صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

نقل قول نوشته اصلی توسط niva61 نمایش پست ها
    No, you can not do that...her/his name is on the contract and you will depend on him/her...
    one good option for you is to get Tmobile. you can get this plan: Even More Plus Plans
    There is no annual contract. Every month you pay for that month...after a couple of months, you have credit to get your cellphone with At&t or other providers...

Yes, you pay the cellphone fee just one time and after that you pay for minute and data.. you can talk with other providers based on your minutes. . Whenever you are on the phone with another provider(day time), your minute is used. Otherwise, nothing is used from your minute.
    .
    دوست من با توجه به راهنمایی های دوستان T-mobile قابلیت آنتن دهی خوبی نداره. مساله بعدی که هست من حتما میخوام iphone بخرم و گوشی iphone فقط با AT&T به فروش میرسه. تا جایی که من میدونم T mobile با گوشی iphone به فروش نمیرسه.
    در مورد خریدن شماره روند هم میتونین راهنمایی کنین؟
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam نمایش پست ها
    my personal experience: I paid $500 deposit while I was buying an AT&T plan because I hadn't had SSN at that time It might be also true in your case.
    ممنون دوست من آیا شما از طریق فوروشگاههای online اقدام به خرید کردید و یا به صورت فیزیکی اینکار رو انجام دادید؟ چون فروشگاه online حتما SSN لازم داره.
    سوال بعدیم این هست که بعد از گرفتن SSN تونستین به راحتی پولتونو پس بگیرین؟
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    ممنون دوست من آیا شما از طریق فوروشگاههای online اقدام به خرید کردید و یا به صورت فیزیکی اینکار رو انجام دادید؟ چون فروشگاه online حتما SSN لازم داره.
    سوال بعدیم این هست که بعد از گرفتن SSN تونستین به راحتی پولتونو پس بگیرین؟
    Usually you should have SSN to make the contract. Otherwise, you have to pay deposit.
    I highly recommend you to go to the stores. It's kind of negotiable. One of my friends got her At&t mobile with one smart phone from Radio Shack. It was really funny, because she got that even cheaper than the regular price in At&t stores!
    After you come here, you can probably go to different stores to find the best deal.
    At& t stores, best buy and radio shack are such stores that you can go.

نقل قول نوشته اصلی توسط niva61 نمایش پست ها
    Usually you should have SSN to make the contract. Otherwise, you have to pay deposit.
    I highly recommend you to go to the stores. It's kind of negotiable. One of my friends got her At&t mobile with one smart phone from Radio Shack. It was really funny, because she got that even cheaper than the regular price in At&t stores!
    After you come here, you can probably go to different stores to find the best deal.
    At& t stores, best buy and radio shack are such stores that you can go.
    I bought it from store.
    As Niva suggested, I also strongly recommend you to come and negotiate with them. I know that you might need cellphone in the beginning. But to fulfill that need you can buy a package similar to "pay as you go plan of AT&T" from walmart or CVS Pharmacy or... in the first days and then after carefully considering all possible options buy a smartphone.
    You will receive your deposit once you provide them with your SSN. As I canceled my contract I can't say it for sure though.

Senior Member emperial آواتار ها

even if you get your SSN you cannot contract with at&t or any other networks. cuz they do a kind of credit check to see whether you can pay the service and cellphone fee. and since you dont have any credit upon arrival, they will turn down your application no matter you do it online or in store. what you can do is to bring your cellphone with you and buy one of the prepaid at&t plans such as GoPHONE. ( you can use this service with any kind of device that's why I said bring your cellphone or you can buy a cheap cellphone as low as $30). this plan is pretty cheap and after two month or three when you got your SSN and acquired enough credit you can switch to contract plans.
    $60 per month is for unlimited message and talk to any provider

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

با تشکر از تمامی دوستان
    من میخوام به جمع بندی کلی کنم. با توجه به نظرات ارزشمند دوستان من فکر میکنم در بدو ورود به آمریکا موبایل خودمون رو هم بیاریم. حداقل یک ماه با سرویس های موقت کارمونو انجام بدیم و وقتی SSN گرفتیم اقدام به خرید سرویس پلان دار بکنیم.
    تنها به سوال دومم هیچکس جواب نداد؟ آیا امکان خرید شماره روند هست؟ دوستان تجربه ای در این مورد دارند؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

با تشکر از تمامی دوستان
    من میخوام به جمع بندی کلی کنم. با توجه به نظرات ارزشمند دوستان من فکر میکنم در بدو ورود به آمریکا موبایل خودمون رو هم بیاریم. حداقل یک ماه با سرویس های موقت کارمونو انجام بدیم و وقتی SSN گرفتیم اقدام به خرید سرویس پلان دار بکنیم.
    تنها به سوال دومم هیچکس جواب نداد؟ آیا امکان خرید شماره روند هست؟ دوستان تجربه ای در این مورد دارند؟
    بله امکان خرید شماره های رند هم وجود داره ولی معمولا یک مبلغ زیادتر شما را شارج میکنند که من الان یادم نمیاد ولی مبلغ بود که بنظرم ارزشش را ندارد. چون معمولا خودشان چند شماره برای انتخاب از بین آنها در اختیارتان میگزارند(البته من در مورد at&t اطلاع دارم ). در خرید موبایل خیلی دقت کنید که بعد از بستن قرار داد باید پول زیادی بدهید اگر بخواهید منصرف بشوید و چون استفاده شما با موبایلی از همان کمپانی مجانی است بنابراین با توجه به اینکه دوستان نزدیک شما از چه شرکتی استفاده میکنند میتواند به شما کمک کند که شما هم از همان شرکت بگیرید که وقتی به دوستان خودتان تماس میگیرید از دقایق شما در طول روز کم نشود.
    ویرایش توسط Behrang : May 4th, 2010 در ساعت 09:54 AM
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    بله امکان خرید شماره های رند هم وجود داره ولی معمولا یک مبلغ زیادتر شما را شارج میکنند که من الان یادم نمیاد ولی مبلغ بود که بنظرم ارزشش را ندارد. چون معمولا خودشان چند شماره برای انتخاب از بین آنها در اختیارتان میگزارند(البته من در مورد at&t اطلاع دارم ). در خرید موبایل خیلی دقت کنید که بعد از بستن قرار داد باید پول زیادی بدهید اگر بخواهید منصرف بشوید و چون استفاده شما با موبایلی از همان کمپانی مجانی است بنابراین با توجه به اینکه دوستان نزدیک شما از چه شرکتی استفاده میکنند میتواند به شما کمک کند که شما هم از همان شرکت بگیرید که وقتی به دوستان خودتان تماس میگیرید از دقایق شما در طول روز کم نشود.
    بهرنگ جان در پلان نوشته که شما با دادن 60 دلار میتونین 450 دقیقه مکالمه کنین. اما مشخص نکرده که با همون AT&T و یا با اپراتو های دیگر هم میشه با همون تعرفه صحبت کرد. چون دقیقه زده تعرفه نزده.
    برای خریدن شماره روند باید از طریق فروشگاه فیزیکی عمل کنم؟
    انگلیسیش چه میشه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

بهرنگ جان در پلان نوشته که شما با دادن 60 دلار میتونین 450 دقیقه مکالمه کنین. اما مشخص نکرده که با همون AT&T و یا با اپراتو های دیگر هم میشه با همون تعرفه صحبت کرد. چون دقیقه زده تعرفه نزده.
    برای خریدن شماره روند باید از طریق فروشگاه فیزیکی عمل کنم؟
    انگلیسیش چه میشه؟
    سلام
    شما در ماه 450 دقیقه زمان دارید که صحبت کنید با موبایلی غیر از AT&T و از ساعت 9 شب تا 6 صبح میتوانید 2000 دقیقه صحبت کنید در ماه. این ارزان ترین پلن این شرکت است. که در ضمن اگر دانشجو باشید در ماه میتوانید چند درصد هم تخفیف بگیرید. من مبالغ دقیقا نمیدونم چون من خودم،دوستانم موبایل برام اینجا از روز اول روی پلن خودشان گرفتند و من اصلا در جریان وضعیت پرداختیش نیستم چون از تگزاس گرفتم در نیو مکزیکو زندگی میکردم و الان در نوادا هستم و فقط هرچند ماه یکبار با دوستانم حساب میکنم. مزیت دیگر این شرکت iphone هست که بنظر من ارزش ماهیانه 20-30$ بیشتر را دارد و همچنین موبایل از این شرکت هزینه جابجایی ندارد و از زمان شما هم اگر باقی بماند به ماه بعد انتقال پیدا میکند(450 دقیقه) در ضمن من توصیه میکنم که ماهانه 5$ برای 200 تا text پرداخت کنید تا اگر دوستانتان به شما text زدن شما را اضافه شارج نکنند یا اگر گاها خواستید بتوانید از این مورد استفاده کنیدو در کل موبایل یکی از مسخره ترین موارد در آمریکا هست که خیلی متفاوت با ایران میباشد و باید دقت کنید تا اضافه شارج نشوید. من خودم هنوز واقعا نمیدونم که آیا من دارم مالیات دوتا ایالت میدم یا نه؟ هنوز بین دوستان علمای من بحث است. در کل take it easy
    What Goes Around...Comes Around

سلام دوستان. من میرم ماساچوست (کمبریج) و یکی از اعضای خانوادم که احتمالا بیشترین تماسهای تلفنیم با اون خواهد بود میره میشیگان(ان اربر)، داریم در مورد خریدن خط موبایل در آمریکا بررسی می کنیم. چه شرکتی رو برای این ارتباط بین این دو ایالت با کمترین هزینه و بیشترین خدمات توصیه می کنید؟چون احتمالا در سال آینده اون دو هفته پیش من باشه و من دو هفته پیش اون یه شرکتی رو می خوایم که هزینه جابجایی نداشته باشه یا کم!at&t رو دوستان با این قابلیت معرفی کردن درسته؟ یه سوال دیگه اینکه فامیلی پلن رو میشه در وضعیت ما خریداری کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)