صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا تجربه استفاده از شماره تلفن های آنلاین SKYPE رو داشته (این لینک)

به نظر خیلی عالی میاد. می تونی یه شماره تلفن داشته باشی که از یه کشور به کشور دیگه لازم نباشه تغییر کنه و تعرفه ای نداره که بخواد اصلا تو سفر ها تغییر کنه. همه می تونن به شماره تلفنت زنگ بزنن و شما هم می تونی زنگ بزنی.

ماهی تنها 5 دلار می افته اگر اشتراک یک ساله داشته باشی که میشه 60 دلار.

تنها نیاز به اینترنت داره که معمولا هرجا میریم اینترنت داریم و اینکه میشه یه اشتراک ارزون هم برای اینترنت موبایل با حجم کم گرفت که میشه 10 دلار ماهی با Tmobile اشتراک یک گیگ. (ابنجا)

به نظر خیلی عالی میاد ولی یه سری هم مشکل توی اینترنت کاربر ها نوشتن که ناامید کننده هست ولی خب نمیدونی که اون کاربر شاید مشکلش چیز دیگه ای بوده و خیلی راحت حل می شده!! کسی تجربه اینجور خط هایی رو داره.

راستش من برای Saving در امریکا دارم برنامه ریزی می کنم و می خوام ببینم می تونم رو این تکنولوژی جدید حساب کنم؟؟

ممنون اگر خودتون هم تجربش رو نداشتید اگر ممکن هست از دوستانتون اونجا بپرسید و راهنمایی کنید مطمئنن اگر خوب باشه یه گزینه خیلی عالی هست!!
    ماهی پنج یورو است. که زیاد است

همین کار را می توانی با گوگل به صورت رایگان انجام دهی.

اگر هم از گوگل خوشت نمی آید و می خواهی پولی به جایی بدهی از شرکت های ارائه دهنده ی SIP استفاده کن

این شرکت ها هم ارزان تر خدمات می دهند و همچنین چون از SIP استفاده می کنند با اینترنت 256Kbps داخل ایران نیز به راحتی کار می کنند. حتی اگر خارج هم باشی با حجم مصرفی کمتر می توانی تماس داشته باشی
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

يك ماهي هست كه گوگل محدوديتهايي براي استفاده از پروتكل XMPP ايجاد كرده و از اين به بعد به راحتي قبل نميشه از شماره گوگل براي تماسهاي رايگان استفاده كرد. من توي اين چند سال با Talkatone خيلي با اين شماره گوگل حال مي كردم و از ipod خودم دقيقا مثل تلفن استفاده مي كردم. ولي الان كارم مشكلتر شده. يعني اگه بخوام از شماره گوگل استفاده كنم، شماره همچنان كار مي كنه و حتي مي تونم voicemail هم دريافت كنم ولي براي صحبت كردن بايد مكالمه rerout بشه روي يك خط تلفن واقعي (ثابت يا موبايل).

http://www.zdnet.com/google-moves-aw...rd-7000015918/
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

این هم یه تست کنید من که راضی هستم ازش خیلی به کارم اومده

https://republicwireless.com/plans

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    این هم یه تست کنید من که راضی هستم ازش خیلی به کارم اومده

https://republicwireless.com/plans
    فرق پنج دلاری و ده لاری را متوجه نشدم. لطفا توضیح دهید

همچنین این از کدام پروتکل استفاده می کند؟ GSM یا CDMA یا HSDPA یا LTE

من جایی ندیدم توضیحی برای گوشی های دیگر داده باشد! آیا خرید این دو مدل گوشی اجباری است؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع، شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    فرق پنج دلاری و ده لاری را متوجه نشدم. لطفا توضیح دهید

همچنین این از کدام پروتکل استفاده می کند؟ GSM یا CDMA یا HSDPA یا LTE

من جایی ندیدم توضیحی برای گوشی های دیگر داده باشد! آیا خرید این دو مدل گوشی اجباری است؟
    من هم از این اپراتور استفاده می کنم و از سرویس راضی هستم. برای اینکه از سیستم 5 دلاری استفاده کنید، باید حتما تو محلی باشید که به وای فای دسترسی داشته باشید. یعنی معمولا نمی تونید بیرون از خونه یا محل کار از موبایلتون استفاده کنید. راستش متوجه نمیشم 10 دلاری چه تفاوتی داره. من خودم از سیستم 25 دلاری استفاده می کنم (من گرفتم 20 دلار، الان گرون شده). توی خونه یا دانشگاه با شبکه وای فای به اینترنت وصل میشم و از تلفن استفاده می کنم. همیشه هم اینترنت 3G دارم. آنتن دهی هم بد نیست.
    تنها ایرادی که این شرکت داره اینه که گوشی هایی که می تونید استفاده کنید محدود هستن. یعنی شما حتما باید یکی از گوشیهای خودشون رو استفاده کنید. گوشی هاشون لاک شده هستند و گوشی و سیم کارت همراه هم میان. شما نمی تونین از این گوشیها برای اپراتورهای دیگه استفاده کنید. یعنی اگر بخواید در کوتاه مدت اپراتورتون رو تغییر بدید اصلا به صرفه نیست.

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

سلام دوستان. من گوشی م iPhone هست و بدون سیم کارت اصلا کار نمیکنه. حتی نمیشه وارد اینترنت شد و ...
    من میخواستم یه سیم کارت بخرم از ایران براش که توی فرودگاه ها یا وقتی رسیدم به مقصد لااقل از طریق اینترنتی با خانواده م در ارتباط باشم.
    سوالم اینه، آیا سیم کارت ایرانسل بخرم، گوشی اونجا کار میکنه؟ یا کلا چون سیم کارت اونجا کار نمیکنه و معتبر نیست گوشی هم کار نمیکنه!

ممنون میشم راهنمایی م کنید که چه سیم کارتی بخرم

با تشکر

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید

شما مطمئنی ایرانسل کار می کنه؟ همراه اول که در آمریکا کار نمی کنه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

سیم کارت‌های ایران توی آمریکا کار نمیکنن. یا باید از این سیم کارت‌های خروس نشان بخرید توی فرودگاه. البته باید بپرسید امکان تماس بین المللی داره یا نه. یا اینکه یه جا توی فرودگاه وایفای مفتی گیر بیارید و با viber skype و اینجور چیزا کارتون رو انجام بدید. تاپیک راه‌های تماس گرفتن از آمریکا به ایران رو ببینید، اونجا دوستان مفصل بحث کردن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

توی فرودگاه ها دیگه هیچ اثری از وایفای مفتی وجود نداره؛ . در مقابل لطف کردن گله به گله یه booth گذاشتن و وایفای و رو به قیمت های باورنکردنی میفروشن. مثلا همین JFK ترمینال 1 سالن ورودی یه کافی نت گذاشته که فکر کنم بابت 15 دقیقه اینترنت (یا کمتر) 6 دلار میگیره. بعضی از فرودگاه ها یه تلفن هایی دارن که با کردیت کارت کار میکنه و در حین صحبت همینطور متر اون نرخ رو نشون میده؛ من که استفاده کردم قیمتش خیلی بهتر از کارت های تلفن شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    سیم کارت‌های ایران توی آمریکا کار نمیکنن. یا باید از این سیم کارت‌های خروس نشان بخرید توی فرودگاه. البته باید بپرسید امکان تماس بین المللی داره یا نه. یا اینکه یه جا توی فرودگاه وایفای مفتی گیر بیارید و با viber skype و اینجور چیزا کارتون رو انجام بدید. تاپیک راه‌های تماس گرفتن از آمریکا به ایران رو ببینید، اونجا دوستان مفصل بحث کردن.
    ویرایش توسط s.m.h.sh : July 9th, 2014 در ساعت 07:28 AM
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ..... خودم كه اهل اين سوسول بازي ها نيستم و فقط با وايفاي زنگ زدم خونه به پدر و مادرم اطلاع بدم كه رسيدم، انقدر كيفيت صدا عالي بود پدرم فكر كرد از همون ايران دارم باهاش حرف مي زنم.

ولي وايفاي مفتي خود فرودگاه هم نباشه، ساندويچي و كافي شاپ كه زياده توي فرودگاهها. خيليهاشون هم وايفاي مفتي دارن براي مشتريان عزيز. حالا احساس عذاب وجدان مي كنيد مي تونيد يك جايي كه وايفاي مفتي داره ساندويچي، قهوه اي، چيزي بخريد كه وايفاي مفتي حلال بشه.
    ممنون مهراد عزیز فقط بگو که چجوری با اینترنت از امریکا به ایران زنگ زدی؟؟ مفتی درومد؟؟
    می دونم می شه اگر از فیل شگر استفاده کنیم و آی پی رو امریکا کنیم میشه با گوگل تاک مفتی زنگ زد به امریکا ولی برعکسش جالب بود. چون خیلی مهم هست که اون لحظه اول که میرسیم اگر بشه بتونیم تماس بگیریم با خونه و بگیم که رسیدیم. البته ایمیل و اسکایپ که هست ولی آیا میشه مفتی زنگ زد به خونه از طریق اینترنت !!
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)