صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

سلام دوستان
    کسی می دونه t-moblie چه طرح هایی برای 1 ماه یا 1 هفته داره که اینترنت نامحدود (یا حداقل با حجم قابل قبول) داشته باشه؟
    آیا به صرفه است اینترنت برای خونه مون نگیریم و بیشتر در زمانی که دانشگاهیم کارای اینترنتی مونو انجام بدیم و برای خونه از طرح های T-mobile استفاده کنیم؟
    در مورد اس ام اس نامحدود چطور؟
    کلا برای T-mobile کدوم plan به صرفه تره؟( من و همسرم امریکاییم و برای تماس با هم نیاز به اس ام اس یا اینترنت یا تماس تلفنی داریم. ضمن اینکه با اینترنت محوطه دانشگاه به راحتی نمیشه با ایمو با خانواده تماس تصویری برقرار کرد ولی با اینترنت t-mobile امتحان کردم راحت بود)
    اگر کسی استفاده کرده یا اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.
    ممنون

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه t-moblie چه طرح هایی برای 1 ماه یا 1 هفته داره که اینترنت نامحدود (یا حداقل با حجم قابل قبول) داشته باشه؟
    آیا به صرفه است اینترنت برای خونه مون نگیریم و بیشتر در زمانی که دانشگاهیم کارای اینترنتی مونو انجام بدیم و برای خونه از طرح های T-mobile استفاده کنیم؟
    در مورد اس ام اس نامحدود چطور؟
    کلا برای T-mobile کدوم plan به صرفه تره؟( من و همسرم امریکاییم و برای تماس با هم نیاز به اس ام اس یا اینترنت یا تماس تلفنی داریم. ضمن اینکه با اینترنت محوطه دانشگاه به راحتی نمیشه با ایمو با خانواده تماس تصویری برقرار کرد ولی با اینترنت t-mobile امتحان کردم راحت بود)
    اگر کسی استفاده کرده یا اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.
    ممنون
    اگر میخواید برای خونه اینترنت بگیرید, من تایم وارنر رو به هیچ وجه توصیه نمی کنم. برای سال اول خوبه که ماهی تقریباً ۴۰ دلار هست ولی برای سال بعد یهو میشه ۶۶$ حتی مال ما الکی شد ۷۸ دلار!
    خدمات مشتریانشون هم مزخرف.
    اگر t_mobile می خواید بگیرید می تونید اینترنت با حجم بالا بگیرید که تو خونه هم از اینترنت گوشیتون استفاده کنید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    اگر میخواید برای خونه اینترنت بگیرید, من تایم وارنر رو به هیچ وجه توصیه نمی کنم. برای سال اول خوبه که ماهی تقریباً ۴۰ دلار هست ولی برای سال بعد یهو میشه ۶۶$ حتی مال ما الکی شد ۷۸ دلار!
    خدمات مشتریانشون هم مزخرف.
    اگر t_mobile می خواید بگیرید می تونید اینترنت با حجم بالا بگیرید که تو خونه هم از اینترنت گوشیتون استفاده کنید.
    ممنونم.
    نظرتون در مورد کامکست چیه؟ کدوم سرعتش جوابگو هست برای استفاده همزمان دو گوشی و لپ تاپ؟
    برای t-mobile چطور؟ آیا plan خاصی رو خریدی ک راضی باشید از سرعتش و به صرفه هم باشه برای دراز مدت؟

Junior Member

برای من سواله که چرا کسی از Lycamobile صحبت نمیکنه ... مزیت هایی داره که من توی یک سال گذشته نتونستم تو اپراتور دیگه ای پیدا کنم.
    1- سیمکارت رو میتونین از آمازون بخرین بقیمت یک سنت.
    2- اگر بخواین میتونین پلن نخرین و Pay As You Go استفاده کنین. البته تو این حالت اینترنت ندارین.
    3- پلن هاش از 19 دلار شروع میشه. پلن 23 دلاری که با اتوپیمنت میشه 21 دلار: کال و تکست بی نهایت. تکست بین المللی رایگان. 1.5 دلار تماس بین المللی (حدود 1 ساعت میشه با ایران حرف زد). اینترنت ناحدود البته فقط 500 مگ اولش پرسرعته بعدش 2G.
    4- از انتن های T mobile استفاده می کنه.
    http://www.lycamobile.us/en/

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در پستهای قبلی در مورد Lycamobile صحبت شده. قیمت هاش بد نیست ولی خدمات مشتریانش افتضاحه. در ضمن برای حالت بدون پلن میشه سیم کارت رو از خودشون به رایگان گرفت بدون هزینه پست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در پستهای قبلی در مورد Lycamobile صحبت شده. قیمت هاش بد نیست ولی خدمات مشتریانش افتضاحه. در ضمن برای حالت بدون پلن میشه سیم کارت رو از خودشون به رایگان گرفت بدون هزینه پست.
    کاملاً موافقم خدماتش افتضاحه . . . ولی برای کسایی که دنبال صرفه جویی هستن خیلی خوبه

من و همسرم دو سیمکارت T-Mobile داریم. برای اینترنت خونه، کسی می دونه طرحی وجود داره که به صرفه باشه؟ مثلا از این طرح های خانواده، برای دو نفر به صرفه هست؟
    ما قصد داریم comcast بخریم ولی مشکلی ک هست اینه که قرارداداشون دو ساله است و کنسل کردنش جریمه داره. ما هم فعلا مدت موندمون معلوم نیست. ارزونترینش هم با هزینه های اضافی و کرایه مودم حدودا ماهی 50 دلار درمیاد.
    آیا t-mobile طرحی داره که بهتر از این باشه و در ضمن همزمان یک لپ تاپ و دو گوشی بتونن ازش استفاده کنن؟
    ممنونم

من هم دقیقا همینجوری بودم تقریبا ماهی 50 دلار میدادم
    تا اینکه یک روز رفتم کلا خطامو عوض کنم که تو پست بعدی توضیح میدم فروشنده خدا خیرش بده بهم پیشنهاد داد گفت به جای این پلنی که داری تک تک پول میدی جفتشو به نام خودت بکن و مبلغ 80
    دلار دپازیت بزار و بعد فقط ماهی 40 دلار میدی و برای خط سوم ازش سوال کردم گفت اون میشه ماهی 10 دلار فقط

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من و همسرم دو سیمکارت T-Mobile داریم. برای اینترنت خونه، کسی می دونه طرحی وجود داره که به صرفه باشه؟ مثلا از این طرح های خانواده، برای دو نفر به صرفه هست؟
    ما قصد داریم comcast بخریم ولی مشکلی ک هست اینه که قرارداداشون دو ساله است و کنسل کردنش جریمه داره. ما هم فعلا مدت موندمون معلوم نیست. ارزونترینش هم با هزینه های اضافی و کرایه مودم حدودا ماهی 50 دلار درمیاد.
    آیا t-mobile طرحی داره که بهتر از این باشه و در ضمن همزمان یک لپ تاپ و دو گوشی بتونن ازش استفاده کنن؟
    ممنونم

از اونجا که من خیلی از ابتدا دنبال این بودم که شماره تلفنم رند یا شماره های خیلی خوبی به اصطلاح خوشگلی باشه
    این روشی که عرض میکنم دیدم بهترین کاری که میشه کرد چرا که با جستوی کلمه های vanity number یا premium number در گوگل میبیننین که قیمتهای حتی یه شماره معمولی هم چقدر بالاست

کاری که من کردم این بود

یک اکانت گوگل ویس درست کردم برای این منظور فقط کافیه شما یک ایمیل جیمیل داشته باشین و به این لینک برین و گوگل ویس خودتون با استفاده از هر کد ایالتی یا هر نوع کد منطقه ای که دلخواه
    خودتون هست به رایگان یک شماره انتخاب کنید

مزیت اینکار به اینه که شما انتخاب های خیلی خیلی زیادی برای شماره تلفنتون دارین در صورتی که به هراپراتوری برای خرید شماره تلفن مراجعه کنین نهایتا یکی دوبار براتون جستجو میکنه
    ولی اینجوری شما ساعت میتونین این شماره هارو بالا پایین کنین تا یه چیز خوب توش پیدا کنین مخصوصا به درد کسایی میخوره که مثلا میخوان 2 تا یا بیشتر شماره ای داشتن باشن که یک یا دو عددش
    فقط با هم فرق بگنه

در مرحله بعد باید به این لینک برین و مبلغ 3 دلار برای انلاک کردن شمارتون پرداخت کنید
    معمولا 2 تا 3 روز کاری زمان میبره که انجام بشه و شماره تون از انحصار دسترسی گوگل دربیاد

سپس میتونین به هر شرکت مخابراتی که خواستین مراجعه کنین و شمارتونو بهشون بدین و تحت پوشش اونها قرار بگیرید
    اینکار برای من کمتر از 3 4 دقیقه بیشتر طول نکشید(تی موبایل)

امیدوارم اطلاعات مقید براتون واقغ شده باشه

سلام. من فقط برای یکسال دارم میام امریکا (فرصت مطالعاتی هستم). من هم می تونم از این گوشی های رایگان روی خط بگیرم؟ یا همینجا ایران بخرم بیام؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)