نه بر اساس میزان دانلود.
    اگر زیاد با تلفن صحبت نمیکنید prepaid ها ارزونتر میشه به این پست #107 مراجعه کنید.
    Wimax فکر نکنم زیاد با صرفه باشه، شما اگر برای خونتون اینترنت بگیرین دانشگاه هم که وایرلس داره، اگر کار اضطراری هم غیر این دو جا داشته باشین میتونین از اینترنت prepaid تون استفاده کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)