صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

فقط یه چیزی توی گفته نامونده بوده میخواستم بدونم هات اسپات یا اشتراک قرار داردن اینترنتی از طریق WIFI چه هزینه هایی دارد و اگه توضیح کاملی برای چهاریاراتور معروف آمرکا بدید ممنون میشم و سوال بعدی اینکه میگن اینترنتی T-mobile بعد از 500 مگ میشه 2g درست هست یانه

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl717 نمایش پست ها
    سوال بعدی اینکه میگن اینترنتی T-mobile بعد از 500 مگ میشه 2g درست هست یانه
    بله بستگی به پلنتون داره. بعضی پلناش اینجوریه که بعد یه مقدار مشخصی مصرف، سرعت رو کاهش میدن. البته من از 4G به 3G رو دیدم. 2G ندیدم و فکر نکنم درست باشه.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ببخشید اگه دوستان در مورد
    Tethering(اشتراگ گذازی اینترنتی روی لپ تاپ و غیره) توضیحاتی بدن که هزینه اش در اپراتورهای مختلف به چه صورتی هست ممنون میشم و بعضی ها در مورد آنت دهی T-mobile اراضی نیستن و میگن اصلا کیفت نداره و میخواستم بدونم آیا از sprint بهتره یا نه و coverage اپراتور T-mobile و AT&T رو توی اینترنت مقایسه کردم توی اکثر ایالت ها coverage یکسانی رو داشتن میخواستم بدونم که کیفیت T-mobile واقعا خیلی کمتر از at&t هستش مخصوصا توی 3g و 4g ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl717 نمایش پست ها
    ببخشید اگه دوستان در مورد
    Tethering(اشتراگ گذازی اینترنتی روی لپ تاپ و غیره) توضیحاتی بدن که هزینه اش در اپراتورهای مختلف به چه صورتی هست ممنون میشم و بعضی ها در مورد آنت دهی T-mobile اراضی نیستن و میگن اصلا کیفت نداره و میخواستم بدونم آیا از sprint بهتره یا نه و coverage اپراتور T-mobile و AT&T رو توی اینترنت مقایسه کردم توی اکثر ایالت ها coverage یکسانی رو داشتن میخواستم بدونم که کیفیت T-mobile واقعا خیلی کمتر از at&t هستش مخصوصا توی 3g و 4g ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.
    برای اشتراک گذاری اینترنت، معمولا باید یه هزینه ای برای خرید حجم مصرف اضافی بدید که مال هر اپراتور رو میتونید توی لیست سرویسهای اون اپراتور تو وب سایتش ببینین.
    در مورد T-Mobile و att هم کاملا به منطقه تون داره و ربطی به کاوریج نداره. مثلا تو جنوب کالیفرنیا تیموبایل یکی از بهترین سرویسها رو میده در حالی که ورایزن و اای ت ت تو خیلی از مناطق مشکل آنتن دهی دارن. . همینجور هم تی موبایل تو بعضی ایالتای دیگه سرویسش خوب نیست. در مورد نوع سرویس هم تی موبایل همیشه عقبتر از ای ت ت و ورایزن عمل میکنه. مثلا تکنولوژی lte حدود نه ماه بعد از اونها در تی موبایل راه افتاد.
    با این وجود من همیشه از تی موبایل استفاده میکنم. اینجوری کمتر به شعورم توهین میشه ;-)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    برای اشتراک گذاری اینترنت، معمولا باید یه هزینه ای برای خرید حجم مصرف اضافی بدید که مال هر اپراتور رو میتونید توی لیست سرویسهای اون اپراتور تو وب سایتش ببینین.
    در مورد T-Mobile و att هم کاملا به منطقه تون داره و ربطی به کاوریج نداره. مثلا تو جنوب کالیفرنیا تیموبایل یکی از بهترین سرویسها رو میده در حالی که ورایزن و اای ت ت تو خیلی از مناطق مشکل آنتن دهی دارن. . همینجور هم تی موبایل تو بعضی ایالتای دیگه سرویسش خوب نیست. در مورد نوع سرویس هم تی موبایل همیشه عقبتر از ای ت ت و ورایزن عمل میکنه. مثلا تکنولوژی lte حدود نه ماه بعد از اونها در تی موبایل راه افتاد.
    با این وجود من همیشه از تی موبایل استفاده میکنم. اینجوری کمتر به شعورم توهین میشه ;-)
    ممنون از راهنمایی خوبت فقط من هرچی توی سایت T-mobile و AT&A گشتم چیزی در مورد
    Tethering(اشتراگ گذازی اینترنتی روی لپ تاپ ) پیدا نکردم اگه لینک مربوطه رو بزاری یا چون خودت از T-mobile استفاده می کنی تعرفه مربوطه رو بزاری ممنون میشم و در مورد جمیه آخرت نفهمیدم منظورت چی بود

سلام
    من ٢ ماهه كه اومدم آمريكا و وقتي وارد شدم prepared sim گرفتم
    الان ميخوام پلن بگيرم، اينطور كه فهميدم family plan خيلي به صرفه هست و بچه ها همه با هم گروه شدن
    از يك نفر شنيدم كه بهتره خودم سرگروه بشم و قرارداد پلن به نام من باشه و اين براي كرديتم خوبه مي خواستم ببينم چقدر تاثير داره
    يعني واقعا مهمه كه پلن به نام خودم باشه و اگر برم زير شاخه پلن كسي ديگه ضرر ميكنم؟

مرسي

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
    سلام
    من ٢ ماهه كه اومدم آمريكا و وقتي وارد شدم prepared sim گرفتم
    الان ميخوام پلن بگيرم، اينطور كه فهميدم family plan خيلي به صرفه هست و بچه ها همه با هم گروه شدن
    از يك نفر شنيدم كه بهتره خودم سرگروه بشم و قرارداد پلن به نام من باشه و اين براي كرديتم خوبه مي خواستم ببينم چقدر تاثير داره
    يعني واقعا مهمه كه پلن به نام خودم باشه و اگر برم زير شاخه پلن كسي ديگه ضرر ميكنم؟

مرسي
    تا جائیکه من می دونم داشتن پلن موبایل تاثیر مثبتی روی کردیت شما نداره. بلکه برعکس، اگه پرداختها دیر بشه این شمائید که مسئول پرداخت هستید و روی کردیتتون تاثیر منفی داره. از اونجائیکه پرداختها به نام صاحب پلن هست، و هر پلنی هم termination fee داره، و تمام سرویس های پلن هم مشترک هست و روش ساده ای برای محاسبه سهم استفاده افراد داخل پلن وجود نداره (فکرشو کنین یه نفر داخل پلن زیادی حرف برنه یا تماس خارجی بگیره یاپولشو نده یا دیر و زود بده یا ...) باید در گرفتن شریک استفاده از پلن خانواده خیلی دقت کنید و با کسانی پلن بگیرید که خیلی بهشون نزدیکید یا بسیار اعتماد دارید. من به شخصه ترجیح میدم یه چند دلاری بیشتر بپردازم ولی دردسرهای احنمالی آینده داشتن پلن مشترک رو نداشته باشم.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

سلام

دوستان اگه گوشیمو از اینجا ببرم، حتما باید واسه گرفتن سیم کارت با اون شرکت ها قرارداد دو ساله ببنیدم یا می شه همینجوری سیم کارتو گرفت و استفاده کرد؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamu نمایش پست ها
    سلام

دوستان اگه گوشیمو از اینجا ببرم، حتما باید واسه گرفتن سیم کارت با اون شرکت ها قرارداد دو ساله ببنیدم یا می شه همینجوری سیم کارتو گرفت و استفاده کرد؟

ممنون
    ﻧﻪ ﻧﻴﺎﺯﻱ ﺑﻪ ﻗﺮاﺭﺩاﺩ ﻧﻴﺴﺖ. ﺷﺮﻛﺘﻬﺎ ﻃﺮﺡﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻔﻲ ﺩاﺭﻥ
    ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ اﺯ ﺷﺮﻛﺖ ﺗﻲ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ ﺳﻴﻤﻜﺎﺭﺕ ﺑﮕﻴﺮﻳﺪ و ﻳﻜﻲ اﺯ ﻃﺮﺣﻬﺎﻱ ﻣﺎﻫﺎﻧﺸﻮ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻨﻴﺪ

با سلام

دوستان اگه امکان داره در مورد خطوط مختلف موبایل توضیحاتی بدید که کدومشون برای یه دانشجو مناسب تره؟ یه سوال دیگه هم داشتم در مورد چگونگی پرداخت هزینه تلفن همراه، آیا اگه برای یک ماه هزینه رو پرداخت نکنیم خط بطور کلی قطع میشه یا اینکه یک طرفه میشه؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)