صفحه 8 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بهترین سرویس های مخابراتی در ایالات مختلف آمریکا (ثابت و موبایل)

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام

دوستان اگه امکان داره در مورد خطوط مختلف موبایل توضیحاتی بدید که کدومشون برای یه دانشجو مناسب تره؟ یه سوال دیگه هم داشتم در مورد چگونگی پرداخت هزینه تلفن همراه، آیا اگه برای یک ماه هزینه رو پرداخت نکنیم خط بطور کلی قطع میشه یا اینکه یک طرفه میشه؟

با تشکر
    بستگی به کاربرد های شما داره، اینکه گوشی بخواید با قرارداد بگیرید یا خیر، چقدر تماس بین المللی داشته باشید، در منطقه شما اپراتورهای محلی چقدر فعال باشن و کیفیتشون چطور باشه، چقدر سفر کنید، آنتن دهی اپراتورهای مختلف در محلتون چطوره و ...

اگه قرارداد بسته باشید و قبض موبایل رو پرداخت نکنید ابتدا بهتون چند تذکر می دن، در کردیت ریپورت شما می نویسن (که برای آینده مالی شما بسیار بد است)، خطتون هم احتمالا قطع میشه. در آینده هم احتمالا نه اون شرکت و نه سایر شرکت ها احتمالا بهتون قرارداد مناسبی نمی دن (نه فقط برای موبایل، برای سایر سرویس ها). اگه 99.999 درصد مطمئن نیستید می تونید قبض های یک قرارداد رو بپردازید اصلا قرارداد نبندید.

Junior Member

سلام
    من بدون فاند پذیرش گرفتم، برای همین SNN ندارم حالا با توجه به بعضی از شنیده ها گویا نمی توانم خط موبایل و گوشی بگیرم.ایا این حرف درسته؟ تصمیم داشتم از Verizon(Plan Details Monthly 60$ بگیرم در امریکا هم کسی رو ندارم که family plan بگیرم، ایا برام ممکنه این plan را با یک ایفن بگیرم یا نه؟
    ممنون می شم راهنمایم کنید.
    با تشکر

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط n_e نمایش پست ها
    سلام
    من بدون فاند پذیرش گرفتم، برای همین SNN ندارم حالا با توجه به بعضی از شنیده ها گویا نمی توانم خط موبایل و گوشی بگیرم.ایا این حرف درسته؟ تصمیم داشتم از Verizon(Plan Details Monthly 60$ بگیرم در امریکا هم کسی رو ندارم که family plan بگیرم، ایا برام ممکنه این plan را با یک ایفن بگیرم یا نه؟
    با تشکر
    بعضی از شرکتها در صورتی که SSN نداشته باشید مبلغی به عنوان Deposit از شما میگیرند.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

من برای AT&T که استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم 500 دلار deposit گذاشتم
    که بعد یک سال پس میدن
    چون اولش که اومده بودم SSN نداشتم
    ویرایش توسط shaghi : January 18th, 2014 در ساعت 10:46 PM دلیل: افزودن اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط n_e نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    شما چرا میخواید برید و قرارداد ببندید که به snn و deposit و سایر موارد احتیاج داشته باشید؟(با توجه به اینکه دانشجویی و تلفن زیادی نمیخوای بزنی)
    من موقعی که اومدم رفتم یک Prepaid phone از والمارت گرفتم(از شرکت Tracefon) کلا روی هم با گوشی(ساده نه اسمارت) در اومد 38$ و میتونم تا 190دقیقه باهاش حرف بزنم و تا 150 روز هم اعتبار داره و اگه بخوام دوباره میتونم بعد از 150 روز دوباره شارژش کنم، البته این میون کلی هم تخفیف و برنامه های مختلف داره که میتونم استفاده کنم،آنتن دهیش هم بسیار عالیه اینجایی که من زندگی میکنم(البته موقعی که میخواستم انتخابش کنم تقریبا همه امریکا رو پوشش میداد به جزء کوهستان ها).
    من اینجا کسی رو ندارم که بخوام به اون صورت بهش زنگ بزنم ، با خونواده هم از طریق اینترنت و نرم افزار های مختلف ارتباطی صحبت میکنم.همونطور که دوستان در بالا اشاره کردند خرید موبایل به فاکتورهای مختلفی بستگی داره که برای هر کس متفاوته.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوستان به نکته رو در نظر بگیرید وقتی میخواهید خط اعتباری بخرید و به شما میگن که مثلا 300 دقیقه میتونید در ماه مکالمه داشته باشید......... یادتون باشه این 300 دقیقه شامل هر تماس تلفنی میشه! چه به شما زنگ بزنن و چه شما تماس بگیرید. و در ضمن یه شماره هایی هی الکی به شما زنگ میزنن اگه نمیشناسید جواب ندید که از اعتبار شما کم میکنه.
    من یه گوشی گلکسی SIII و یه خط از virgin خریدم که اعتباری هست و این طوری هست:
    $35 برای یک ماه: مکالمه 300 دقیقه، اس ام اس نامحدود!، و اینترنت 4G برای 2.5G اول که تموم شد میره روی 3G و به صورت نامحدود....
    مشکل از اونجا شروع شد که به من نگفتند پرش آنتن داره، تماس های دریافتی هم از اعتبار کم میکنه، و در ضمن اس ام اس نامحدود شامل شماره های دولتی مثل 41411 ( برای اینکه ببینید اتوبوس چند دقیقه دیگه به ایستگاه مورد نظر میرسه) نمیشه و برای هر اس ام اس شما رو شارژ میکنن. در ضمن اینترنت 4G هم از ایران سرعتش کمتره اما AT&T قبلا داشتم سرعتش فوق العاده بود.
    گوشی هم $100 کمتر از بازار در اومد اما locked هست و فقط با virgin کار میکنه.
    از طرفی اگه بخوام plan رو عوض کنم و همه موارد رو نامحدود بگیرم هم اون $35 از دست رفته و هم اینکه سر یه ماه نشده باید 55$ پول پلن جدید رو بدم...
    دوستان حتما دقت کنید.... مثل من سرتون نیاد.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghi نمایش پست ها
    من برای AT&T که استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم 500 دلار deposit گذاشتم
    که بعد یک سال پس میدن
    دوست عزیز این پلن شما 2 ساله هست؟ ماهیانه باید پرداخت کنید و فکر میکنم برای اینترنت نامحدود 4G خیلی باید هزینه کنید هر ماه. درست میگم؟
    من AT&T داشتم اما همون 14 روز اول پس دادم چون خیلی گرون در میاد...

ApplyAbroad Hero

منم at&t دارم......اول که اومدم اینجا ، یکی از بچه ها که at&t داشت رفتم تو پلنش....حدود یه دلار دادم یه آیفون 4 گرفتم...الانم ماهانه کلا 57$ میدم.....500 دقیقه تماس...text نامحدود...300 مگ اینترنت.....خوبه...خط دهیش خیلی عالی نیس ..ولی خب راضی ام دیگه..

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوستان توجه کنيد اگه گوشى شما امکانات hotspot رو داره که گوشى رو تبديل به مودم ميکنه حتما موقع خريد خط بپرسيد که ايا اون کمپاني hotspot رو ساپورت ميکنه يا نه. اگه ساپورت کنه ديگه نيازى نيست واسه خونتون اينترنت بگيريد و ميتونيد از اينترنت گوشيتون استفاده کنيد . با ايپد, لپ تاپ يا حتي يه گوشى ديگه وصل بشيد به اينترنت.
    اما اگه اينترنت گوشى تون رو نامحدود بگيريد بهتره و ديگه نيازى به اينترنت خونه نيست.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

T-mobile صد دلار را معادل 1000 دقیقه می داند
    Page Plus Cellular هشتاد دلار را معادل 2000 دقیقه می داند

یعنی قیمت تی-موبایل 10 سنت بر دقیقه است
    و قیمت پیج پالس 4 سنت بر دقیقه است

منبع:
    http://prepaid-phones.t-mobile.com/prepaid-plans
    https://www.pagepluscellular.com/plans
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)