صفحه 5 از 22 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

اگر قصد استفاده از پلانهای موبایل را نداشته باشید، یکی از ارزانترین سرویسهای "Pay as you go" که من پیدا گردم اینجاست: https://www.platinumtel.com/phones
    هزینه هر دقیقه مکالمه 5 سنت است که در مقایسه با بقیه اپراتورهایی که من دیدم بسیار ارزونتره

Junior Member

ضمناً برای تماس با ایران هم من از سیستمهای آنلاین ازجمله وایبر استفاده می کنم البته برای تماس با شماره های ثابت ایران هم به نظرم سیستم اینترنتی (اپللیکیشن موبایل هم دارد) KEEPCALLING از بقیه روشها مقرون به صرفه تره البته کیفیتش خیلی عالی نیست

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    حالا من ترکیبی که خودم دارم رو میگم تا ببینید چطوری می تونید با توجه به نیازتون بهینه ترین ترکیب رو بدست بیارین:
    من کلا 5 شماره تماس دارم: یکی خونه، 2 تا موبایل خودم و 2 تا موبایل همسرم
    3 تا گوشی داریم: یکی خونه کاملا معمولی، 2 تا موبایل. هر دو اسمارت فون (Galaxy Note و Galaxy S3)
    1 پلن تماس نا محدود با کل آمریکا و کانادا برای خط خونه
    1 پلن تماس PrePaid حجمی اعتباری با محدوده یکساله روی موبایل من.
    1 پلن تماس PrePaid نامحدود ماهیانه روی موبایل همسرم
    1 پلن تماس اینترنشنال برای تماسهای بین المللی، قابل استفاده روی همه شماره ها. البته از اون شمارهء محدود حجمی برای این تماسها استفاده نمی کنم. چون به هر حال از اعتبارش مصرف میشه.
    1 پلن اینترنت پرسرعت 20Mgb/s برای خونه. نامحدود ماهیانه
    1 پلن اینترنت نامحدود با سرعت 4G-LTE برای 100GB اول و بعد از اون 3G نامحدود روی موبایل همسرم
    0 پلن TV

دیگه استفاده از اووو و اسکایپ و وایبر و تانگو هم که مجانی هست.
    کلا از 4 تا پروایدر سرویس میگیرم. با هیچ کدوم هم قرارداد ندارم. هر وقت بخوام میرم سراغ یکی دیگه. بطور متوسط ماهیانه حدود 140 دلار بابت همه سرویسهایی که گفتم می پردازم. البته حدود 900 دلار برای گوشی های موبایل دادم.
    نجربه به من نشون داده اگه به مکالمه با موبایل و یا استفاده دائم از اینترنت موبایل نیازی ندارید ( و یا می تونید جلوی خودتونو بگیرین ) به هیچ وجه استفاده از پلنهای قراردادی به نفع شما نیست مگر اینکه از پلن های گروهی خانوادگی استفاده کنید. داشتن پلن قراردادی روی خط ثابت زمینی هم یک اشتباه محض هست.
    اینایی رو که گفتم خیلی هاش رو خودم تجربه کردم و کلاههای زیادی سرم رفته تا اینا رو یاد گرفتم.
    درود
    ممکنه بگین برای اینترنت خونه از چه پروایدری سرویس می گیرین و حدوداً ماهیانه چقدر پرداخت میکنید؟ و در مورد پلن تماس اینترنشنالتون هم کمی بیشتر توضیح بدین؟ آیا جداگانه برای این پلن اقدام کردین؟
    ممنون

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود
    ممکنه بگین برای اینترنت خونه از چه پروایدری سرویس می گیرین و حدوداً ماهیانه چقدر پرداخت میکنید؟ و در مورد پلن تماس اینترنشنالتون هم کمی بیشتر توضیح بدین؟ آیا جداگانه برای این پلن اقدام کردین؟
    ممنون
    در حال حاضر از Time Warners برای اینترنت خونه استفاده می کنم. قیمتشم الان شده ماهی 54 دلار. اما وقتی من گرفتمش پروموشن داشت و اینجوری بود که سال اول ماهیانه 32 دلار بود. سال دوم شد 45 دلار. اما الان که سال سوم شروع شده دیگه هیچ تخفیفی بهم ندادن. منم تو فکرم عوضش کنم.

برای تماس اینترنشنال از سرویس شرکت OpenFo که یک شرکت ایرانی هم هست استفاده می کنم. بیشتر برای تماس با ایران یا اروپا ازش استفاده می کنم و قیمتاش خوبه و سرویسشم که تا الان خیلی خوب بوده. بزرگترین مزیتش برای من داشتن کنسول آنلاینه که از اونجا می تونید حسابتون رو شارژ کنید، شماره های تلفن مبدا رو توش تنظیم کنید تا ازتون پسوورد نخواد و کل لاگ و عملکردتون رو ببینین. تازه هر از چندی هم تماس میگیرین و یه 2 دلار شارژ مجانی بهم میدن. اطلاعاتش و نرخ مکالمات رو تو سایتش ببینید : OpenFo.com
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Guru

محض اطلاع دوستان از امروز آنلاک کردن تلفن لاک شده در امریکا بدون اجازه فروشنده تلفن غیرقانونی شد! البته هنوز میتوانید تلفن آنلاک بخرید ولی اگر تلفن لاک شده بخرید برای آنلاک کردنش باید از شرکت سرویس دهنده اش اجازه بگیرید:
    http://ca.news.yahoo.com/blogs/right...204059718.html

یا اینکه میتوانید یک سفر تشریف بیاورید کانادا تلفن موردنظرتان را از کانادا بخرید و همینجا آنلاک کنید چون در کانادا قانونی است!

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

I live in the US and I pay $40 per month for a prepaid phone!
    Do you have a cheaper option??
    Thanks

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    I live in the US and I pay $40 per month for a prepaid phone!
    Do you have a cheaper option??
    Thanks
    40 دلاری که می دید شامل چند تا text و چند دقیقه هست؟ دیتا هم داره؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    40 دلاری که می دید شامل چند تا text و چند دقیقه هست؟ دیتا هم داره؟
    unlimited text and talking+250 data

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    unlimited text and talking+250 data

T-mobile یه پلن pre paid داره همه چی unlimited و ماهی 50 دلار.

Straight Talk - هم هست... ۱۰۰۰ دقیقه ۱۰۰۰ تا TEXT و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت داره و کل آمریکا رو پوشش میده و هزینش 30 دلار .
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

5 دقیقه تلفن رایگان به کشورتون (برای تست کیفیت) و تخفیفهای دوره ای خوب به علاوه قیمت بسیار چایین مکالمه با ایران که برای تهران، شهرستان، تلفن ثابت و موبایل فرقی نداره و کلاً 0.069 $ در دقیقه است. البته با تخفیفهایی که داره قیمت مکالمه راحت به 0.04$ در دقیقه کاهش پیدا می کنه. می تونید هم به عنوان کارت تلفن ازش استفاده کنید و هم به عنوان تلفن اینترنتی بدون نیاز به خط ثابت یا سیم کارت. به شما اپلیکیشنهای مناسب گوشی یا کامپیوتر می ده که استفاده از اون را بینهایت ساده و مثل خط معمولی موبایل می کنه.
    مهمتر اینکه اگر شما دانشجو هستید با استفاده از ایمیل دانشجویی بهتون 50% تخفیف برای اولین خرید می ده. ضمناً اگر شما کسی را معرفی کنید هم بهتون 10% اعتبار خواهد داد و کلی مزایای خرده و ریزه دیگه. خلاصه به قول بچه ها من که ازش راضیم، خداهم ازش راضی باشه. لینک زیر را می گذارم برای ثبت نام و دریافت 5 دقیقه مکالمه رایگان می تونید اینجا کلیک کرده و یک ثبت نام رایگان و بدون نیاز به کارت اعتباری انجام داده و حداقل از مکالمه رایگانش استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)