صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام بچه ها

انتی ویروسم کسپرسکی، هر وقت برنامه رو ران میکنم این انتی ویروسه وحشی میشه و فایل exe تی***پی**او رو حذف میکنه. همیشه باید انتی ویروس رو غیر فعال کنم تا بتونم از این نرم افزار استفاده کنم.
    راهی نیست که بدون غیرفعال کردن انتی ویروس از این ازمونها استفاده کرد؟

ممنون.

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام من در مورد اجرای نرم افزار تی پی او مشکل دارم. تمام پارت ها رو دانلود کردم ولی وقتی طبق دستور العمل پارت شماره یک را اکسترکت میکنم هیچ فایلی با فرمت exe به من داده نمیشه که بتونم برنامه رو نصب کنم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    روی فولدری که واستون باز کزده کلیک کنید تا به این فولدر با اسم عجیب و غریب میرسید. -í-G-+V1.4+²-+¦µ
    داخل این فولدر کلی فولدر دیگه و فایلهای متعدد وجود دارد. شما بیاید پایین تا یه فایل قرمز رنگ برسیدکه اسم فایل TPO است. بعد به اینترنت وصل بشید. انتی ویروس غیرفعال باشد. بعد از مراحل، روی این فایل کلیک کنید که یک برنامه ای باز میشه که ازتون میخاد کد رو وارد کنید. از فایل pass کد رو کپی کنید و وارد نمایید، بعد از یکی دو دقیقه نرم افزار نصب میشود.
    توجه داشته باشید که فعال سازی و وارد کردن کد باید با اتصال به اینترنت صورت بگیرد.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام بچه ها

انتی ویروسم کسپرسکی، هر وقت برنامه رو ران میکنم این انتی ویروسه وحشی میشه و فایل exe تی***پی**او رو حذف میکنه. همیشه باید انتی ویروس رو غیر فعال کنم تا بتونم از این نرم افزار استفاده کنم.
    راهی نیست که بدون غیرفعال کردن انتی ویروس از این ازمونها استفاده کرد؟

ممنون.
    سلام دوست عزیز
    من هم انتی ویروس نود 32 داشتم سریع فایل EXE رو پاک میکرد ولی انتی ویروس ها یه قابلیتی دارن که شما میتونید فایل ها و یا فولدر هایی که میخواین انتی ویروس به انها کاری نداشته باشد رو انتخاب کنید و وارد لیستش کنید. من رفتم تو قسمت computer protection بعد قسمت Edit exclusions اونجا فولدری که فایل های TPO هست رو ادد کردم. با این کار دیگه انتی ویروس به این فولدر کاری نداره. برای کسپر رو نمیدونم کجا باید بری ولی تو اینترنت سرچ کن و یا خودت بگردی میتونی پیدا کنی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

سلام
    لطفا یکی کمک کنه!!!
    من طبق روش گفته شده ابتدا ورژن 1.4 را دانلود و سپس اکسترکت کردم
    ولی فایل exe رو که باز می کنم این پیغام می یاد:
    The application failed to initialize properly (0xc000001d). Click on OK to terminate the application.
    ویندوزم XP هست sp3
    کامپیوترم کمی قدیمی: پنتیوم 4 مادربرد AMD

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. لینکش در امضای من هست. روش کلیک کنید به صفحه مربوطه منتقل میشید. مورد بعدی اینکه شما نمیتونید فقط 33 تا 48 رو دانلود کنید. کل ت پ او ها رو باهم دانلود میکنه.(1-48). و اینکه بله فعلا 48 تا ت پ او در دسترس هست. البته 35 تا 39 حذف شده. یعنی دقیقا از 48 سری کمتر هست و کلا 43 سری سوال هست. موفق باشید
    سلام دوست عزیز.
    تو لینک دانلود نرم افزار نوشته 25 پارت هست ولی وقتی روش کلیک میکنی همون که دوستان تو گوگل درایو share کردن 61 پارت هست...فضیه این چیه؟ من ورژن 5.1 رو دارم. همون که 1تا 39 هست توش. الان این 61 پارت رو دانلود کنم میتونم 43 تا 48 رو هم به صورت نرم افزار داشته باشم؟ میشه توضیح بدید؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    تو لینک دانلود نرم افزار نوشته 25 پارت هست ولی وقتی روش کلیک میکنی همون که دوستان تو گوگل درایو share کردن 61 پارت هست...فضیه این چیه؟ من ورژن 5.1 رو دارم. همون که 1تا 39 هست توش. الان این 61 پارت رو دانلود کنم میتونم 43 تا 48 رو هم به صورت نرم افزار داشته باشم؟ میشه توضیح بدید؟
    مرسی
    سلام
    شما نرم افزار zhan رو دارید که اخرین ورژن اون 5.1 است.که ازمون های 40 تا 48 رو نداره. نرم افزاره دیگه ای که 40 تا 48 رو داره (xiad) دو تا ورژنش در کتابخانه موجوده که ورژن 1.3 (61 پارت) و ورژن 1.4 (25 پارت) می باشد.

Junior Member

سلام. من این نرم افزار رو دانلود کردم. حجمش 2.37 گیگابایت بود. از قسمت 1-48 رو هم داشت. بعد از اکسترکت کردن آنتی ویروس کسپر یه تروجان تشخیص داد به اسم Trojan.Win32.Bazan که کسپر هم فعال بوده با لایسنس اوریجینال. بعدش من کسپر رو غیر فعال کردم تا فایل tpo.exe رو حذف نکنه. بعدش نصب کردم و بالا اومد. وقتی کسپر فعال شد مجددا ویروسو تشخیص داد. من نمیدونم واقعا باید چیکار کرد. بنظرم باید یه کامپیوتر بدرد نخور گیر بیاریم بریم روش نصب کنیم و استفاده کنیم. در مشخصات ویروس هم نوشته باعث کندی سیستم و اولود کلاک شدن سی پی یو میشه (http://www.enigmasoftware.com/trojan...azona-removal/).
    میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که ورژن بدون مشکل اینو داشته باشه؟
    و اینکه این هم مثل TPO قبلی کلا چینی بود. دوستان آیا همه TPO ها چینی نوشته شدن؟
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

دوستان سلام
    آقا همونطور که در پست قبلی گفتم ورژن 1.4 رو سیستمم نصب نمیشه
    پس مجبورم 1.3 را دانلود کنم آیا ورژن 1.3 هم امکان داره جواب نده؟
    ویندوزم xp هست sp3
    لطفا دوستان از تجربیاتشون بگن
    موندم 61 پارت را دانلود کنم یا نه!!!!
    چون دانلود 1.4 یک روز واسه من طول کشید و با توجه به وقت محدودی که دارم واقعا در مضیقه (نمیدونم شاید مضیغه!) هستم!!

سلام منم دچار مشکل هستم واسه نرم افزار 4.1 ....همین پست رو تو کتابخونه هم گذاشتم:
    من تموم 25 پارت و همچنین پسورد رو دانلود کردم. چندتا سوال دارم:
    1- چرا تو توضیحات دانلود گفتند که
    ابتدا 21 قسمت را که هر یک حدود 50 مگابایت می باشد دانلود بفرمایید. ..مگه 21 تا 25 بعدا باید دانلود و اکسترکت بشه؟
    2- من بعد از اکسترکت part1 فایل exe ندیدم ...
    3-آیا باید هر فایل جدا اکسترکت بشه یا با هم؟ این قسمت خوب توضیح داده نشده..
    4- تو توضیحات نوشتید که ابتدا فایل شماره 1 را اکسترکت کنید..خب بعد بقیشو چکار کنیم؟ پسور چی؟
    5- من بعد از هربار اکسترکت به پیام "u need the following volume " برخورد میکنم...اینو باید کنسل کنیم؟

ورژن 5.1 رو خودم دارم الان میخاستم 40 تا 48 رو هم داشته باشم ...من 8 روز دیگه امتحان دارم و میخام 40 تا 48 رو از نرم افزار و در شرایط امتحان بزنم وگرنه اسکریپ هاشو جدا دارم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsa1 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آقا همونطور که در پست قبلی گفتم ورژن 1.4 رو سیستمم نصب نمیشه
    پس مجبورم 1.3 را دانلود کنم آیا ورژن 1.3 هم امکان داره جواب نده؟
    ویندوزم xp هست sp3
    لطفا دوستان از تجربیاتشون بگن
    موندم 61 پارت را دانلود کنم یا نه!!!!
    چون دانلود 1.4 یک روز واسه من طول کشید و با توجه به وقت محدودی که دارم واقعا در مضیقه (نمیدونم شاید مضیغه!) هستم!!
    سلام
    دوست عزیز من قبلا در ویندوز xp ورژن 1.3 رو نصب کردم مشکلی نداشت. شما هم امتحان کن، امیدوارم مشکلت حل شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)