صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 89101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات

نقل قول نوشته اصلی توسط mer377 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخواستم بدونم این ورژن 1.5 رو صفر کنم؟ یعنی اگر بخوام تمام جواب های ریدینگ و لیستنینگ و رایتینگ اینام بپره و نو نو بشه چیکار کنم؟
    البته منظورم بخش test نیست بلکه بخش practice ش که هر اسکیل جدا انجام میشه...

ممنون
    وارد هر اسکیل که میشید، بالای صفحه یک ایکون مداد سبز رنگ هست، اونو کلیک کنید و گزینه سمت چپ رو بزنید پاک میشه حافظش
    سروش هستم

Junior Member

سلام دوستان،

»ن ورژن 1.5 رو میخوام نصب کنم ولی هر دروتا پسورد(ERSD-D6L6-87HK Or TS34-ZQ72-HSQE) کار نمیکنه. » ممنون میشم کسی بهم کمک کنه

پیش فرض بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S

سلام دوستان
    من قبلا ورژن 1.4 رو نصب و اجرا کرده بودم و مشکلی در استفاده از اون نداشتم. الان تقریبا بعد از چند ماه دوباره میخاستم استفاده کنم وقتی روی آیکن قرمز رنگ نرم افزار کلیک میکنم تا اجرا بشه یه پیام مثل اون چیزی که تو تصویر آپلود کردم میاد. چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

با تشکر
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg tpo.jpg (33.5 کیلوبایت, 23 views)

Senior Member kran آواتار ها

بچه ها توی ورژن 1.5 اشتباه در جواب سوالات هست؟
    من احساس میکنم هم اشتباه جواب داده و هم اشتباه تفسیر کرده...
    مثلا یه جا توی پاسخنامه گزینه 2 رو درست در نظر گرفنه اما توی تفسیر گزینه 3 رو درست زده. ایا پاسخنتمش قابل اعتماده یا تفسیری که برای سوال میکنه؟

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    مثلا یه جا توی پاسخنامه گزینه 2 رو درست در نظر گرفنه اما توی تفسیر گزینه 3 رو درست زده. ایا پاسخنتمش قابل اعتماده یا تفسیری که برای سوال میکنه؟

ممنون.
    بله. اشتباه داره.
    هم ریدینگ هم لیستنینگ و بخصوص در شماره های 40 به بعد
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها

ممنون.
    اگر دقت بکنین سه تا تفسیر برای هر سوال هست که توی بعضی از موارد گزینه هایی که انتخاب کردن متفاوته. تفسیر اول بیشترین اشتباهات رو داره. بالای بخش تفسیر یه قسمت هست که گزینه درستی که نرم افزار بر اساس اون نمره میده رو نوشته که بر مبنای جمع آرای سه تا پاسخ دهنده است. خیلی رو گزینه هایی که پاسخ دهنده اول داده اکتفا نکنین چون اشتباه زیاد داره. به خصوص توی لیسینینگ.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام دوستان. من T*P*O 1.5 دانلود کردم اما هنگام نصب ارور sorry this application cannot run under a virtual machine میده. نسخه ویندوز ۱۰ هست و از طریق ویندوز مجازی parallels اجرا کردم. کسی مشکل مشابه داشته ؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان. من T*P*O 1.5 دانلود کردم اما هنگام نصب ارور sorry this application cannot run under a virtual machine میده. نسخه ویندوز ۱۰ هست و از طریق ویندوز مجازی parallels اجرا کردم. کسی مشکل مشابه داشته ؟
    احتمالا به خاطر اینه که توی سیستم عامل مجازی نصب کردین ولی از اون جایی که برای خود من هم این ارور رو دادم درحالیه که توی سیستم عامل مجازی نصب نکرده بودم، بهتره به این لینک یه نگاهی بندازین و تغییراتی که گفته رو انجام بدین شاید مشکلتون حل شد. https://goo.gl/HhGDqL
    The future is already here – it's just not evenly distributed

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    احتمالا به خاطر اینه که توی سیستم عامل مجازی نصب کردین ولی از اون جایی که برای خود من هم این ارور رو دادم درحالیه که توی سیستم عامل مجازی نصب نکرده بودم، بهتره به این لینک یه نگاهی بندازین و تغییراتی که گفته رو انجام بدین شاید مشکلتون حل شد. https://goo.gl/HhGDqL
    من تقریبا اکثر سایت ها از جمله همین لینک و همینطور فیلم های یوتیوب سرچ کردم اما هنوز مشکل برطرف نشده.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

[QUOTE=zahra1987;2402644]دوستان یه بار برای همیشه یه نفر بیاد برای رضای خدا بگه این نسخه 1.5 چطور نصب میشه. من هلاک شدم از سردرگمی. اگر مراحل رو با تصویر هم بذاره که دیگه عالیه.[/QUO

سلام هر چی تاپیک ها را گشتم راهنمای نصب ورژن 1.5 ندیدم دانلود کردم اما فایل نصبی نیست همه فایل های dll و کلی پوشه هست .. خواهشا راهنمایی مکنید با کدام نصب شروع می شود؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)