صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

پیش فرض بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

کاربران گرامی

به منظور سهولت دسترسی شما عزیزان به نحوه‌ی نصب و اجرای نرم افزار شبیه ساز تافل، این تاپیک فراهم شده است.

نکات مهم:

1-این تاپیک تنها به نحوه‌ی نصب، compatible بودن با نوع کامپیوتر و مشخصات، گزارش باگ و نحوه‌ی حذف آن و بقیه مسائل technical میپردازد، لذا هرگونه سوالات و جواب در مورد مفاد این محصول و یا مشاوره‌ی زبان در این تاپیک ممنوع است.

2- تا جای امکان لینک‌های مرتبط به دانلود (از نرم افزار، patch و یا library خاص برای رفع مشکل) را در متن بیاوردید. (برای مثال: در متن)

ارادتمند

مدیر تافل
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام دوستان من جدید ترین ورژن این نرم افزار اسمشو نبر رو آپلود کردم به صورت کامل و در پارت های 200 مگابایتی و حدود 1 گیگ و 65 مگابایت حجم داره. یک فایل تکست میزارم اینجا که لینک دانلود هر 6 پارت داخل این فایل موجوده.

لینک دانلود

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام
    لطفا بچه هایی که ورژن جدید نرم افزارو دارن یه عکس از بخش سختی سوالات(اون بخشی که با ستاره میزان سختی ازمونو مشخص کرده) بذارن
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

ویرایش توسط mohammadmm64 : August 8th, 2015 در ساعت 11:07 AM

این فایل text فقط 256 b هست چرا ؟

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    این فایل text فقط 256 b هست چرا ؟
    خب دوست عزیز فقط 6 خط توش نوشته شده که همون 6 لینک هست. چیزی نداره که حجمش بالا باشه.

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

سلام دوستان
    ببخشید میشه منو راهنمایی کنید (سوالم شاید بنظرتون جالب نباشه! )
    این21 فایل لینک https://drive.google.com/folderview?...p=sharing#list رو شما چطور با دانلود منیجر دانلود کردید؟
    و اینکه بخشهای PWerpoints/tpo 33-applyabroad , PWerpoints/tpo 32-applyabroad دانلود نمیشن، اونا رو چه کردید؟
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید میشه منو راهنمایی کنید (سوالم شاید بنظرتون جالب نباشه! )
    این21 فایل لینک https://drive.google.com/folderview?...p=sharing#list رو شما چطور با دانلود منیجر دانلود کردید؟
    و اینکه بخشهای PWerpoints/tpo 33-applyabroad , PWerpoints/tpo 32-applyabroad دانلود نمیشن، اونا رو چه کردید؟
    سلام به شما، والا من از اینجا دانلود نکردم. مستقیم از سایت چینی دانلود کردم و یک فایل یک گیگا بایتی یک جا دانلود کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    سلام دوستان من جدید ترین ورژن این نرم افزار اسمشو نبر رو آپلود کردم به صورت کامل و در پارت های 200 مگابایتی و حدود 1 گیگ و 65 مگابایت حجم داره. یک فایل تکست میزارم اینجا که لینک دانلود هر 6 پارت داخل این فایل موجوده.

لینک دانلود

سلام دوست عزیز، ممنون برای اینکه زحمت کشیدین و فایل دانلود را گذاشتین. میخواستم ازتون تقاضا کنم اگر ممکن هست از شماره 34 به بعد رابه صورت جداگانه اپلود کنید که نیاز نباشه 1گیگ دوباره دانلود کنیم. با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط armiin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون برای اینکه زحمت کشیدین و فایل دانلود را گذاشتین. میخواستم ازتون تقاضا کنم اگر ممکن هست از شماره 34 به بعد رابه صورت جداگانه اپلود کنید که نیاز نباشه 1گیگ دوباره دانلود کنیم. با تشکر
    سلام

چنین کاری امکان پذیر نیست و نمیشه بخشی از نرم افزار دانلود بشه و بخشی دانلود نشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)